The Batman

Başlatan dean, 10 Temmuz, 2015, 02:02:59

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

dean

Harika bir haber geldi. Matt Reeves resmi olarak filmin başına geçti.

Nightrain

E ayrılmıştı hani? :D
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

dean

Alıntı yapılan: Nightrain - 23 Şubat, 2017, 22:58:33
E ayrılmıştı hani? :D

Rüzgar tersine döndü demek ki. Çok sevindim ama habere. Umarım filmle ilgili artık her şey toparlar.

Nightrain

Aynen. Umarım herşey yolunda gider.

xmenac

dean

Matt Reeves, War for the Planet of the Apes filmi üzerinden Fox ile olan kontratı yüzünden kısa süre içerisinde Batman filmi üzerinde çalışmaya başlayamayacakmış. Bu sebeple prodüksiyonun 2018'den önce başlaması çok zormuş. Warner Bros.'un çalışma standartları düşünülürse The Batman için vizyon tarihi muhtemelen 2019 yazı gibi görünüyor.

dean

Mett Reeves, solo Batman filminde Batman'in dedektiflik özelliklerine odaklanmak istediğini söyledi. Reeves'in bu filmdeki varlığı beni çok heyecanlandırıyor. Umuyorum ki Reeves, Batman'e çok şey katacak.

DSD

The Batman Hakkında Söylentiler

1- Jared Leto, Joker karakteri ile filmde yer alacak.
2- Channing Tatum'un filmde bir rolü olacak.
3- Anna Kendrick, Robin'i canlandıracak.
4- Teresa Palmer, Talia al Ghul'u oynamak istediğini açıkladı. (Gerçek)
5- Sienna Miller, Catwoman'ı canlandıracak.
6- Nina Dobrev, Catwoman'ı oynamak istediğini açıkladı. (Gerçek)
7- Armie Hammer Dick Grayson/Nightwing'i, Jason Todd/Red Hood'u ya da genç Bruce'u canlandıracak.
8- Josh Gad, Penguen karakterini canlandıracak.
9- Filmde Dick Grayson/Nightwing, Barbara Gordon/Batgirl ve 10- Tim Drake/Robin karakterlerini göreceğiz.
11- Amanda Waller'ın kısa bir sahnesi olacak.
12- James Gordon ve Harvey Dent yan karakterler olarak yer alacak.
13- Jason Todd'u filmde flashbackler ile göreceğiz.
14- Bildiğiniz gibi Deathstroke, filmin ana düşmanı olacak.   
15- Ayrıca Jason Todd/Red Hood'u da düşmanlardan biri olarak görebiliriz.
16- Harley Quinn, filmde yer alacak.
17- Black Mask'i ufak çapta bir suçlu olarak filmde görebiliriz.
18- Film, Batman: A Death in the Family ve Batman: Under the Hood çizgi roman hikayelerinden uyarlanacak. (Batman:Hush da hikaye örgüsüne dahil olabilir.)
19- Joker, bu filmde ölecek.
20- Film, 2019'da vizyona girecek.
21- Filmin Arkham Asylum'da geçeceği, Black Mask'ın tüm mahkumları Batman'den intikam almaları için serbest bırakacağı bir hikaye örgüsü de konuşuluyor.
22-(21. maddeye bağlı) Hikayenin sonunda kaçan mahkumların hepsini yakalayacağına yemin eden Batman'in Gotham'a tepeden bakması ile film sona erecek.
23- Deathstroke, Black Mask tarafından Batman'i öldürmesi için çağırılacak.

dean

Mett Reeves, Ben Affleck ve Geoff Jones'un yazdığı senaryoyu tamamen kullanmayacağını açıkladı.

Animvader

Ben Affleck'in kardeşi Casey Affleck bir radyo programında şunları demiş:
"Bence o iyi bir Batman'di. Yok yok, bence harikaydı. O bir kahraman, yani bu yönünü kullanabildi. Ama o filmde (The Batman filminden bahsediyor) olmayacak, zannetmiyorum. Bunu söylediğim için üzgünüm. Flaş haber mi verdim? Çünkü bunu uyduruyordum, bilmiyorum."

Haberi okuduktan sonra radyo kaydını da izledim. Casey'e abisinin solo Batman filminde oynamayacağı yönündeki söylentiler soruluyor, o da bu cevabı veriyor. Bunu söylediğim için üzgünüm dedikten sonra soruyu soran kişi vay bu bir son dakika gelişmesi diyor ve Casey sonrasında uyduruyordum şeklinde bir geri vites yapıyor.

Ama bence o sırada kafasında ulan ne yaptım şimdi ben niye söyledim bunu diye düşünüp uydurdum diyor.  :D Ben Affleck'in hem yönetmenliğin elinden alınması hem de senaryosunun tamamen kullanılmayacağı haberleri sonrası bu işten soğuyup franchise'ı terk etmesi olası gözüküyor bence.

Nightrain

Comic-con öncesi "Ben Affleck ayrıldı" haberleri çıktıktan sonra, comic-con'da rolünü bırakmadığını, Matt Reeves isterse CGI maymunu bile canlandıracağını söyledi.

Animvader

Alıntı yapılan: Nightrain - 16 Ağustos, 2017, 12:54:38
Comic-con öncesi "Ben Affleck ayrıldı" haberleri çıktıktan sonra, comic-con'da rolünü bırakmadığını, Matt Reeves isterse CGI maymunu bile canlandıracağını söyledi.

Zaten ayrılacaksa bile Justice League filmi çıkmadan bunu kendi ağzından açıklamaz ve büyük ihtimalle sözleşmesi dolayısıyla açıklayamaz. Ayrılma durumu varsa Casey Affleck ağzından kaçırmış olabilir ya da gerçekten uydurmuştur dediği gibi.

dean

Daniel Craig'in James Bond rolüne döndü bu da. İçerisinde Batman'in yer aldığı ikinci filmde rolü bırakıp bırakmayacağını konuşuyoruz. Robert Downey Jr. Iron Man 2'den sonra Avengers'ta yer alacak mı acaba diye konuşmak gibi bi'şey bu. Bence en başta hata Batman'i 20 yıllık bir geçmiş ile DCEU'ya uyarlamak oldu. Yaşlı ve olgun bir Batman yerine nasıl yaşlandığına ve olgunlaştığına tanık olduğum bir Batman'i görmeyi tercih ederdim. En ünlü hikayelerden biri olduğu için Dark Knight Returns tipi bir hikaye ile evrenin statiğiyle oynadılar. Şimdi o noktadan dönmeye çalışıyorlar.

Zaten bu aceleyi hiçbir zaman anlamadım. Yetişmeye çalıştıkları bir yer aslında yok. Ama adamlar The Dark Knight Returns, Injustice ve Flashpoint peşindeler. İki üç seneye de Kingdom Come yapıp rahatlasınlar bari.

Nightrain

Ayrılırsa dünyanın sonu değil ama adam haikaten rolü cuk oturdu. Çizgi roman sayfalarından fırlamış gibi duruyor. Belki de ücretini arttırmak için bu tarz haberleri kendisi çıkarttıyordur. ::) Çünkü Comic-Con öncesi çıkan haberleri de menajerinin ortaya attığı söylentisi çıkmıştı. Flashpoint'i Zack Snyder'in yediği haltları temizlemek için öne çektiler muhtemelen. Adam hem Batman'i hem de Superman'i katil yaptı!

WB'nin önce Gotham City Sirens, Suicide Squad gibi dandik işler ile uğraşacağına evrene bir an önce, Hakman, Hawkgirl, Green Arrow, Black Canary, Wally West, Martian Manhunter, Green Lantern gibi insanların asıl beklediği süper kahramanları evrene sokması gerekiyor.

dean

Matt Reeves filmin DCEU'dan bağımsız standalone bir film olacağını söyledi.