X-Men Phoenix Ağıt - Marmara Çizgi

Başlatan hanac, 13 Temmuz, 2015, 23:30:02

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hanac

Tanıtım Bülteninden

TAM MACERA, TEK CİLT, Temmuz 2015

16,5cm x 24cm, 128 Sayfa, Renkli, 27TL Çeviri: Tuğçe Ertan

YAŞAM, ÖLÜM VE YENİDEN DOĞUŞ ÜZERİNE İŞLENMİŞ MUHTEŞEM BİR HİKAYE!

Phoenix tekrar hayata dönüyor ve Jean Grey'le yeniden bir bütün olmak için yeryüzüne iniyor.
Bulduğu tek şey, eski taşıyıcısının ölü bedeni oluyor fakat bu onu durdurmuyor.

baba alsana

Hangi donemde geciyor burdaki hikaye ?

dean

Alıntı yapılan: baba alsana - 14 Temmuz, 2015, 00:05:00
Hangi donemde geciyor burdaki hikaye ?

2005'de yayınlanmıştı. Uncanny X-Men'in 460'lı sayılarının olduğu dönemde geçiyor.

Mrtekin

Dean, selam,

Bu Phoneix Ağıt tam olarak nedir? Ne ile bağlantılı? Yoksa, bağımsız bir cilt mi?

Şimdiden cevaplar için Teşekkürler.
They drew first blood...

dean

Alıntı yapılan: Mrtekin - 14 Temmuz, 2015, 16:20:24
Dean, selam,

Bu Phoenix Ağıt tam olarak nedir? Ne ile bağlantılı? Yoksa, bağımsız bir cilt mi?

Şimdiden cevaplar için Teşekkürler.

Merhaba Mrtekin, Phoenix: Endsong, Jean Grey'in ve Phoenix Force'un geri dönüşünü anlatan beş sayılık bir mini seri. Spesifik bir macera ile bağlantılı değil. Kendi başına okunacak bir hikaye. Ama tabi ki X-Men sürekliliğinin içinde. Bi'de Phoenix: Warsong diye devam hikayesi var.

Mrtekin

They drew first blood...

hanac

Marmara Çizgi'den 5 sayfa önizleme geldi;

hennessy

Şimdi bitirdim. Phoenix gibi bir karakteri iyi anlatamamışlar bence. Konusu zayıftı. Daha iyi bir hikaye ile x-men karşısına çıkabilirdi. Ama geri döndü, ama sadece döndü :)
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

Sakızlı Ohannes Paşa

Phoenix döndü 2 lafa tav olup gitti. Bu mudur yani? Şaka bir yana hikaye fena değildi. X-men takımında sadece sevdiğim tipler vardı en azından. Çizimleri çok beğenmedim lakin. Çok düz çok donuktu. 6/10.

Bunun dışında kitabın ilk sayfasında Marmara'ya yakışmayan bir hata var. Kitabın yazarı olarak grek pak yerine greg land yazıyor. Daha dikkatli olunmalı. 

Ozan

Alıntı yapılan: Sakızlı Ohannes Paşa - 03 Eylül, 2015, 00:58:11
Phoenix döndü 2 lafa tav olup gitti. Bu mudur yani? Şaka bir yana hikaye fena değildi. X-men takımında sadece sevdiğim tipler vardı en azından. Çizimleri çok beğenmedim lakin. Çok düz çok donuktu. 6/10.

Bunun dışında kitabın ilk sayfasında Marmara'ya yakışmayan bir hata var. Kitabın yazarı olarak grek pak yerine greg land yazıyor. Daha dikkatli olunmalı.

Künyedeki hata benden kaynaklı. Fark ettiğimde baskıya girmişti maalesef. Hatalar bununla sınırlı kalır umarım ve uyarınız için teşekkürler. :)

Sakızlı Ohannes Paşa

Alıntı yapılan: Ozan - 03 Eylül, 2015, 09:30:17
Künyedeki hata benden kaynaklı. Fark ettiğimde baskıya girmişti maalesef. Hatalar bununla sınırlı kalır umarım ve uyarınız için teşekkürler. :)

Rica ederim ben teşekkür ederim.

yunusmeyra

Hanac adminim,imgur etiketli resimler gözükmüyor mu?
HULK DEĞERLİ BİR KAHRAMANDIR!
HSD YENİ ÜYELERİNİ BEKLİYOR

hanac

Alıntı yapılan: yunusmeyra - 03 Eylül, 2015, 12:51:22
Hanac adminim,imgur etiketli resimler gözükmüyor mu?

Nayn gözükmüyor, site yasaklı.   :)

yalcinerol345

Bu hafta sonu okuyabildim.Konu ve çizimler çok hoşuma gitti.Çok fazla karakter olmaması da benim için artı oldu.Tavsiye ederim.