Ana Menü

Batman Günü

Başlatan Harun Ça, 11 Eylül, 2015, 23:47:17

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Jedmau

imzalı çizgi romanlar eklenmiştir.

Nightrain

Az önce Jedbang'den Kara Şovalye Dönüyor ve Kingdom Come çizgi romanlarını sipariş ettim. Sanırım ben de çekilişe katılmış oldum. =)
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

Jedmau

Arkadaşlar Merhaba,
Dün geceden beri 300 küsür mesaj geldi ; genel olarak hepsi aynı sorular. Kısaca tekrar bilgi vereyim.
Tüm Organizasyon 21 - 26 Eylül arası yapılacaktır.
1- Ayraçlar : Jedbang Collectibles ve diğer bildirdiğimiz her noktadan ayraçları ücretsiz alabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey herhangi bir Batman çizgi romanı veya ürünü almaktır.
2- Posterler : Jedbang.com ve diğer bildirilen noktalarda ücretsiz dağıtılacaktır. Posterler sınırlı sayıda üretildiği için her satış noktası kendi insiyatifi ile dağıtacaktır. Poster almak isteyenlerin satış noktaları ile irtibata geçmeleri tavsiye edilir.
Jedbang.com üzerinden istenilen posterlerin kargosu alıcıya aittir. Kargo bedeli yaklaşık 5-12 lira arasıdır.
3- Batman Armory Figure Seti : Açıklamalarda yazdığımız üzere bu figürler çekiliş ile dağıtılacaktır. Figür çekilişi yapacak nokatalar açıklamada ayrıca yazılmıştır. Tek yapmanız gereken jedbang.com veya diğer noktaşlardan Batman ile alakalı ürün alıp çekiliş formu doldurmaktır.
Jedbang.com üzerinden form doldurmaya gerek yoktur. 15 Eylül 26 Eylül arası Jedbang.com üzerinden Batman ile alakalı ürün alan herkes çekilişe otomatik olarak katılmaktadır.
4- İmzalı Çizgi Romanlar
Sadece Jedbang.com üzerinden dağıtılacaktır.
Jedbang.com üzerinden form doldurmaya gerek yoktur. 15 Eylül 26 Eylül arası Jedbang.com üzerinden Batman ile alakalı ürün alan herkes çekilişe otomatik olarak katılmaktadır.
5- Çekilişlere birden fazla katılabilirmiyim ?
Aynı noktalardan birden fazla katılamazsınız. Yani örnek vermek gerekirse Büyülü Dükkan'dan iki formu aynı isimle doldurup katılmak yasaktır. Çekiliş sonrası 1 den fazla form ile katıldığınız ispat edilirse ( ki tek tek kontrol edeceğiz smile ifade simgesi ) çekilişiniz iptal edilir ve hediye başkasına verilir.
Ama yine örnek vermek gerekirse hem jedbang.comdan ürün alıp hem de Büyülü Dükkan'dan alışveriş yapıp farklı torbalardan çekilişe katılabilirsiniz.
Yine sadece Jedbang.com'a özel , siteden aldığınız her bir batman ürünü için bir çekiliş hakkı kazanırsınız. 5 ürün alırsanız 5 çekiliş hakkınız olur.
6- Kafamıza göre vereceğimiz figür seti
Bu konu ile ilgili lütfen mesaj atmayınız smile ifade simgesi Kafamıza göre vereceğiz , belki Batman ile alakalı Şiir yarışması yaparız , belki resim veya yorum yapan paylaşan biri ilgimizi çeker ona veririz wink ifade simgesi
Sevgiler
ERTAN Ergil

Jedmau

Çekiliş tüm hızı ile devam ediyor , bana çıkmaz demeyin muhakkak katılın arkadaşlar , özellikle verilen figür ve imzalı çizgi romanlar gerçekten çok değerli :)

Nightrain

Gözüm figürde değil, imzalı çizgi romanlardan biri benim olsun yeter.

Jedmau

sadece iki tane veriyoruz , lütfen jedbang üzerinden çekilişe katılmayı unutmayın

tommikser

Ben çekilişe katıldım.İnş hakedene çıkar o da ben olurum :D Sonuçlar ne zaman bu arada?

Nightrain

Alıntı yapılan: Jedmau - 16 Eylül, 2015, 14:52:56
sadece iki tane veriyoruz , lütfen jedbang üzerinden çekilişe katılmayı unutmayın

Valla dün jedbang üzerinden çizgi roman sipariş ederek çekilişe katıldım. Özellikle Capullo ve Snyder imzalı çizgi romanı kazanırsam çok mutlu olucam. ;D

Jedmau

Jedmau

Nightrain

İnternetten sipariş verenlere hangi poster gönderilecek? Ben 2 numaralı posteri istiyorum mesela. :D

Jedmau

Jedmau

Etkinlikler Başladı :) Cumartesi Günü'ne kadar devam edecek.

İzmir Arka Bahçe :

Ankara Devr-i Alem

Ralph

Çocukları görmüyordum ne zamandır Çizgi Roman dükkanlarında... Fotoğraflar hoşuma gitti o yüzden.

Odamda 2 Batman Posteri olduğu için açıkçası pek ilgilenmiyorum posterlerle kitaplar daha çok iştahımı kabartıyor :)

Nightrain

Çocukların çizgi roman okuması üstüne bir de Batman sevmelerine bayılıyorum. Ağaç yaşken eğilir söz böyle durumlarda da kullanılabilir. :D Daha sonra ilerleyen yıllarda hepsi birer JBC müridi olacak. :D