Yalınayak Gen Tamamlansın

Başlatan Ahmet Oktay, 14 Ağustos, 2015, 12:09:05

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

doktor1881

ferzan

Aylar önce kutu setiyle aldım, henüz okuyabilmiş değilim...Tamamen boş, zihnimin en açık olduğu bir haftasonu, bir tam günü ayıracağım bu 4 cilde...O sebeple okumasam da mükemmelliğinden zerre kadar enidşe duymadığım bu seriye ben de varım... :) İnşallah gerekli ortamı yaratıp ilk fırsatta oturabilirim başına...
Bağnaz okur, memnuniyetsiz beşer, işkilli büzük, sıfır tolerans iksmen, taş kalpli ahkam efendi...

https://ucuztefrika.blogspot.com

kryy22

desen'in dörtlü setini aldıktan sonra netten yorumlara bakarken devamı olduğunu öğrenmiştim, keşke devam ettirilse.

Draka

Koşa koşa alacağım bir kaç kitaptan biri. Varım.

ercoktay

Bir kitap fuarında sormuştum. Pek yayınlama taraftarı değillerdi.

Ben de bu kitabı bir köy okuluna kütüphane kurulacaksa filan alıp gönderiyorum. İlk gelen çizgi roman bu oluyor aklıma. Kesinlikle herkes okumalı.

pikofarad

Ama bende varım. Yalınayak Gen'in tamamı yayınlansın.

Ahmet Oktay

Bilal0

Daha eserleri okumamama rağmen konusu çok hoşuma gittiğinden bende varım. Hiçbir serinin yarım kalmasını istemem. Amerika ve İsrail sayesinde hepimiz bir çok kez Adolf'e lanet okuduk, şimdi de Amerika'ya lanet okuyalım.

akif1

Küçükken yatılı kuran kursuna gidiyordum orda görmüştüm ilk bu kitabı sadece 2. ve 3. ciltleri vardı ama okuduğumda beni derinden sarsmıştı çok güzel bir hikayesi vardı. Velhasılkelam kuran kursundan ayrıldığım zaman unutmuştum bu seriyi sonra internette boş boş gezinirken gördüm. Bir anda dut yemiş bülbüle döndüm hemen sipariş ettim ve okudum. Mükemmel bir seridir herkese tavsiye ederim ve kesinlikle devamı getirilmelidir.

Gerekli taramalar

Eksik kalacak, tadı damağımda kalacak diye seriyi satın almayan benim gibi çok insan olduğuna eminim. Tudem yayınları satış rakamlarına bir de böyle baksınlar

Çocukken çok testinizi çözdüm şu seriye devam edin hadi ;D

Saint2

Niye yayınlamadıkları muamma... Fuarda çatır çatır satıyorlardı

alan ford

Alıntı yapılan: Gerekli taramalar - 04 Mayıs, 2018, 22:47:04
Eksik kalacak, tadı damağımda kalacak diye seriyi satın almayan benim gibi çok insan olduğuna eminim. Tudem yayınları satış rakamlarına bir de böyle baksınlar

Çocukken çok testinizi çözdüm şu seriye devam edin hadi ;D

Yarım kalan bir hikaye yok ortada ama, başı sonu olan bir hikaye anlatalıyor. Ben seriyi bitirdikten sonra 10 cilt olduğunu öğrenmiş ve devamı mı varmış ki diye şaşırmıştım. Birde okurken gerçekten çok. orlayan bir seri 10 cildi bir anda okuyabilir miyim bilmiyorum
kaçmayı denemek bir tutsağın görevidir

darbove

Bayağı garip bir yayıncılık anlayışları var. Saolsunlar baskıları bitince yeniden basıyorlar ama devamını basmıyorlar, bayağı ilginç. Türkçe basılmış mangalar içinde açık ara anlam ve duygusallık olarak en iyilerinden denebilir. Konu itibariyle en anlamlısı. Japonların öyle lay lay lom kişiliklerini değil de gerçek yüzünü ortaya seriyor. Devamının geleceği umut etsem de geleceğini sanmıyorum.
The Bird of Hermes is my name, eating my wings to make me tame.