Tokyo Ghoul - Gerekli Şeyler (14 Cilt olarak tamamlandı)

Başlatan Harun Ça, 27 Ağustos, 2015, 14:09:41

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Harun Ça

Yeni mangamız hayırlı olsun diyelim, kendi başlığını da açarız yakında. Seinen bi' seri olması ayrı sevindirici.

Ahmet Oktay

Gerekli Şeyler yeni manga serisi Tokyo Ghoul'u müjdeledi. Tokyo Ghoul, Sui Ishida tarafından oluşturulan bir manga dizisidir. Eylül 2011-Eylül 2014 arasında 14 Cilt yayınlanmıştır.

KONUSU :

Hikaye Ken Kaneki'nin Anteiku isimli bir kahve dükkanında Rize Kamishiro adında bir kadınla tanışmasıyla başlar. Onlar beraber buluşmak için bir tarih planlarlar. Rize eve yürürken, Kaneki onun tarafından saldırıya uğrar. Rize bir gulyabanidir. Kaneki'yi öldürmek üzereyken üzerine düşen demir yığınları tarafından ezilir. Kaneki kritik durumda hastaneye kaldırılır. Doktor Kaneki'nin içine Rize'nin organlarını nakil eder. Daha sonra kimliğini gizli tutmak için uğraş verse de Kaneki yarı insan/yarı gulyabani şekilde bu topluma katılıp yaşam mucadelesi vermeye başlar.

ÖRNEK SAYFALAR :

Mrtekin

Insan yiyen devlerden sonra Başımıza şimdi de;

Insan yiyen gulyabaniler çıktı...
They drew first blood...

maeglin

Arkadaş ortamında sürekli dile getiriliyordu daha önce hiç inceleme fırsatım olmadı ama Kasım ayında bir göz atarız artık, mangalara bir türlü ısınamıyorum düzenli okuduğum bir death note birde yeni başladığım titana saldırı var, umarım buda güzeldir :)

Nightrain

Çok çok iyi bir seçim. Gerekli Şeyler'i manga konusunda ki üstün zevkinden dolayı tebrik ediyorum.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

nicholaihel

2011-2014 arası çıkan 14 cilt ile tamamlanmış seri öyle mi, devam etmiyor yani?

Öngörülebilir, bitmiş seri ise şans vermeyi düşüneceğim. Çok ses getiren bir manga olduğunu biliyorum.

Ahmet Oktay

Alıntı yapılan: nicholaihel - 28 Ağustos, 2015, 00:40:58
2011-2014 arası çıkan 14 cilt ile tamamlanmış seri öyle mi, devam etmiyor yani?

Öngörülebilir, bitmiş seri ise şans vermeyi düşüneceğim. Çok ses getiren bir manga olduğunu biliyorum.

Sonradan Tokyo Ghoul:re diye bir seri daha başlamış o da 3 cilt çıkmış şimdiye kadar, ama karakterler falan aynı mıdır birebir önceki serinin devamı mıdır bilmiyorum.

afu

fikir sahibi olmanız için animesini seyretmenizde fayda var.
beğeneceğinizden eminim.

Chuck

Gerekli Şeyler'in facebook sayfasında 5 yorumdan biri 'Tokyo Ghoul basacak mısınız? ' idi bi ara. :D Merak etmiştim zaten. 14 ciltlik olmasından dolayıda şans vereceğim.
+ Her girdiğim yol çıkmaz sokakla son buluyor
- O halde yeni bir harita bulmalısınız

Harun Ça

Kimileride fazla abartıldığını sadece popüler bir seri olduğu için basıldığını söylüyor. Artık okuyup karar verecez.

Nightrain

Ülkede yayıncılar zaten -genelde- popüler yayınları basıyor. Underrated yayın basan çok az.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

kalidor

Yalnız Kurt ve Yavrusu dışında hiç bir mangayı okuyabileceğimi sanmıyorum ::) Denemedim değil ama yok olmuyor.
Crom! Ölüleri Say...

hanac

darkwood

Alıntı yapılan: hanac - 02 Eylül, 2015, 13:57:33
Kasım da yayınlanacakmış.

Gerekli Şeyler, Kasımda ki Tüyap fuarına bu mangaya hazırlıyor sanırım.
Darkwood Sakinleri..

akif1

Gerekli Şeyler çok fazla manga yayınlamıyorlar mı ?

Naruto, One piece, Bleach, Titana saldırı üstüne birde Tokya Ghoul yayınlıyorlar

Bence eldeki yayınlar bitmeli önce gerçi Naruto,One piece'ın biteceği yok daha 50 cilt daha basacaklar ama böyle giderse Comics'e zaman ayıramazlar.