Ana Menü

Batman Günü

Başlatan Harun Ça, 11 Eylül, 2015, 23:47:17

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

nicholaihel

Forumda "Türkiye'de kadınlar çizgi romana ilgi göstermiyor" gibi bir başlık mı vardı sanki? Maşallah erkek egemen görünümlü çizgi roman dünyasında hanımlar ödülleri sildi süpürdü :) Forumca sıfır mı çektik, var mı aramızda kazanan bir adım öne çıksın :)

Figür falan güzel ama imzalı iki çizgi romanlara içim gitti, tezahüratlar eşliğinde izledim orasını ama sonuç hüsran. Allah sahibine bağışlasın :)

Not: Finalde "kızını kıramayan baba" figürü çok tatlıydı, Allah bağışlasın Ertan Bey. Marvel filmlerinin jenerik sonrası sürpriz sahnelerine benzemiş.

omer1102

Bende çok istedim de bana da çıkmadı çıkan arkadaşları tebrik ederim, jbc yayıncılığada bu hediyeler ve bize yaşattığı heyecan için teşekkür ederim. Önümüzdeki çekilişler için hepimize bol şanslar :) :)

Nightrain

Ben de kazanamamışım. Neyse, Ertan ağabeyin göndereceği posterler bile yeterli benim için.

(YERSEN! :P)
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

gamlıbaykuş

Bol ödüllü bir film izler gibi heyecanla izledim çekiliş videosunu :) maalesef bana da birşey çıkmadı.  Hayırlısı başka etkinliklere artık. Ödül kazanan arkadaşları da tebrik ederim...
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

Chuck

Buda mı gol değil beeeeee :(
+ Her girdiğim yol çıkmaz sokakla son buluyor
- O halde yeni bir harita bulmalısınız

Jedmau

Çekilişe katılan herkese teşekkürler :) Bol bol çekilişimiz olacak , merak etmeyin dopdolu bir yıl bizleri bekliyor :)

pizagor

Eylülün 17'si... Batman günümüz kutlu olsun...
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

-brendon-

Kuru kuru Batman günü olmaz ana seri, dedektif ciltleri bekliyoruz uzunnnnnn zamandır  :)

Nightrain

Bu Batman gününde en az 3 tane yepisyeni Batman kitabı bekliyordum.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

Agamotto

Geçen seneye göre bu Batman günü çok Batman'siz oldu maalesef.

Mrtekin

Aynen. Bu yıl çok sönük geçti sanki...
They drew first blood...

nicholaihel

Alıntı yapılan: Mrtekin - 19 Eylül, 2016, 19:46:03
Aynen. Bu yıl çok sönük geçti sanki...

Ertan Beylerin dükkan açma, Ankara işleri sebebiyet verdi herhalde bu duruma. Yalnız seneye beklenti büyük, Ankara semalarında Batman işareti falan bekliyorum  8) :)

Harun Ça

Harley Quinn'in 25. yılı olması şerefine 23 Eylül Batman günü, Harley Quinn günü olarak kutlanacak. Yine de üzülmeyin JBC Yayıncılık her iki karakter içinde promosyonlar hazırlamış.

noir

Batman yerine harley quinn günü?? Şaka mı yapıyorlar bunlar, çıkarıldığında dc evreninden hiçbir şey eksilmeyecek bir karakteri bu kadar popüler bir hale getiriyorlar ama bir sürü iyi karakteride harcıyorlar, bu DC bazen baya sinirlendiriyor >:(

Jedmau

Atöan günü yerine hq günü diye bir şey yok. İkisi beraber kutlanacak tüm dünyada