Ana Menü

Batman Günü

Başlatan Harun Ça, 11 Eylül, 2015, 23:47:17

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

pizagor

Batman günü her sene değişiyor sanki. Sabit bir tarihleme yok. Bir 17'si oldu, bir 20 küsuru diye hatırlıyorum.
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

pizagor

Alıntı yapılan: pizagor - 27 Temmuz, 2017, 15:03:09
Batman günü her sene değişiyor sanki. Sabit bir tarihleme yok. Bir 17'si oldu, bir 20 küsuru diye hatırlıyorum.

Var mı net bilgisi olan  ???
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

rumar80

Hicri takvime göre düzenliyorlardır belki

Animvader

Gotham City'deki OHAL sebebiyle Emniyet müdürü Gordon, Savcı Dent ve Belediye başkanı Cobblepot'ın yaptıkları toplantıdan alınan kararla bu sene Batman gününün kutlanmayacağı açıklanmış.

(Espri amaçlıdır, konuyla ilgili bilgim yok  :D )

Nightrain

18-23 Eylül

Ayraç 1-2-3-4 : Sadece Katılım Noktalarından ( Önceki Paylaşımda Liste Bulunmaktadır )
Ayraç 5 : Sadece @babil_com
Ayraç 10 : Sadece @eganba
18 Eylül - 23 Eylül arasında : Herhangi bir Batman veya Harley Quinn ürünü alanlara ücretsiz olarak verilecektir.
18 Eylül - 23 Eylül arasında : Jedbang.com veya Jedbang / JBC Yayıncılık Ankara Mağazasından yapacağınız herhangi bir Batman veya Harley Quinn ürünü alışverişiniz ile birlikte fotoda görünen tüm ayraçlar hediye edilecektir. @jedbang

Katılım Noktaları:

Ankara :

Jedbang @jedbang
Ankara Arkabahçe @ankaraarkabahce
Devr-i Alem @devrialemsahaf
Hero Ground @heroground

Istanbul :

Pow @powcollectibles
Paralel Evren @paralelevrencr
Gerekli Şeyler @gerekliseyler
Bunlardan @bunlardanistiyorumcom
Arka Bahçe @arkabahcecomicshop
Büyülü Dükkan @buyuludukkan

İzmir :

İzmir Arka Bahçe @arkabahceizmir
Uçan Ada @ucan_ada

Eskişehir :

Zahiri Comics @zahiriofficial

Bursa :

Çizman @cizmancizgiroman

Batman Günü Posterleri :

A-B-C Posterleri 50x70 cm / D-E Posterleri 35x50 cm boyutundadır.

B ve C Posterleri sadece Jedbang.com ve Jedbang / JBC Yayıncılık Ankara Mağazasından dağıtılacaktır. Diğer A-D-E posterleri tüm katılım noktalarından dağıtılacaktır. ( 2 önceki paylaşımda liste bulunmaktadır )

18 Eylül - 23 Eylül arasında : Jedbang.com veya Jedbang / JBC Yayıncılık Ankara Mağazasından yapacağınız 100 TL ve üzeri Batman / Harley Quinn ürünleri alışverişinde D ve E posterleri; 150 TL ve üzeri Batman / Harley Quinn ürünleri alışverişlerinde ise A-B-C-D-E posterleri hediye edilecektir. @jedbang
Posterler limitli basımdır.

Diğer katılım noktalarının poster dağıtım sürecini kendileri ile iletişime geçip öğrenebilirsiniz.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

tommikser

Bu yıl 15 eylüle az kaldı.Hazırlıklar son gaz devam ediyor.Sürprizleri yakından gördüm ve bu sene çok çok güzel şeyler bizi bekliyor.Hazırlıklar tamamlanınca çıkacakları görünce bayılacaksınız arkadaşlar

hennessy

Batman 1000.sayıya az bir zaman kaldı. Marmara Çizgi ve İlke kardeşimden Türkiye'ye özel sağlam bir kapak gelse de kendime gelsem.... Yıldıray ne derdi bu işi acaba.....
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

memospinoz

Alıntı yapılan: hennessy - 25 Ağustos, 2018, 15:53:33
Batman 1000.sayıya az bir zaman kaldı. Marma Çizgi ve İlke kardeşimden Türkiye'ye özel sağlam bir kapak gelse de kendime gelsem.... Yıldıray ne derdi bu işi acaba.....

Merhaba Murat Bey,
Marmara Çizgi ve İlke Bey derken, nasıl? Yayın hakları JBC'de yani Ertan Bey'deyken ve daha önce de varyant kapak işini sadece Paralel Evren Çizgi Roman Dükkanı yani Burç Bey yapmışken bu iki yer haricinde başka bir yerden Batman varyant kapak beklenmez gibi. Bilmem siz ne dersiniz.

hennessy

Alıntı yapılan: memospinoz - 25 Ağustos, 2018, 16:05:05
Merhaba Murat Bey,
Marmara Çizgi ve İlke Bey derken, nasıl? Yayın hakları JBC'de yani Ertan Bey'deyken ve daha önce de varyant kapak işini sadece Paralel Evren Çizgi Roman Dükkanı yani Burç Bey yapmışken bu iki yer haricinde başka bir yerden Batman varyant kapak beklenmez gibi. Bilmem siz ne dersiniz.

Bende ondan bahsediyorum Paralel Evren dükkanına ait 1000.sayıya özel harika olur bir varyant kapak Türkiye'ye ait. Bunu yapabilecek kapasitede adamlardır nede olsa...

memospinoz

Alıntı yapılan: hennessy - 25 Ağustos, 2018, 16:08:19
Bende ondan bahsediyorum Paralel Evren dükkanına ait 1000.sayıya özel harika olur bir varyant kapak Türkiye'ye ait. Bunu yapabilecek kapasitede adamlardır nede olsa...

Bence de harika olur. Hatta bunun üzerine Ertan Bey tarafından da Jedbang varyantı yaptırılsa yeme de yanında yat olur.  ;)

hennessy

Alıntı yapılan: memospinoz - 25 Ağustos, 2018, 16:17:28
Bence de harika olur. Hatta bunun üzerine Ertan Bey tarafından da Jedbang varyantı yaptırılsa yeme de yanında yat olur.  ;)

Paralel Evren ekibi sağlam insanlardır. Kendilerini severim. Birde Yıldıray olursa bu işi yaparlar nede olsa yapmış adamlardır. Uzakta olsam da hepsini sever sayarım....

Jedmau

Alıntı yapılan: beekeeper - 25 Ağustos, 2018, 14:08:23
Bu yıl 15 eylüle az kaldı.Hazırlıklar son gaz devam ediyor.Sürprizleri yakından gördüm ve bu sene çok çok güzel şeyler bizi bekliyor.Hazırlıklar tamamlanınca çıkacakları görünce bayılacaksınız arkadaşlar

;) Allah utandırmasın

nicholaihel

Alıntı yapılan: Jedmau - 26 Ağustos, 2018, 04:56:05
;) Allah utandırmasın

Amin.

Ser var sır yok yine Ertan Bey'de. Bakalım ne sürprizler var. Ankara ekibi bekliyoruz :)

Nightrain

"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

Kauss

Instagram da yazdıklarına göre ilk başta fasikül, 2019 da da cilt olacakmış.