Batman: Yeni 52 Dedektif Hikayeleri Cilt 3: İmparator Penguen - JBC Yayıncılık

Başlatan Jedmau, 27 Temmuz, 2015, 00:56:49

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

pearl jam

Alıntı yapılan: Bilal0 - 29 Temmuz, 2015, 23:54:06
Hocam ikinci cildi almak isterseniz elimde sadece bir kere okunmuş adeta 0 gibi var.

sagolun ama ikinci cilt bende de var. Okumuyorum sadece  ;D

DDuru44

arkadaşlar batman sohbet odasınada yazdım ama burası daha güncel olduğu için burayada yazayım dedim. batman year one ingilizce veya türkçe nerden bulabilirim

@Serhan

Alıntı yapılan: DDuru44 - 01 Ağustos, 2015, 01:17:58
arkadaşlar batman sohbet odasınada yazdım ama burası daha güncel olduğu için burayada yazayım dedim. batman year one ingilizce veya türkçe nerden bulabilirim
sabret jbc basacak.

Kauss

Oh be bu seriyi beğenmeyen tek ben değilmişim. Cilt 1'i bitireli aylar oldu cilt 2'i ise yarım bırakmıştım dün dayanamadım bitirim dedim bitirdim. 3. cildi almazdım ama penguen karakteri ilgimi çektiği için bir şans daha vereceğim

Jedmau

Bu cilt benim için de favori , hikaye baya eğlenceli , ayrıca ailenin ölümü hakkında baya ekstra bilgiler var :)

nicholaihel

Alıntı yapılan: Bilal0 - 29 Temmuz, 2015, 22:39:24
Bu seriden bir ben mi nefret ediyorum acaba?
Dedektif Hikayeleri diyor ama dedektifliğin zerresi yok, sırf aksiyon o da amaçsız bir şekilde, sonra bir cilde bilmemkaçtane süper kötü sığdırmaya çalışmak vs.
İlk iki cildi sırf Ailenin Ölümü'nü okuyabilmek için okudum ama hiçte gerek yokmuş yani, alıcısı varsa satıyorum ilk iki cildi.

Ailenin Ölümü New52 Baykuşlar (S. Synder) serisinin devamı değil mi? Bu New52 Detective Comics farklı zannediyordum?

Baykuşlar Şehri, Baykuşlar Divanı, Ailenin Ölümü şeklinde satın aldım. Detective serisi yurtdışı yorumları çok iyi olmadığı için henüz almadım. Elim varmadı. Okuyanların fikrini alayım diye girmişken pek de beğenilmediğini gördüm. Bu iki seri arasındaki durum nedir açıklarsanız memnun olurum.

Jedmau

Selam,

Aslında Dedektif Hikayeleri , kısa kısa , ana serinin açıklarını kapatan bir seri , işin ilginç yanı bazı sayılar ana seriden daha çok sattı ülkemizde , okunmasında fayda var.

Bilal0

Alıntı yapılan: Jedmau - 03 Ağustos, 2015, 15:32:56
Selam,

Aslında Dedektif Hikayeleri , kısa kısa , ana serinin açıklarını kapatan bir seri , işin ilginç yanı bazı sayılar ana seriden daha çok sattı ülkemizde , okunmasında fayda var.
Ailein Ölümü'nü okumak için Dedektif Hikayeleri 2'yi okursanız iyi olur da demiştiniz, okudum ama hiç de gerek yokmuş, hakikaten o kadar basılacak Batman çizgi romanı varken bunları basmanız beni üzüyor.

Jedmau

Alıntı yapılan: Bilal0 - 03 Ağustos, 2015, 21:16:00
Ailein Ölümü'nü okumak için Dedektif Hikayeleri 2'yi okursanız iyi olur da demiştiniz, okudum ama hiç de gerek yokmuş, hakikaten o kadar basılacak Batman çizgi romanı varken bunları basmanız beni üzüyor.

Valla zevkler ve renkler...

Ben bu seriyi seviyorum , okurların çoğuda seviyor , gayet iyi de satıyor. Demekki üzülmeye gerek yok :)

@Serhan

-brendon-

Jedmau

@Serhan

Ne olaydı 2 hafta önce çıkardaydınız ?
11 Çizgiroman aldım para kalmadı  :'(

Kauss