The Last Ship

Başlatan doktor1881, 08 Temmuz, 2015, 17:48:40

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

doktor1881

Şu an 2. sezonu yayınlanmakta olan dizi ile uzun süren sessizliğimi bozuyorum.Çeşitli nedenlerle forumdan,dizilerden dünyevi işlerden uzak kalmıştım.Dizileri karıştırırken onca takip edip yarım kalan dizi varken yepyeni heyecanlar ararken bu dizi dikkatimi çekti.Sağlam bir senaryo ve sağlam bir oyunculuk mevcut İlk 6 bölümünü izledim En güzel bölüm 5 idi

Bildik könu Bir virüs dünyayı yokeder Çok az insan kalmıştır Bir amerikan savaş gemisi içinde uzman bir bilim adamı virüse karşı çareler aramaktadır O gemi mürettabatının başından geçenler anlatılıyor Çoğunuz konu çok basit diyeceksiniz ama adamlar yaratıcılığını konuşturuyor

Daha fazla bilgi aşağıdaki linkte

http://www.beyazperde.com/diziler/dizi-11112/

Ahmet Oktay

Mrtekin

Erol Ağabey, hoşgeldin.

Özledik seni, forumdan uzaklaşma bu kadar. :)

Sevgiler.
They drew first blood...

doktor1881

Teşekkürler Mrtekin

Bölüm:7 Jamaikalı genç kızı kurtarmak için yapılan hamle Amerikalara büyük zarar verir

Virüs tedavisi ekseninde geçen askeri bir bölüm

Adamım Rus gemisinin amirali tam bir karizma

doktor1881

Bölüm:8 Kahraman Amerikan askerleri ::) ::) neredeyse sıfır kayıpla kurtarma operasyonu yapıyor

Rus gemisi ve askerleri tarumar oluyor 8) 8)

doktor1881

Bölüm:9 Çok sıkıcı bir tempoda geçen bölüme,bölüm bitince haksızlık mı yaptım diye düşündüm

Gemide geçen bölümde yeni bulunan aşı 6 gemi personel iüzerinde denenir
Büyük bir dram yaşanacakken direkten dönülür ::)

doktor1881

Bölüm:10 Birinci sezon finali
Gemimiz karaya yaklaşıyor ve kabineden kalan üyenin bulunduğu kente ayak basıyorlar
Ama ne varış Tam bir kaos.Klasik insan açgözlülüğü
Ve en güzel bölümdü
İyi ki geç seyretmişim 2. sezonda başladı ve bu gün 2. sezon 6. bölümün geldiğini gördüm
Hemen ara vermeden 2.sezona başlıyorum

doktor1881

2.sezon Bölüm:1  Sezon finalinde aldığı gazla devam ediyor
Bu sezon daha hareketli olacak
İnsanın hamurunda diktatörlük mevcut bütün felaket filmleri ve dizilerinde bunu gördük
Nihayet diziyi  seyrederken zevk almaya başladım
Güç dengeleri değişmeye başladı

doktor1881

Bölüm;2 Kaptanımız kanlı çatışmalardan sonra Baltimore'u Greanderson despotundan kurtarıyor
Heyecanlı ve güzel bir bölümdü
Final müziği de muhteşemdi

doktor1881

Bölüm:3 Tedavi uçaklarla Avrupa ve Amerikaya dağıtılırken gemicilerimiz ailelerini bulmak için Norfalk'a geçiyorlar
Asıl soru şu ailelerini bulanların gitmek mi zor kalmak mı  ikilemi
Tempo düşükdü

doktor1881

Bölüm:4 Gemiye iki asker daha katılıyor.İkiside birbirinden cevval.Biri Avustralyalı Wolf diğeride İsrailli bir bayan yüzbaşı

Rus amiral Ruskovu temizledikten sonra karşımıza doğuştan bağışık olan bir İngiliz subay çıkıyor
Üstelik elinde bir Hayalet denizaltı ve iyi eğitimli Avrupadan toplanmış bağışık Askerler var
İlk raund Büyük bir Hastane gemisinde

Tekrar gemiye geçince tempo düşer dedim ama düşmedi bilhassa arttı
İlk sezona dayanabilirseniz 2. sezon harika   tavsiye edilir

Ama herkes haklı bir sürü güzel dizi var film var kitap var ama hayat kısa  ;D ;D

doktor1881

Bölüm:5 Hayalet denizaltı ile gemimiz arasındaki mücadele tam gaz devam ederken bölüm tedavi için uğraşan 28 laboratuvarın imhası ile son buldu

doktor1881

Bölüm:6-İstanbul'daki laboratuvar da kara birlikleri tarafından yok edilir
Florida laboratuvarını yok eden adamların peşine düşen ekibimiz onları bulur
Bölüm sonunda bütün istedikleri adamları  bir arada karşılarında bulurlar
Ama büyük bir sürprizde mevcut dur

Kısa sürede günceli yakaladık artık haftada 1 bölüme kaldık
Bu arada ara verdiğimiz dizilere yüklenmek lazım Yayından kaldırıldı diye ara verdiğim Mesengers hedefim
Hepinize ne seyrediyorsanız iyi seyirler ve iyi okumalar

doktor1881

Bölüm:7 İşte 10 numara bir bölüm uzunca süredir böyle 4x4 lük bölüm seyretmemiştim

doktor1881

İnternetsiz bir tatil ile dizilerden uzak kaldım.Bunu filmler ve çr ile telafi ettim.Eve dönüşte foruma ve dizilerime kavuştum

Bölüm:8 ABD yeni başkanını gemimiz Nathan'da kendi yanlarına çekme çabasını izliyoruz.Bu arada başkanın hayatındaki sırlar ortaya dökülüyor
Tempo düşük olmasına rağmen dram dozu yüksekti