Brendon Kapalı Devre Talep Toplama

Başlatan kalidor, 10 Eylül, 2015, 08:35:07

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

shiroyasha

Alıntı yapılan: kalidor - 14 Eylül, 2015, 00:29:00
Ee daha ilk iletide yazdık, görselleri paylaştık.

http://altinmadalyon.com/altin/index.php/topic,9783.msg144696.html#msg144696

Siz daha konuyu okumamışsınız ki.... :)

Orayı okudum yaf :) tanıtım olarak iyi ancak devamındaki yorumlara bakılınca tavsiye az, sayı az :( fumetti okuyanlar için yeterli olabilir ama comics ve manga okuyanlar için değil.

Gerçi @s.b 'nin linkini attığı Brendon bölümü iyimiş ;) sanırım yakın zamanda bir şans vereceğim Brendon'a ;) Önerebileceğiniz başlamalık bir sayı var mı ? Yoksa direk birinci sayıyı mı alayım ?

battlehammer

Alıntı yapılan: Animvader - 14 Eylül, 2015, 10:03:34
Şunu da unutmayalım ki Amerika'daki ve İtalya'daki cilt ve fasiküllerin etiketinin kur fiyatına göre ülkemizde basılan çizgiromanlar "Hala" ucuz.

ben bu bilgiyi hemen iş yerime ileteyim, bana da o "kur fiyatından" maaş versinler o zaman.

Nightrain

Bu ülkede kağıt bile dolar ile alınıyor, ne bekliyorsunuz ki? Dolar olmuş 3 TL...
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

darkwood

Alıntı yapılan: GeFORCE - 14 Eylül, 2015, 10:05:37
Orayı okudum yaf :) tanıtım olarak iyi ancak devamındaki yorumlara bakılınca tavsiye az, sayı az :( fumetti okuyanlar için yeterli olabilir ama comics ve manga okuyanlar için değil.

Gerçi @s.b 'nin linkini attığı Brendon bölümü iyimiş ;) sanırım yakın zamanda bir şans vereceğim Brendon'a ;) Önerebileceğiniz başlamalık bir sayı var mı ? Yoksa direk birinci sayıyı mı alayım ?

Brendon'un dünyanın farklı bir atmosferinde geçen, fantastik konular ile harmanlanmış hikayelerinin ve çizimlerinin çoğu oldukça iyidir. Fakat tam seri toplamayı düşünmüyorsanız, beğeneceğinizi umduğum bazı cilt numaralarını sizin için aşağıya yazdım.

Brendon 1,5,7.cilt ve sonrası..
Darkwood Sakinleri..

shiroyasha

caretta

Brendon 16.sayı satışa çıktı mı?

haysal

haysat

Brendon 16 ile birlikte Dampyr 7, Tolga 10, Zagor Özel Sayı 5'de çıkıyor inşallah bu hafta.
HİÇBİRİNİZ ANLAMAMIŞSINIZ
BENİ SİZİN YANINIZA HAPSETMEDİLER
SİZİ BENİM YANIMA HAPSETTİLER !

grreenman

Merhaba,

Beni de dahil edebilirsiniz. Beşiktaş'ta ki Gerekli Şeyler'den alabilirim.

dean

Alıntı yapılan: grreenman - 16 Eylül, 2015, 10:59:10
Merhaba,

Beni de dahil edebilirsiniz. Beşiktaş'ta ki Gerekli Şeyler'den alabilirim.

Dostum sanırım arkabahce demek istedin ?

kalidor

1. kalidor
2. hanac
3. -brendon-
4. Nemo
5. sd
6. altay1944
7. ferzan
8. Yalcinerol345
9. dr1881
10-14. ucelera
15. grreenman

Crom! Ölüleri Say...

guantanamo

benide yazın arkadaşlar GUANTANAMO

kalidor

Grrenman'den sonra Guantanamo da Brendon'a devam dedi. İlk Brencilerden Sami Abi'yi de bekliyoruz...

1. kalidor
2. hanac
3. -brendon-
4. Nemo
5. sd
6. altay1944
7. ferzan
8. Yalcinerol345
9. dr1881
10-14. ucelera
15. grreenman
16. guantanamo