Zoo

Başlatan Chuck, 25 Temmuz, 2015, 21:37:44

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Chuck

Bir zamanlar, insanoğlu tarafından evcilleştirilmeden ve hapsedilmeden önce, doğaya ve dünyaya hükmeden hayvanlar, bu güçlerini geri almaya karar verirlerse ne olur? Hayvan saldırılarını inceleyen bir bilim insanının hikayesinden yola çıkan ve insan/hayvan ilişkilerini hiç bakmadığımız bir yönden ele alan Zoo, James Patterson'ın çok satan romanından TV'ye uyarlanıyor.

Oyuncular : James Wolk, Kristen Connoly, Nonso Anozie, Nora Arnezeder, Billy Burke

Şu ana kadar dört bölüm yayınlandı. Konusu geliştirilmeye çok açık ama işleyişi biraz ağır dizinin.

Şu dört bölümde olaya bak muhteşem diyebileceğim bir an olmadı. Ama bir saniyede sıkılmadım. Bu arada aslanların animasyonu ilk bölümde sırıtıyor ama sonraki bölümlerde daha gerçekçi gözüküyor. Bunun sebebide pilot bölümde az bütçe verilmesi olabilir. Neyse konu ilerde toparlanınca dizide rayına oturacaktır. Umarım. . Bir göz atın derim :)
+ Her girdiğim yol çıkmaz sokakla son buluyor
- O halde yeni bir harita bulmalısınız

Ahmet Oktay

Konusundan dolayı benim de ilgimi çekti dizi, 2. sezon onayı alırsa bakmayı düşünüyorum.

Ahmet Oktay

CBS 2. sezon onayı vermiş diziye, listeme 1 dizi daha ekleniyor.

Ahmet Oktay

Hali hazırda 2. sezonu yayınlanmakta olan ve sezon finali yaklaşan dizi CBS'ten 3. sezon onayı aldı.

doktor1881

Ahmet izledinmi yorumun nasıl

Ahmet Oktay

Ben izlemedim, bölümleri indirip listeme almıştım. Bölümlerin bulunduğu harddiskin arızalanması sonucu birçok dizi ile birlikte bunun da bölümleri uçtu.

rumar80

Zamanında kitabını okumuştum.  Aceleye getirilmiş gibi gelmişti.  Sonra dizinin ilk sezonunu izledim. Kitaba göre daha iyiydi.  Ama ikinci sezonu izlemedim.

Peyami

Dizinin çıkış noktası olan kitabın 2012 yılında ÇRa uyarlandığını da hatırlatabiliriz.

rumar80

Bunu bilmiyordum.
  Kitap Türkçe'ye  içgüdü adı ile yayınlandı.

doktor1881

Bölüm:1/1 Değişik bir bakış açısı getiren bir dizi daha.İnsanı düşünmeye itiyor
İlk bölüm aslanlar ve kediler ile ilgiliydi
Net bir düşüncem oluşmadı.Ama seyredilebilir nitelikte ve ilginç konusu var

Bölüm notu:7.5/10

doktor1881

3.sezon başladı