Çizgi Romanları Nereden Alıyorsunuz

Başlatan xmenac, 28 Ağustos, 2015, 13:03:12

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Chuck

İdefix'te aşırı iyi bir indirim olmadıkça çizgi roman dükkanlarından alıyorum. Ucuz çizgi romanları dr den aldığımda oluyor.
+ Her girdiğim yol çıkmaz sokakla son buluyor
- O halde yeni bir harita bulmalısınız

Nightrain

Alıntı yapılan: maeglin - 28 Ağustos, 2015, 14:54:29
Ölücü gibi görünebilirim ama son dönemde enpara - hopi - babil birlikteliği çok iyi bir örnek oldu, benzeri kampanyalar olsa tadından yenmez :)

Aynen. Kampanya bu ay sona eriyor. Keşke uzatsalar. Bir de tutarı 150 TL yapsalar şahane olacak.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

shiroyasha

Ben genelde internet sitelerindeki kampanyaları takip ediyorum :) Eğer çok fiyat farkı yoksa yada zaten ucuz olanları çizgi roman evlerinden alıyorum.
Özellikle Büyülü Dükkan, Özer Sahaf, Gerekli Şeyler, Arkabahçe ;) sevdiğimiz saygı duyduğumuz dükkanlar. Zaman buldukça ne var ne yok diye uğramaya çalışıyorum :) Diğer kitapçılara genellikle baskısı tükenmiş, piyasada zor bulunan yada bulunsada pahalı olan çr ler varmıdır diye uğruyorum :) Unutmadan ingilizce fasiküller için de 13 gezegen tabiki ;)

Harun Ça

Genelde internet sitelerinden alıyorum, fuar zamanıda gelen çizgi roman evlerinden.

dean

Her zaman çizgi romancılar. Son 3 yılda ise fuar dışında sadece arkabahçe.

pardus88

ben kitapları genelde kitapyurdu idefix gibi sitelerden alıyorum. 2. el aldığım zaman ise gittigidiyor nadir kitap sitelerini tercih ediyorum. bazen Kadıköy e gidip uygun fiyatlı kitap bulursam alıyorum

connyapku

Istanbulda yasamadigim icin istemeyerk de olsa internet sitelerinden aliyorum.

The_DarknesS

Çizgi romanlarımın çok büyük bir bölümünü İzmir Sevgi Yolu'ndaki Pınar Kitap'tan alıyorum.
Sahibi Muzaffer Ceyhan Yerlikaya'yı Altın Madalyon'da da tanıyan bir çok arkadaş vardır.
Hem sohbet ediyor, hem çayımızı içiyoruz. İndirim de yapıyor. İzmir'deki arkadaşlara tavsiye ederim.

yunusmeyra

periyodik yayınları zamanında almadığım için bana her yer "angara!"  ;D
HULK DEĞERLİ BİR KAHRAMANDIR!
HSD YENİ ÜYELERİNİ BEKLİYOR

Pulluk

Doğan grubunun İdefixie ve D&R gibi online satış siteleri yüksek indirim oranları ve kampanyalar ile küçük esnafı bitirerek tekel olmaya çalıştıkları için inadına çizgiromanevleri diyorum. Ayrıca kargoda ürünün zarar görmesi yada kargocuların klasik geldik yoktun yalanları gibi riskleri de yaşamamış oluyorsunuz.
Hayallerine giden yol kutuplardan bile geçse vazgeçme!

Hayalet

Ben idefix ve büyülü dükkan'dan alıyorum. Bu arada büyülü dükkanın internet sitesi yok olmuş, dükkana da epeydir uğramadım, duruyor mu hala yerinde yav?
Çizgi roman bir çocuğun okuma alışkanlığı kazanmasının en iyi yollarından biridir, bir büyüğünse hayata çocuk merakı ve heyecanıyla bakabilmesinin.

V

Uzun süredir internet sitelerinden..Önceleri bayilerden ve kitabevlerinden alırdım.

Şimdilerde taşrada, çizgi roman satan ne bayi var ne de kitabevi..
"İstemem,eksik olsun.."

kalidor

Alıntı yapılan: Hayalet - 30 Ağustos, 2015, 16:11:07
Ben idefix ve büyülü dükkan'dan alıyorum. Bu arada büyülü dükkanın internet sitesi yok olmuş, dükkana da epeydir uğramadım, duruyor mu hala yerinde yav?

Duruyor duruyor. Her geçen gün daha da büyüyor hatta. İnternet sitesini yeniden yapılandıracaklardı, bekliyoruz...
Crom! Ölüleri Say...

pikofarad

Ben yaşadığım şehir Balıkesir'de çizgi roman evi olmadığı için Kitapevinden ve İnternetten alışveriş yapıyorum. Genelde internet tercihlerim idefix ve dr oluyor. Ancak zaman zaman indirimlere göre ilknokta ve babil.com gibi siteleri de tercih edebiliyorum.

Yine de aslında kitaplara dokunarak inceleyerek almak gibisi yok.

Nightrain

"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"