Batman : Ölümcül Tasarım

Başlatan Jedmau, 23 Temmuz, 2015, 18:46:31

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

baba alsana

Bitireli 1 saat oldu. Okurken film izler gibiydim, kareleri hayranlikla  tek tek inceledim. Cizimler gercekten muhtesem, beni buyuledigini soyleyebilirim :) acikcasi hikayeden cok bir beklentim yoktu ama bence hikayede gayet iyiydi. Genel olarak cok begendim kitabi, sanirim jbc basmasaydi haberim olmazdi bu kitaptan buyuzden tesekkurler jbc :)
9/10

Jedmau

Beğendiğinize çok memnun oldum , buna benzer yorumları kara ayna içinde almıştık. Gururumuz okşandı , teşekkür eder okuyanların yorumlarını beklerim :)

Ras Al Ghul

+En güzel Batman hikayesi mi?
-Hayır
+En kaliteli Batman öykülerinden biri midir?
-Hayır
+Çizimleri güzel midir?
-(Nikah memurunun sorusuna cevap verirmiş gibi yüksek sesle)EVET
+Bunun kadar farklı bir tat veren Batman hikayesi okudun mu?
-Hayır

Klasik Batman hikayelerinden sıkılanlar kaçırmasın

Mrtekin

Kitabı okumak bugüne kısmet oldu.

Mimari tasarım (yazar Chip Kidd esasen bir tasarımcı imiş.) ve polisiyenin iç içe geçtiği güzel bir hikaye. Kitapta yansıtılan dönem havası içinde "Gotham"ı ve ilginç bir tipoloji ile resmedilen "Joker"'i de oldukça beğendim.

Çizer Dave Taylor'un çizimleri ise gerçekten çok güzel. Karakalem çizimler (önce maviler, ardından grafitle çinileme yapılıp, gölgelendirme ve renklendirme ise bilgisayarda yapılmış.) Batman'e çok yakışmış.

Şu anda piyasada bulunuyor mu bilmiyorum ama görürseniz kaçırmayın derim. Böyle dört başı mamur ve ilginç twistlerle dolu Batman hikayeleri çok kalmadı.
They drew first blood...

Bloodslince

Alıntı yapılan: Mrtekin - 02 Kasım, 2019, 23:11:19
Kitabı okumak bugüne kısmet oldu.

Mimari tasarım (yazar Chip Kidd esasen bir tasarımcı imiş.) ve polisiyenin iç içe geçtiği güzel bir hikaye. Kitapta yansıtılan dönem havası içinde "Gotham"ı ve ilginç bir tipoloji ile resmedilen "Joker"'i de oldukça beğendim.

Çizer Dave Taylor'un çizimleri ise gerçekten çok güzel. Karakalem çizimler (önce maviler, ardından grafitle çinileme yapılıp, gölgelendirme ve renklendirme ise bilgisayarda yapılmış.) Batman'e çok yakışmış.

Şu anda piyasada bulunuyor mu bilmiyorum ama görürseniz kaçırmayın derim. Böyle dört başı mamur ve ilginç twistlerle dolu Batman hikayeleri çok kalmadı.

Internette ikinci el dışında yok ama Kadıköy Büyülü Dükkanda var, giden alabilir. :)
"Gotham'ın beyaz şövalyesini aldım ve bizim seviyemize indirdim. 
Çok zor olmadı.
Bildiğin gibi delilik yerçekimi gibidir.
Sadece hafifçe itmek gerekir."
[shadow=red,left]Joker[/shadow]

Nomad

Tüyap ta JBC standında mevcut

Bloodslince

Alıntı yapılan: Nomad - 03 Kasım, 2019, 11:43:57
Tüyap ta JBC standında mevcut

Tekrar basılmış muhtemelen. Sitede mevcut, başka yerde yok, temin edilemiyor yazıyor. Arayanlar için iyi haber oldu.
"Gotham'ın beyaz şövalyesini aldım ve bizim seviyemize indirdim. 
Çok zor olmadı.
Bildiğin gibi delilik yerçekimi gibidir.
Sadece hafifçe itmek gerekir."
[shadow=red,left]Joker[/shadow]