Star Wars: Episode IX The Rise of Skywalker

Başlatan dean, 28 Ağustos, 2015, 18:40:08

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

dean

Star Wars serisinin 2019'da çıkacak dokuzuncu filminin yönetmeni Colin Trevorrow olarak açıklandı.

hennessy

Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

dean

Geçtiğimiz günlerde hayatını kaybeden Carrie Fisher'ın ardından Disney kurmayları bir araya geldi ve Leia Organa'nın dokuzuncu filmdeki varlığı tartışıldı. Seçenekler Leia'nın CGI olarak filmde yer alması veya hiç yer almamasıydı. Gelen bilgilere göre Disney, CGI seçeneğini ortadan kaldırdı ve Leia Organa'nın dokuzuncu filmde olmamasına karar verdi.

dean

Filmin vizyon tarihi 24 Mayıs 2019 olarak duyuruldu.

dean

Colin Trevorrow ile yollar ayrılmış. Disney için yeni yönetmen arayışı başlıyor.

dean

Yeni yönetmen belli oldu. Star Wars: The Force Awakens'in yönetmeni J.J. Abrams, dokuzuncu filmin yönetmeni oldu.

dean

Vizyon tarihi ertelendi. Film 20 Aralık 2019'da vizyona girecek.

Animvader

Büyük ihtimalle Jar Jar Abrams, senaryo ekibi ne verirse itiraz etmeden çekeceği düşünülerek filmin başına getirildi. Açıkçası ben Force Awakens'taki yönetmenliğini, dar kamera açılarını vs. beğenmemiştim. Bu film de Return of the Jedi remake olur gibime geliyor, Rogue One'dan sonra seri için artan umutlarım düştü biraz, gene de 8.filmi bir görelim hele demek lazım.

hennessy

noir

Yine Rey, Kylo Ren, berbat senaryo, Star Wars için yüz karası geliyor  >:( önceki filmin siniri hala geçmedi, bakalım Star Wars serisine daha ne kadar işkence edecekler

Mrtekin

Alıntı yapılan: noir - 27 Mart, 2019, 21:15:16
Yine Rey, Kylo Ren, berbat senaryo, Star Wars için yüz karası geliyor  >:( önceki filmin siniri hala geçmedi, bakalım Star Wars serisine daha ne kadar işkence edecekler

+1
They drew first blood...

Nightrain

"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

hanac

hennessy

https://www.youtube.com/watch?v=Fd3raJ4hloc
Star Wars Episode IX: The Rise of Skywalker Teaser Trailer

Hadi iyisiniz Palpatine geri dönüyor............

Nightrain

Anakin Skywalker'in da gözükeceği söyleniyor. Bu filmle birlikte Skywalker'lara veda ediyoruz artık.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"