Ana Menü

Tanışma

Başlatan hanac, 02 Ekim, 2009, 10:20:41

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

s.b

Alıntı yapılan: hanac - 13 Ekim, 2009, 17:38:06
Alıntı yapılan: s.b - 13 Ekim, 2009, 13:53:07
1 kiz 5 erkek olmak üzere 6 çocuk babasiyim.

Allah bagislasin.

Peki bu gençler birer çr sever olarak yetisiyor mu ?  :)

Nerdeeeee. Arasira Arka Bahçeden kalma Örümcek, Hulk, Daredevil vs ellerine aliyorlar. Sürekli cr okuyan yok.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

darkwood

Evet maalesef yeni nesil çocuklar filmlerin etkisinde kalip X-men, Batman, Wolverine, Spider Man v.s bu tip seyleri tercih ediyorlar.
Neyseki benim kiz bu tür filmleri pek sevmiyor ve izlemiyor, genelde o daha çok Tenten, Asteriks, Zagorun çiko maceralari, Küçük prens, Temel reis,  gibi komik ve eglenceli kitaplari seviyor.
Darkwood Sakinleri..

vega

Alıntı yapılan: darkwood - 14 Ekim, 2009, 19:18:41
Evet maalesef yeni nesil çocuklar filmlerin etkisinde kalip X-men, Batman, Wolverine, Spider Man v.s bu tip seyleri tercih ediyorlar.

Niye maalesef be abi? Spider, X-Men tercih etmenin nesi kötü ki?

s.b

Bir önemli bilgiyi atladim. Çocuklarimdan sadece biri, 9 yasindaki Ömer Faruk düzenli olarak Red Kit okur. Onun için 1 ve 2. kutularini da aldim.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

Ramzy

Ben fazla küçük kaldim burada. : ) 20 yasindayim, Izmir'de oturuyorum, Dokuz Eylül Üniversitesi Isletme bölümünde okuyorum. Eh, senin ne isin var burada derseniz, babam da eski bir çizgi roman okurudur, beni 8-9 yasimdan itibaren çizgi roman okumaya tesvik etti, hatta tesvik degildi, direk alip getiriyordu önüme. O Nathan Never'lar, Martin'ler, Zagor'lar içinden en çok Zagor'u sevmistim, Dogan Egmont Yayinlari yayinliyordu. Kuse kagitta falandi da, güzeldi.

Kisacasi her ne kadar yasim sizlerden küçük olsa da bilgisayar ve renkli televizyon disinda farkli bir çocukluk geçirdigimizi sanmiyorum çok, çizgi roman kadar büyük bir ortak nokta var neticede.

Lami Tiryaki

Sevgili Ramzy senin yasin bence küçük degil(ben 9 yasimda baslamistim:)) ) ayrica aramizda her yastan kisilerin olmasi çok güzel bir sey. Grubun yas ortalamasini indiriyorsun ne güzel. Ayrica senin ve yasitlarin kardeslerimizin ÇR gruplarina katkiniz çok büyük sizlerle gurur duyuyoruz, sizi çok seviyoruz.

Keske Izmir'de oldugunu bilseydim. Bir is dolayisiyla iki gündür Izmir'deyim, görüsürdük. Dün aksam Sevgi Yolu'nu arsinladim bir miktar, Ceyhan'a ugradim filan. Bu aksam 20 uçagiyla dönüyorum ama sik sik geliyorum Izmir'e. Bir ara mutlaka görüselim tanisalim.
Selamlar
Lami

Ramzy

Olur Abi, ben de isterim görüsmek. : ) Tesekkürler ayrica güzel yorumun için.

Ramzy

Hos bulduk Kagan hocam. Ben de sizlerin arasinda olmaktan mutluyum. : )

mzumrut

Kagan bey gerçekten tesekkür ederim klavye arkasinda kimse o kadar yasli degil bir de ruhtur esas olan gençler anlamasada :) tahminim en yaslilarinizdan biriyim ama bu bence sorun degil c.r nin katkisi bence biraz bu. Biraz diyorum çok çok fazlasi var, Hayal dünyasinda gelisme, günlük anlik dertlerden kurtulma, bu kitledeki insanlari tanima, kaynasma bunlari demiskende keske bir vesile olsa da sitedeki arkadaslarla bir yerde bulusup tanisilabilse Sayin Hanaç bu konuda beni tanir sanirim kefilde olur yeri zamani sizler seçin ben masraf ve diger bürokrasiyi asayim. Saygilar
Bu acik davettir

Lami Tiryaki

Sevgili Aytekin Gezici, nedestina ve tomrukcan, forumumuza hos geldiniz. Umarim burada güzel vakit geçirirsiniz.

Arkadaslar basin dünyasinin bizzat içinden gelen Aytekin Gezici arkadasim Adana'dan katildi aramiza ve sizi temin ederim siki çizgi romancidir. Dostum burada iyi vakit geçireceginden eminim.

nedestina tomrukcan ve diger yeni üyelerimiz de söyle kendilerini bir tanitsalar da tanissak kaynassak filan(birine burada "tomrukcan" demek tuhaf geliyor bana:)) ). Mümkünse adiniz, çizgi romana olan ilginiz vs hakkinda kisisel bilgilerinizi bizlerle paylasarak baslamaya ne dersiniz arkadaslar... Hepiniz dostlar arasindasiniz...

Selamlar
Lami

AzAzEL

Merhabalar ismim Korkmaz 1979 dogumluyum sanirim yas ortalamasini biraz olsun düsürüyorum bende :P :) Istanbul Besiktasda ikamet ediyorum. Iflah olmaz bir Zagor okuyucusuyum. Ama kesinlikle çizgi roman ayirt etmeden okumaya çalisiyorum. Fumettiler, Asterix, Redkit ve Tenten gibi çizgi romanlar favorimken, Comicslere biraz daha mesefeli duruyorum. Sadece son dönemde çikan Yürüyen Ölüler ve Star Wars oldukça hosuma gitti. Ne yazikki elimde binlerce sayi yok ama Dogan Egmont dönemiyle baslayan tüm çizgi romanlar arsivimde mevcut. Çevirip çevirip tekrardan okuyorum.

Ve Tüm çizgi roman severlere sevgilerimle.

Lami Tiryaki

Korkmaz merhaba,
Aramiza hos geldin. "Umarim forumumuzda iyi vakit geçirirsin" diye klise bir seyler yazacaktim ama masallah bizlere iyi vakit geçirten bizzat sensin. Firtina gibi bir giris yapmissin dostum katkilarina, ellerine, klavyene saglik. Forumda iyi eglenceler dilerim... (Bu arada "666." mesaji da yazmak bana nasip oldu. Batil inançlarim da yoktur emme:) )...

Selamlar
Lami

AzAzEL

Alıntı yapılan: Lami Tiryaki - 31 Ekim, 2009, 00:08:04
Korkmaz merhaba,
Aramiza hos geldin. "Umarim forumumuzda iyi vakit geçirirsin" diye klise bir seyler yazacaktim ama masallah bizlere iyi vakit geçirten bizzat sensin. Firtina gibi bir giris yapmissin dostum katkilarina, ellerine, klavyene saglik. Forumda iyi eglenceler dilerim... (Bu arada "666." mesaji da yazmak bana nasip oldu. Batil inançlarim da yoktur emme:) )...

Selamlar
Lami

Merhabalar tekrardan :)
Açikcasi çok iyi vakit geçiriyorum çok güzel bir olusum içierisinde sitemiz (hemen sahiplendim :D) her konuda dolu dolu  insani sikmadan sohbetler yapiliyor. Umarim bu sekildede devam eder. Sevgilerimle

Gambit

77 dogumlu bir insaat muhendisiyim ve 6 yildir Rusya da calisiyorum. 7000 in uzerinde  cizgiroman, 50 nin uzerinde heykel & bust ve 50 ye yakin orijinal cizimi olan iflah olmaz bir koleksiyonerim. Cizgiroman da fumetti - comics ayirt etmeden okusam da genelde Rusya da olmamdan oturu ve Amazon dan comics ciltleri alip buraya yollama opsiyonum oldugu icin son zamanlarda daha cok comics okuyorum denilebilir. Yine de fumettilerin, ozellikle Aslan Sukur kapakli eski sayilarin yeri benim icin apayridir ve yeri doldurulamaz.

mzumrut

Sayin gambit orada (yani Rusya da) ne tür cizgi romanlar var? düzenli yayinlaniyormu? eskiler bulunuyormu? (Ruscada olsa)