Deadpool Deadpool'u Öldürüyor

Başlatan Jedmau, 23 Temmuz, 2015, 18:26:46

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

nicholaihel

Deadpool'u seviyoruz ama;

Deadpool Edebiyat Kahramanlarını Öldürüyor > Deadpool Marvel Evreni'ni Öldürüyor > Deadpool Deadpool'u Öldürüyor bence.

Sakızlı Ohannes Paşa

Yukarıdaki sıralamaya aynen katılıyorum. Dp x dp en zayıf halkaydı bence. Killustrated ise hem çizimler hem hikaye olarak 1 numaraydı. Dp x dp'de ise özellikle pandapool ve grootpool'a bittim :)

Genel olarak killogy serisini çok beğendim ben. Kitapları güzelleştiren unsurlardan biri de mike del mundo'nun harika kapakları. Baktıkça bakası geliyor insanın.

Son dönemde deadpool'un "vs" serileri var. Deadpool vs carnage, deadpool vs hawkeye hatta eylülde çıkacak olan deadpool vs thanos. Killogy tamamlanmışken jbc'nin bunlara el atması iyi olur bence :)

Jedmau

Sakızlı Ohannes Paşa

İşte bu güzel haber :) teşekkürler.

darkwood

Güzel havadisler yeni sayıları merakla bekliyoruz.
Darkwood Sakinleri..

siyahderikoltuk

İyi güzel bekleyelim, hiç sıkıntı yok, sanırım yine bizim forumdan bir arkadaş +3 ay ibaresi falan diye bir süreklilik tutturdu, inanın o da sıkıntı değil.. Bekleyelim çok hoş havadisler bunlar. Ama azıcık geri besleme, Wade Wilson'ın Savaşına ulaşamamış biz -bazılarına- küçük bir baskı :).. Seviyoruz yoksa seni JBC :)

Jedmau

Tükendi , resmen kendi yayın evimizde rekor kırdı. 3 Ay ( azıcık küsarı var ) 6.000 Adet. Herkese sonsuz teşekkürler.

Agamotto

Diğer yayınevlerinin yayınları da böyle mi bilmiyorum ama sizin yayınlarınız çıktığı gibi tükeniyor. Tebrikler :)

Nightrain

Alıntı yapılan: Jedmau - 14 Aralık, 2015, 16:11:02
Tükendi , resmen kendi yayın evimizde rekor kırdı. 3 Ay ( azıcık küsarı var ) 6.000 Adet. Herkese sonsuz teşekkürler.

Bu ulkede bir zamanlar Deadpool satmaz diyorlardi. Kimin dedigini hatirlamiyorum ama vardi diyen. Bu satış rakamlari cevap niteliğinde. Tebrik ederim.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

Jedmau

Jedmau