Batman: Yeni 52 Dedektif Hikayeleri Cilt 3: İmparator Penguen - JBC Yayıncılık

Başlatan Jedmau, 27 Temmuz, 2015, 00:56:49

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Jedmau

Batman Dedektif Hikayeleri Cilt 3 : İmparator Penguen

Özgün Adı : Batman Detective Comics Volume 3: Emperor Penguin

John Layman
Yazar

Jason Fabok & Andy Clarke & Henrik Jonsson & Sandu Florea
Çizerler

İlke Keskin
Çevirmen

Bora Öngürer
Editör

Banu Erdoğdu
Çeviri Editörü

Bengü Ergil
Yayın Koordinatörü

Berk Șentürk
Grafik ve Uygulama

Ertan Ergil
Yayın Yönetmeni

İMPARATOR PENGUEN

Oswald Cobblepot'un bir planı var. Artık sadece Penguin olmaktan memnun olmayan suç patronu, Gotham'ın sevgisini kazanmayı arzuluyor. Bunun için yapması gereken tek şeyse Bruce Wayne'i hedef alan bir suikast düzenlemek... ve bir gecede Penguin büyük kanun kaçağından Gotham'ın çok sevgili kurtarıcısına dönüşüyor. Her şey kesinlikle plana uygun ilerliyor.

Ama terör vurduğunda en iyi plan bile çatırdar. Ve Joker, Gotham'a geri döndüğünde beraberinde kaos da gelir.

Penguin görevini geçici olarak bırakmışken ve Batman Poison Ivy ile Joker takıntılı manyaklardan oluşan bir grubu durdurmaya çalışmakla meşgulken, yeni bir tehdit tali yollardan sürünerek yaklaşıyor. Bu tehdit kendisine İmparator Penguen diyor. Kendisi, Penguin'in olduğu her şey ve daha fazlası. Ve Batman için kötü haberleri var... Oswald Cobbelpot içinse daha da kötü haberler.

Bu ciltte Batman Yeni 52 Cilt 3 : Ailenin Ölümü ile ilgili ekstra bölümler vardır.

1. Baskı Temmuz 2015 - İstanbul
ISBN : 978-605-9155-04-5
Sayfa Sayısı : 192
İç : 135 gr. 1. sınıf parlak kușe kağıt - iplik dikiș
Kapak : 300 gr. 1. sınıf parlak kușe kağıt
Fiyat : 32.50 TL

Basım : Gelecek Hafta Baskıya Giriyor

dean

@Serhan

İçim rahat uyku alıcağım :D :D :D
Dediğim gibi DxD , ölümcül tasarım ve dedektşf 3 indirimli ön sipariş koy sevindir bizi reyiz.

Nightrain

Artık Tony S. Daniel'in olmayacak olması sevindirici. ;D
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

Mrtekin

Alıntı yapılan: Nightrain - 28 Temmuz, 2015, 11:28:16

Aynen, adama şimdi de Deadpool'u vermişler...
They drew first blood...

Nightrain

Bilal0

Bu seriden bir ben mi nefret ediyorum acaba?
Dedektif Hikayeleri diyor ama dedektifliğin zerresi yok, sırf aksiyon o da amaçsız bir şekilde, sonra bir cilde bilmemkaçtane süper kötü sığdırmaya çalışmak vs.
İlk iki cildi sırf Ailenin Ölümü'nü okuyabilmek için okudum ama hiçte gerek yokmuş yani, alıcısı varsa satıyorum ilk iki cildi.

@Serhan

Alıntı yapılan: Bilal0 - 29 Temmuz, 2015, 22:39:24
Dedektif Hikayeleri diyor ama dedektifliğin zerresi yok, sırf aksiyon o da amaçsız bir şekilde, sonra bir cilde bilmemkaçtane süper kötü sığdırmaya çalışmak vs.
İlk iki cildi sırf Ailenin Ölümü'nü okuyabilmek için okudum ama hiçte gerek yokmuş yani, alıcısı varsa satıyorum ilk iki cildi.
Sırf batman olduğu için bile okunur ;)

Chuck

Alıntı yapılan: Bilal0 - 29 Temmuz, 2015, 22:39:24

3. Ciltte yazar değişiyor. Son bir şans verin bence :)
+ Her girdiğim yol çıkmaz sokakla son buluyor
- O halde yeni bir harita bulmalısınız

Bilal0

Alıntı yapılan: Joker - 29 Temmuz, 2015, 22:43:24
Sırf batman olduğu için bile okunur ;)
Hocam bu zihniyeti doğru bulmuyorum, öğrenciyiz zaten çizgi romana zor para buluyoruz o parayı da saçma sapan bir hikayeye mi verelim?

Bilal0

Alıntı yapılan: Neco - 29 Temmuz, 2015, 22:50:45
3. Ciltte yazar değişiyor. Son bir şans verin bence :)
Sanmıyorum hocam internetten puanlarına baktım cildin, ilk iki ciltten yarım puan fazla.

Nightrain

Dedektif serisini ben de sevemedim. 3.ciltte hosuma gitmezse bi daha almayacagim.

Barmen Minik

Alıntı yapılan: Nightrain - 28 Temmuz, 2015, 11:28:16

kitabı almak için gerçek motivasyonum bu :D

pearl jam

Ilk cilt cok kotuydu. O yüzden  okumak icin ikincisine elim gitmiyor bir turlu. Yazarin degismesi cok iyi olmus.

Bilal0

Alıntı yapılan: Pearl Jam - 29 Temmuz, 2015, 23:53:09
Ilk cilt cok kotuydu. O yüzden  okumak icin ikincisine elim gitmiyor bir turlu. Yazarin degismesi cok iyi olmus.
Hocam ikinci cildi almak isterseniz elimde sadece bir kere okunmuş adeta 0 gibi var.