The Batman

Başlatan dean, 10 Temmuz, 2015, 02:02:59

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

xmenac

Nightwing'in filmde yer alması epey sürpriz oldu benim için.

Caped Crusader

Hikayeyi merak edenler için Batman:Under the Red Hood animasyon filmini tavsiye ederim.

Nightrain

Gerçekleşirse harika olacak. Zira artik yeni hikayelere yönelmeleri gerekiyordu.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

xmenac

Acaba çizgi romandan ya da animasyondan farklı bir sonla karşılaşabilir miyiz filmde?

Nightwing zaten seride yer alacaksa bir de Jason Todd eklenerek Robin bolluğu oluşturmak ne kadar gerekli tartışılır. Film boyunca Jason'ın geri dönme ihtimalinden kuşkulansalar fakat en sonunda villain, bildiğimiz Red Hood olsa daha keyif alırım açıkçası. Tabii işin içinde Joker de olduğu için çizgi romana sadık bir senaryoyla karşılaşma ihtimalimiz daha fazla.

dean

Filmle ilgili bir dedikodu daha geldi. Latino-Review'un haberine göre filmde Deadshot'ı görme ihtimalimiz yüksekmiş.

Nightrain

Red Hood hikayesi uyarlanacaksa ne işi var Deadshot'ın?

dean

Alıntı yapılan: Nightrain - 10 Aralık, 2015, 12:57:06
Red Hood hikayesi uyarlanacaksa ne işi var Deadshot'ın?

Dostum zaten hangi çizgi roman uyarlaması film, uyarlandığı maceraya birebir sadık kalıyor ki ? Bkz. Civil War, The Winter Soldier, Days of Future Past, Dark Phoenix Saga vb. Mühim olan kaynak Materyal ile yeni fikri organik şekilde birleştirmek. Bunu yapan başarılı oldu The Winter Soldier gibi. Yapamayan başarısız oldu X-Men: The Last Stand gibi.

dean

Filmin çekileceği öğrenildiğinden beri en büyük beklenti filmin Red Hood hikayesini anlatacağıydı. Hatta Batman v Superman: Dawn of Justice'da bunun sinyalleri veriyor gibiydi. Lakin işler değişmiş olabilir. Yeni dedikodulara göre film Red Hood hikayesini uyarlamayacak. Bunun en büyük sebebi ise Captain America: The Winter Soldier filmiymiş. Bucky ile Jason Tood'dun benzer bir karakter gelişimi izlemesi Red Hood uyarlamasına engel oluyormuş. Aynı zamanda Dc bu konuyu animasyonda ve oyunlarda kullandığı için daha taze bir fikir arıyormuş.

Bunun dışında filmin üzerinde Ben Afflleck ve Geoff Johns'un tam hakimiyeti olacak. Yine dedikodulara göre film çok sayıda Batman villain'ı barındıracakmış. Benim anladığım bu sayı üç dört bile olabilir.

Agamotto

Alıntı yapılan: dean - 02 Mayıs, 2016, 13:06:10
  Bunun dışında filmin üzerinde Ben Afflleck ve Geoff Johns'un tam hakimiyeti olacak. Yine dedikodulara göre film çok sayıda Batman villain'ı barındıracakmış. Benim anladığım bu sayı üç dört bile olabilir.

Bende arkham oyunlarının uyarlaması olabilir diye okumuştum. Filmdeki villain'ların fazla olması bir arkham filmine işaret olabilir.

dean

Filmin Arkham Asylum'da geçmesi ile ilgili bir dedikodu internette yine gezmekte. Çok sayıda kötü adam olacağı daha önce söylenmişti. Mantıklı bir seçenek olabilir.

dean

Deathstroke rolü Joe Manganiello'ya gitti gibi.

Nightrain

Gibisi yok, gitti. :) Tip olarak çok uygun. Umarım oyuculuğuda öyle olur.

dean

Joe Manganiello dersine çalışmaya başlamış.

dean

Joe Manganiello filmin çekimlerinin 2017 baharında başlayacağını söyledi.

dean

Belli bir süredir solo Batman filminin senaryo aşamasının bitip bitmediği ve çekimlerin ne zaman başlayacağı ile ilgili bazı sorunlar var. Şu anda her kafadan bir ses çıkıyor. Her kafadan derken dedikodulardan bahsetmiyorum. Ben Affleck başka şey söylüyor. Joe Manganiello başka şey söylüyor. Warner Bros. yönetimi bambaşka şey söylüyor.

Son olarak Ben Affleck ortada bir senaryonun bile olmadığını söyledi. Daha önce senaryonun tamamlanmaya yakın olduğu söylenmişti. Anladığım kadarıyla ilk taslak Affleck'in içine sinmedi ya da Warner Bros. onay vermedi. Bunun dışında Affleck her şey istediği gibi bir araya gelmezse filmi yapmayacağını da sözlerine ekledi. Bu senaryo sürecinde sıkıntı devam ederse Ben Affleck'in solo Batman filmini yazıp yönetmeyeceği anlamına geliyor.