Çizgi Romanları Nereden Alıyorsunuz

Başlatan xmenac, 28 Ağustos, 2015, 13:03:12

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

shiroyasha

Alıntı yapılan: Nightrain - 01 Eylül, 2015, 10:30:07
Şu elemanda da alıyorum. Set ürünleri piyasaya göre daha uygun.

http://dukkanlar.gittigidiyor.com/EDESSA_KITABEVI/kategori/cizgi-roman

Geçen gün bu elemandan bende alışveriş yaptım. Kargo elime ulaştığında baya şaşırdım. Paketleme konusunda büyük internet kitapçılarının hepsinden daha iyi ;) Hediye ayraçlarda cabası ;)

Nightrain

Aynen. Çok iyi paketleme yapıyor. 3-4 taen baloncuklu poşete sarıp gönderiyor. :)
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

xmenac

İlk 80 oy sonucunda ankete baktığımızda, en çok internet sitelerinden alışveriş yapıldığı anlaşılıyor.

Tabii burada şöyle bir husus da var. Çoğu şehirde çizgi roman evi yok. İnternet sitelerinin indirim oranları da göz önünde bulundurulduğunda okuyucular için iyi bir seçenek oluyor.

pizagor

Çizgiromanevlerinde eski indirim oranları da kalmamış maalesef. Birşey diyemiyorum ki, İstanbul Kadıköy'de çizgiromanı yeraltından yeryüzüne çıkarmanın maliyetinin sonucu bu. Çizgiroman adına güzel, okur adına bir miktar sarsıcı oldu. Ankara'da ise durum farklı, tek olmanın verdiği bir rahatlık var...
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

Ralph

Ağırlıklı olarak internet siteleri. Zira çizgi roman piyasasının durumu ortada, aradığım çizgi romanları bulabileceğim yerler hayli uzak kalıyor. Eskisi gibi gazete bayiilerinde bulabilmeyi çok özlüyorum.

Hayalet

Alıntı yapılan: kalidor - 30 Ağustos, 2015, 19:56:26
Duruyor duruyor. Her geçen gün daha da büyüyor hatta. İnternet sitesini yeniden yapılandıracaklardı, bekliyoruz...

Güzel bi kaç güne bi Ken Parker çıkartması yapacağım sanırım Büyülü'ye. :)
Çizgi roman bir çocuğun okuma alışkanlığı kazanmasının en iyi yollarından biridir, bir büyüğünse hayata çocuk merakı ve heyecanıyla bakabilmesinin.

Draka

Normal aldığım kitapları internet sitelerinden alıyorum. Kitapçılarda hem istedğim gibi bulmak zor oluyor hemde daha pahalı oluyor.

Fakat çizgi romanları Özer Sahaf(Çizgi düşler)tan alıyorum. Yerlerde sürünen Fumetti piyasında zararına bile olsa kitap basan yerden alarak, elimden geldiğince destek oluyorum.

cmkrbn

darkwood

İnternet ve Kuzgun'dan en uygun fiyatlarla.  ;)
Darkwood Sakinleri..

@Serhan

Ben de edessa kitabevini yazmak için gelmiştim. Kitapların hepsi daha ucuz ve bildiğin matbaadan yeni çıkmış gibi sıfır kitaplar. Anlatılmaz derecede yani. O d&r lardakiler 0 sa bu gittigidiyordaki dükkan 0000000000.el. Çok başarılı bir dükkan tavsiye ederim şimdi baktımda kendisinden 300tllik alışveriş yapmışım şimdiye kadar. Ev ayraç doldu vallahi. Kısaca tavsiye ediyorum.

V

Alıntı yapılan: Joker - 09 Eylül, 2015, 12:59:41
Ben de edessa kitabevini yazmak için gelmiştim. Kitapların hepsi daha ucuz ve bildiğin matbaadan yeni çıkmış gibi sıfır kitaplar. Anlatılmaz derecede yani. O d&r lardakiler 0 sa bu gittigidiyordaki dükkan 0000000000.el. Çok başarılı bir dükkan tavsiye ederim şimdi baktımda kendisinden 300tllik alışveriş yapmışım şimdiye kadar. Ev ayraç doldu vallahi. Kısaca tavsiye ediyorum.
Edessa..Eski ismi Friedrich Nietzsche
"İstemem,eksik olsun.."

@Serhan

Alıntı yapılan: V - 09 Eylül, 2015, 13:09:11
Gittigidiyordaki dükkan dan mı bahsediyorsunuz ?

Animvader

Hadi ya ben de bu feylesof nereye gitti diyorum.Baya bir alım yapmıştım kendisinden, üyeliğini kontrol edip duruyordum, demek isim değiştirmiş.

Chuck

Ben o hesap kapandı sanmıştım. Çok iyi indirimleri vardı. Demek isim değiştirmiş. Güzel haber :D
+ Her girdiğim yol çıkmaz sokakla son buluyor
- O halde yeni bir harita bulmalısınız

Nightrain

Alıntı yapılan: Joker - 09 Eylül, 2015, 12:59:41

Aynen. Bazı ürünleri piyasanın altında satıyor. Özellikle set olanlar çok uygun. Bir de her alış-verişte kitap ayracı koymayı ihmal etmiyor.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"