Gönderen Konu: Green Lantern - Arkabahçe Yayıncılık  (Okunma sayısı 8786 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı xmenac

• Bölüm Yöneticisi
  • Çizgi Roman Sevdalısı
Ynt: Green Lantern - Arkabahçe Yayıncılık
« Yanıtla #120 : 16 Şubat, 2017, 15:51:41 »
Böyle durumlarda hangi dükkanlarda olduğunu da belirtseler güzel olur aslında. Ben almayı düşünmüyorum ama arayanlar için kolaylık olur.

Çevrimdışı hennessy

• Martin Mystere
  • Bölüm Yöneticisi
  • Çizgi Roman Sevdalısı
« Yanıtla #121 : 17 Şubat, 2017, 18:22:42 »
5.cilt bitti. Temposunu düşürmeden giden güzel bir çizgi roman. Çizimleri de keyifli onuda söyleyeyim.

Hal Jordan,kötüler ile savaşırken Rus hava sahasını ihlal eder. Rus'lar ona müdahale etmek isteyince adalet birliğinden arkadaşları da onu savunmak için yardıma gelirler.

Yüzüğün eski sahibinin oğlu Hal'in peşindedir. Yüzüğe sahip olmak için Hal'i öldürmeyi bile aklına koymuştur.

Eski sevgilisi Hal'a sürpriz yapar.  Hal'ın öldüğünü sandığı için başkası ile evlenmişti. Ama Hal geri döndüğünde bir sürpriz ile karşılaşır.

7,5/10
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

Çevrimdışı rumar80

• Hal Jordan
  • Forum Yöneticisi
  • Çizgi Roman Sevdalısı
« Yanıtla #122 : 17 Şubat, 2017, 18:56:07 »
 Zamanında burada özetlerini paylaştığım bir serinin basılması ve okunması hoşuma gidiyor.
Arada sırada takılıyor. 250 kişiden biri olmaktan memnun

rumar80.blogspot.com.tr

Çevrimdışı dean

• Bölüm Yöneticisi
  • Çizgi Roman Sevdalısı
« Yanıtla #123 : 17 Nisan, 2017, 23:43:01 »

Çevrimdışı Barmen Minik

• Çizgi Roman Sever
  • **
« Yanıtla #124 : 20 Nisan, 2017, 21:28:37 »
5 kitap sonra yan tarafı yeşillendirmek güzel olmamış nasıl başladıysa öyle devam etmeliydi. bu 2 kitaplıksa bir şey diyemem ama beyaz devam etse daha şıktı. veya illa eventlikse sarı olaydı bari

Çevrimdışı memospinoz

• Bölüm Yöneticisi
  • Çizgi Roman Bağımlısı
« Yanıtla #125 : 17 Mayıs, 2017, 20:12:50 »

Korku Aşılamak Düzen Aşılamaktır

İşte eski Green Lantern Sinestro’nun kurduğu birliğin gayesi bu; korkunun yardımı ile evrendeki tüm uygarlıkları totaliter bir çatı altında toplamak. Bu amaçla evrene korku salabilme yeteneğine sahip herkesi ordusuna katan Sinestro, önündeki tek engel olan Green Lantern Birliği ortadan kalkana dek durmaya niyetli değil. Yeniden kurulmuş Green Lantern Birliği’nin, Anti-Monitor, Superman-Prime, Cyborg-Superman ve hatta bir zamanlar Hal Jordan’ı etkisi altına almış ve neredeyse Green Lantern Birliği’nin tamamen yok olmasına sebep olmuş Parallax gibi gelmiş geçmiş en güçlü kötüler ile işbirliği yapan Sinestro ve acımasız askerlerinin karşısında nasıl bir şansı olacak? Özellikle Evrenin Muhafızları da kendi aralarında anlaşmazlık yaşarken.

(Tanıtım Bülteninden)

Sayfa Sayısı: 176
Etiket Fiyatı: 34 TL