Ana Menü

Tanışma

Başlatan hanac, 02 Ekim, 2009, 10:20:41

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hanac

Evet, yeni üyeler hepiniz hosgeldiniz.

Yeni üyeler hemen sorumluluk da almaya basladilar.  :)

"Yeni Yayinlar" bölümü açacagiz ve sorumlusu Umut nam-i diger Vega arkadasimiz olacak.

Manga bölümünü de hayata geçirebilirsek çok iyi olacak.

Burada en büyük görev Resat nam-i diger Alperen arkadasimiza ait olacak.

hanac

Bugün aramiza katilan kahraman hero (ertugrul), ömer bahadir ve sitki siyril hosgeldiniz.

mzumrut

Selamlar burada ustüme almadim diyemiycem sizlerden çok azinizi tanirim ama benden sonra 8 üye katildi illa payim vardir :) birde site yönetisi ismi lazim degil sayin hanaç bey imla hatalarimi yüzüme vurmasa bir çok sey yazaçagim
hepinize saygi sevgiler

hanac

Alıntı yapılan: mzumrut - 05 Ekim, 2009, 20:33:35
birde site yönetisi ismi lazim degil sayin hanaç bey imla hatalarimi yüzüme vurmasa bir çok sey yazaçagim

Abi, tamam ben  imla hatalarini yüzüne vurmaktan vazgeçtim.

Sen istedigini yazmakta serbestsin.

Ama yazaçagim degil yazacagim olacakti.  :)

mzumrut

haklisin sagol daha dikkatli olacagim bende

mzumrut

ne kadar sakincasi var bilmem ama (baskalarininda gore bilecegini dusunulerek) cok detay vermeden burdan tanismak belki faydali olur;
adim Mustafa, 49 yasindayim, Uludag universitesi mezunuyum ozel bir sirkette muhasebeciyim, evliyim 3 cocugum var, c.r okumayi severim, gemi maketleri yaparim, eskiden cizerdimde guzelsanatlarda bir sure okudum ama olmadi birkmak zorunda kaldim yayinlanmis karikatur ve resimlerim vardir, su an pek zaman bulamasamda cizmek hala icimde vardir
herkese cok selam
sevgilerimle

mzumrut

BAGLARBASI' li oldugumu yazmayi unuttum :)

Ramzy

Hos bulduk, gerçekten güzel bir ortam var burada. Umarim okudugumuz ve sevdigimiz çizgi romanlar hakkinda ve diger konularda sohbet ederek yillar geçiririz. : ) Bu arada sayin Lami Tiryaki siz daha önce Lal Kitap'in yayinlarinda yazilar yaziyordunuz degil mi? Severek takip ediyorduk onlari da... Resimli Roman sitesindeki kullanici adiniz neydi?

Lami Tiryaki

Merhaba,
Evet Ramzy, Lalkitap yayinlarina yazilar yazan benim. 2002-2004 yillari arasinda Martin Mystere ve Zagor dizilerinin dizi danismanligi görevini yürüttüm. Zevkle geçirdigim bir dönemdi. Ilgine tesekkür ederim.

Altin Madalyon hem geçmisteki isim babasinin mirasini yürütmek hem de kavgasiz incitmesiz zevkli bir muhabbet ve kaynasma ortami olusturmak için kuruldu. Sevgili ontario ve hanac'la birlikte mümkün oldugu kadar keyifli yillar geçirebilecegimiz bir ortam için çalisiyoruz.

Selamlar, sevgiler
Lami

Lami Tiryaki

Ben de 68 dogumluyum ve 41 yasindayim. Yasar Holding'te çalisiyorum. Evliyim ve esimle 5 ay sonrasina bir kiz çocugu bekliyoruz ... ÇR'la ilgili geçmisimi Çizgiromana Nasil Basladik baslikli bölümde okuyabilirsiniz. Kocaeli'nde yasiyorum. Yolu buradan geçenleri mutlaka çaya beklerim. Keyifli muhabbet garantilidir:))

Selamlar
Lami

hanac

Ben de 71 dogumluyum ve 38 yasindayim.

Özel bir sirkette insaat mühendisi olarak çalisiyorum.

Mzumrut, yani Mustafa Bey ile ayni sirkette çalisiyoruz.

ÇR'la ilgili geçmisimi Çizgiromana Nasil Basladik baslikli bölümde okuyabilirsiniz.

Istanbul Sahrayicedid de yasiyorum, isyerim Küçükbakkalköy de.

Yolu buradan geçenleri mutlaka çaya beklerim.

Not: Tekirdagli oldugumu yazmayi unuttum.  :)

Lami Tiryaki

Alıntı yapılan: Kagan - 12 Ekim, 2009, 20:36:10
Bu arada sunu da belirtmem gerek. Zagor'da yazilarini keyifle okudugum sayin Lami Tiryaki'nin bulundugu bir forumda yazismaktan da çok sevinçliyim. Bir de Orhan Berent ile Inci Aslier de olsa tadindan yenmeyecek dogrusu.

Forumda adimi anan herkese tesekkür ederim. Asil ben sizin gibi ÇRseverlerle birarada olmaktan çok mutluyum. Inci Hn'a da bir mesaj atayim bakayim katilmayi düsünebilir belki...

Selamlar
Lami

s.b

Yahu arkadaslar utanmiyor musunuz bu yasa gelmissiniz hala çocuk gibi çr okuyorsunuz.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

s.b

1968 yilinda Istanbul Süleymaniye Dogumevinde su tuhaf Dünyaya geldim. Aslen Trabzon'luyum.  Çocuklugum Dolapdere, Yenisehir ve Kasimpasa civarinda geçti. Bol bol bakkal Mustafa abiden çr alirdim. O zamanlar cr yi bakkallar ve büfeler satiyordu gazete bayilerine ilaveten. 1 kiz 5 erkek olmak üzere 6 çocuk babasiyim.  Bir ev tekstil toptan satis firmasinda çalisiyorum. Daha açik bir ifadeyle tül perde nevresim vs. toptan satisi yapiyoruz.
Hafif kel ve göbekli olabilirim ama sizler gibi ihtiyar olmadigim için çok mutluyum.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

hanac

Alıntı yapılan: s.b - 13 Ekim, 2009, 13:53:07
1 kiz 5 erkek olmak üzere 6 çocuk babasiyim.

Allah bagislasin.

Peki bu gençler birer çr sever olarak yetisiyor mu ?  :)