The Last Ship

Başlatan doktor1881, 08 Temmuz, 2015, 17:48:40

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

doktor1881

Bölüm:3/9 (GünceL) Bu sefer Türkiyede değil ABD de darbe oluyor.
Nathan James ve diğer 2 Amerikan gemisi sarin gazı peşinden gidiyor
Bu bölüm eli yüzü düzgün olmuş

Bölüm Notu:7.5/10

doktor1881

1
Bölüm:4/1 (GünceL) Pazar akşamı 2 bölümle ABD de sezon prömeyerini yapan dizide kızıl virüs insanlardan temizlenmiş ama başka bir tehlike baş göstermiş durumda, virüs ekolojik sisteme atlamış insanlar açlık tehlikesine maruz kalmıştır.Kaptan Tom ise huzuru bulmak için donanmadan ayrılmış,kayıplara karışmış,huzuru Yunanistan'da bulmuş duruma.Bölümde Türkiye'nin adı bazı sahnelerde geçiyor Gerçekten hızlı giriş yaptılar yeni sezona

Bölüm Notu:8.5/10

doktor1881

1
Bölüm:4/2 (GünceL) Dizi izleme sitelerinde ilk 2 bölüm yerden yere vurulmasına rağmen benim hoşuma gitti
Tabi ki konu ilk 3 sezondan farklı noktalara gelmiş. Bu arada 3. sezonu yarıda bıraktığımı ya da buraya yazmayı unuttuğumu forumun dizi sayfasından farkettim
Gemimiz Nathan James bizim sulara Akdeniz'e geliyor Hedef Cezayir.
Dizide geçen bir cümle '' İzmir şehir devleti 6 haftadır Kıbrıs'la savaşıyor ::)''
Bu arada kaptanımız Tom'un Yunanistan'daki ismi ''Hiçkimse'' bu bölümde adı ''Herkül'' e dönüşüyor

Bölüm Notu:8.5/10

doktor1881

1
Bölüm:4/3 (GünceL) Cezayir'deki ve Yunan adalarındaki olaylar Sardunya adasında birleşir ve dolayısıyla ekipte bir araya gelir.Yiyecek sıkıntısı saf tohum arayışını kanlı bir takibe sokar Dizinin ilk sezonundan beri mevcut olan mantık hataları bu bölümde iyice zirveye çıkar ancak neticede zevk almasını bilmeliyiz bazı şeylere göz yumup mutlu olmalıyız Bu arada dizinin 5. sezon çekimleri başlamış durumda ancak dizide Mike rolunu canlandıran oyuncunun bunalıma girmesi nedeniyle ara verilmiş (Acaba bu bölümde Mike'nin başına gelenlerden dolayımı bunalıma girdi ;D ;D ;D )

Bölüm Notu:8/10

doktor1881

2
Bölüm:4/4 (GünceL) Bu bölüm Mike ve halüsinasyonları ile geçti
Diziler tamam hayal ürünü ama bu bölümde çatışmaların gerçekle yakından uzaktan ilgisi yok
Herkes Mike ve ABD gemisini ararken olan olaylar beni gülmekten kırdı

Bölüm Notu:3/10