Jbc Yayıncılık : Batman Grafik ve Çizgi Romanları

Başlatan Jedmau, 16 Ocak, 2014, 13:55:58

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Vassago007

Batman gibi bir çizgi roman çıkamıyorsa ya yayınevi bitmiştir, ya da çizgi roman piyasası.

Animvader

Alıntı yapılan: YzbVolkan - 15 Ağustos, 2022, 16:29:40
Batman bile cikmadi . Surekli rotar . Ekonomik heralded.Bakiyorum da neredeyse manga cikiyor bir tek.

Bu durum benim hiç hoşuma gitmiyor ama twitter, facebook, instagram gibi sosyal mecralarda yayınevlerinin sayfalarındaki manga paylaşımlarına gelen etkileşim sayısını görünce yayıncılara da diyecek bir şey bulamıyorum maalesef.

Nightrain

Normalde Temmuz'da çıkacaktı. Öyle demişlerdi.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

dayıcomics

Retro Kara şövalye dönüyor ve Batman new52 cilt1 için ön sipariş başlamış. Diğer çizgi romanlar eylüle kaldı  :'(

YzbVolkan

JBC den hiç duyum var mı dostlar. Yeni Batman serisi çıksa da okusak.
Cizgi romanlar gūnûnūzū aydınlatsın.

Animvader

Alıntı yapılan: YzbVolkan - 17 Mart, 2023, 13:50:11JBC den hiç duyum var mı dostlar. Yeni Batman serisi çıksa da okusak.

İnstagramdan geçen hafta sordum çok yakında dediler  ???

pizagor

Alıntı yapılan: Animvader - 17 Mart, 2023, 16:45:46İnstagramdan geçen hafta sordum çok yakında dediler  ???

Knightfall mu?
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

Animvader

Alıntı yapılan: pizagor - 17 Mart, 2023, 17:04:57Knightfall mu?

Nerede hocam keşke. Yeni yayınlar diye genel sordum. Ertan Ergil instagram hesabında Dark Knight Metal paylaştı diyorlar herhalde odur.

pizagor

Alıntı yapılan: Animvader - 17 Mart, 2023, 17:33:27Nerede hocam keşke. Yeni yayınlar diye genel sordum. Ertan Ergil instagram hesabında Dark Knight Metal paylaştı diyorlar herhalde odur.

JBC Knightfall yayınlayacağım demişti sanki de o yüzden sordum.
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

Nightrain

Alıntı yapılan: Animvader - 17 Mart, 2023, 17:33:27Nerede hocam keşke. Yeni yayınlar diye genel sordum. Ertan Ergil instagram hesabında Dark Knight Metal paylaştı diyorlar herhalde odur.

Geçenlerde 1 tane Batman logosu paylaştı fakat hangi yayına ait bilmiyorum.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"