Brendon Kapalı Devre Talep Toplama

Başlatan kalidor, 10 Eylül, 2015, 08:35:07

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

haysat

HİÇBİRİNİZ ANLAMAMIŞSINIZ
BENİ SİZİN YANINIZA HAPSETMEDİLER
SİZİ BENİM YANIMA HAPSETTİLER !

kalidor

1. kalidor
2. hanac
3. -brendon-
4. Nemo
5. sd
6. altay1944
7. ferzan
8. Yalcinerol345
9. dr1881
10-14. ucelera
15. grreenman
16. guantanamo
17. ozan balım
18. can amca
19. haysat
Crom! Ölüleri Say...

darkwood

1. kalidor
2. hanac
3. -brendon-
4. Nemo
5. sd
6. altay1944
7. ferzan
8. Yalcinerol345
9. dr1881
10-14. ucelera
15. grreenman
16. guantanamo
17. ozan balım
18. can amca
19. haysat
20. darkwood
Darkwood Sakinleri..

ercoktay

kalidor

1. kalidor
2. hanac
3. -brendon-
4. Nemo
5. sd
6. altay1944
7. ferzan
8. Yalcinerol345
9. dr1881
10-14. ucelera
15. grreenman
16. guantanamo
17. ozan balım
18. can amca
19. haysat
20. darkwood
21. ercoktay

21 olduk...
Crom! Ölüleri Say...

Draka

Beni de yazın. Brendon reyiz kaçmaz.

kalidor

1. kalidor
2. hanac
3. -brendon-
4. Nemo
5. sd
6. altay1944
7. ferzan
8. Yalcinerol345
9. dr1881
10-14. ucelera
15. grreenman
16. guantanamo
17. ozan balım
18. can amca
19. haysat
20. darkwood
21. ercoktay
22.  Draka
Crom! Ölüleri Say...

darkwood

Brendon'a sahip çıkan, çizgi roman severlerin listesi çığ gibi büyüyor.

23-24-25. sıraların şanslıları kim olacak bakalım.  ;)
Darkwood Sakinleri..

shiroyasha

Pek fumettiyle arası olmayan biri olarak bu siteden duyduklarımdan sonra Nathan Never ve Brendon 'ın birkaç sayısını okudum.

Sonuç olarak çok beğendim :) Nathan Never okuduğum hikayeler çok sarsıcı olmasada (Ad yayıncılık 1-2 ÇD Özel Cilt 1-2) karakterler ve ortam gerçekten çok başarılı. Özellikle hikayedeki göndermeler okuyucuyu hikayeye daha çok bağlıyor ;)

Brendon ise her konuda çok başarılı. Tabi Nathan 'in karizması daha ağır o başka ;)  Özellikle 1.cilt (darkwood'un özellikle önerdiklerinden) çok iyiydi zaten sonrasında 7.cilde kadar sahaflardan topladım ;) Şu an ilk 3 cildi okumuş durumdayım ;)

Nathan 'ın yayınlanmış ve yayınlanmamış sayıları göz korkutucu olduğundan hepsini toplayamam diye düşünüyorum ama Brendon 'ı toplarım ;)
Bu yüzden benide listeye yazabilirsiniz tabi önce güncelle gelmek gerekecek ;) Muhtemelen çok uzun sürmeyecek ;)

kalidor

Syirosha da listeye eklendi  :)

1. kalidor
2. hanac
3. -brendon-
4. Nemo
5. sd
6. altay1944
7. ferzan
8. Yalcinerol345
9. dr1881
10-14. ucelera
15. grreenman
16. guantanamo
17. ozan balım
18. can amca
19. haysat
20. darkwood
21. ercoktay
22.  Draka
23.  shiroyasha
Crom! Ölüleri Say...

Ralph

Alıntı yapılan: shiroyasha - 15 Ekim, 2015, 10:40:51
Pek fumettiyle arası olmayan biri olarak bu siteden duyduklarımdan sonra Nathan Never ve Brendon 'ın birkaç sayısını okudum.

Sonuç olarak çok beğendim :) Nathan Never okuduğum hikayeler çok sarsıcı olmasada (Ad yayıncılık 1-2 ÇD Özel Cilt 1-2) karakterler ve ortam gerçekten çok başarılı. Özellikle hikayedeki göndermeler okuyucuyu hikayeye daha çok bağlıyor ;)

Brendon ise her konuda çok başarılı. Tabi Nathan 'in karizması daha ağır o başka ;)  Özellikle 1.cilt (darkwood'un özellikle önerdiklerinden) çok iyiydi zaten sonrasında 7.cilde kadar sahaflardan topladım ;) Şu an ilk 3 cildi okumuş durumdayım ;)

Nathan 'ın yayınlanmış ve yayınlanmamış sayıları göz korkutucu olduğundan hepsini toplayamam diye düşünüyorum ama Brendon 'ı toplarım ;)
Bu yüzden benide listeye yazabilirsiniz tabi önce güncelle gelmek gerekecek ;) Muhtemelen çok uzun sürmeyecek ;)

Ben de Brendon'ı pek beğenmiştim. Sadece karakter biraz iticiydi. Eğer hiç fumetti okumadıysanız çok daha iyileri de var :)

shiroyasha

Evet pek okumadım :( Burdan gördüklerimden sonra Nathan ve Brendon ilgimi çekti ve ikiside çok beğendim severek okuyorum ;)
Zagor, tex , tommiks vb. pek ilgimi çekmiyor. Dylan Dog çekebilir diye düşündüm renk cümbüşü 1 i okudum ama pek sevemedim.
Siz ne önerirsiniz ??

hanac

Ralph

Alıntı yapılan: shiroyasha - 24 Kasım, 2015, 10:31:09
Evet pek okumadım :( Burdan gördüklerimden sonra Nathan ve Brendon ilgimi çekti ve ikiside çok beğendim severek okuyorum ;)
Zagor, tex , tommiks vb. pek ilgimi çekmiyor. Dylan Dog çekebilir diye düşündüm renk cümbüşü 1 i okudum ama pek sevemedim.
Siz ne önerirsiniz ??

Büyülü Rüzgar birz istikrar sorunu yaşasa da ilk 30 sayısı bence türünün en iyisidir. Sonra inişli çıkışlı bir grafik izliyor.

Martin Mystere. Bence kurgu-teori anlamında inanılmaz başarılıdır. Tarihi gerçeklerden yola çıkar.  Okurken sayısız bilgi de edinirrsiniz.

Dylan Dog hayatımda okuduğum en kötü şey. Sakın başlamayın. Tommiks ve Teksas biraz çocuk işidir(çizgi romana bunlarla başlamıştım). Pek tavsiye etmem. Keyiflidir ama hikayeler hep aynı şekilde biter, manasızdır.

Kadın Dedektif Julia. Eğer polisiye seviyorsanız, mutlaka okuyun suçlu psikilojisinde derin analizler yapan, türünün en iyisi diyebileceğimiz şaheser. Gerçekten çok iyidir.

Bir deneyin, memnun kalacaksınız :)

shiroyasha

Teşekkür ederim önerdiğiniz eserleri ilk fırsatta okuyacağım ;)