04 Ekim 2015 Pazar Kadıköy toplantısı

Başlatan darkwood, 14 Eylül, 2015, 15:31:52

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Nightrain

"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

darkwood

Toplantımız saat 10.30 gibi Haysat ve Tommikser'in Kuzgun çizgiromanevi'ne teşrifleri ile başladı, Ardından diğer dostlarımızda aramıza katıldı.

Saat 13.30 a kadar süren, kahvaltı eşliğinde çizgi roman muhabettimiz, saat 14.00 den sonra Kadıköy çarşısına taşındı..

Toplantımıza iştirak edip günümüzü renklendiren tüm çizgiroman sever dostlara teşekkürler.

Darkwood Sakinleri..

caretta

Artık toplantıya katılanlar kimlerdi diye sormak klasik oldu.İlk resimdekilerden soldan sağa tanıdıklarım:Haysat (Ali Yılmaz),?,s.b (Sami Bayrak),?
Hennessy (Murat Tüfekçiler),?,?,Tommikser(Güneş Semerci).?işaretlileri de birisi yazarsa seviniriz.

caretta

Alıntı yapılan: caretta - 04 Ekim, 2015, 19:40:09
Artık toplantıya katılanlar kimlerdi diye sormak klasik oldu.İlk resimdekilerden soldan sağa tanıdıklarım:Haysat (Ali Yılmaz),?,s.b (Sami Bayrak),?
Hennessy (Murat Tüfekçiler),?,?,Tommikser(Güneş Semerci).?işaretlileri de birisi yazarsa seviniriz.
Mesajım aynen geçerli."?"işaretli arkadaşlar kimler?

Ahmet Oktay

Alıntı yapılan: caretta - 05 Ekim, 2015, 17:47:52
     Mesajım aynen geçerli."?"işaretli arkadaşlar kimler?

tommikser, Hennessy'nin yanında. Onun dışında kim kimdir cevaplaması için sn. Hanac'ı göreve davet ediyorum :) Gerçi Dean gelirse gelirim diyordu, o yüzden gitmemiş de olabilir :D

hanac

Alıntı yapılan: Ahmet Oktay - 05 Ekim, 2015, 17:59:17
Onun dışında kim kimdir cevaplaması için sn. Hanac'ı göreve davet ediyorum :) Gerçi Dean gelirse gelirim diyordu, o yüzden gitmemiş de olabilir :D

Aynen Dean gelmediği için ben de gitmedim.

Haysat'ın yanındaki İlhan Yılmaz, Presstij Yayınevi sahibi.

Sami Bro'nun arkasındaki de Tunç aka Solomon Kane.

En sağdaki iki kişiyi ben de tanımıyorum.

dean

Alıntı yapılan: hanac - 05 Ekim, 2015, 18:09:13
Aynen Dean gelmediği için ben de gitmedim.

Dün adadan bir arkadaşımızın nikahı vardı. Ailecek nikahtaydık. O yüzden gelemedim.

konnektör

Yanlız Mesut kardeşim tüm fotoğrafları koymamış, sağ tarafta görünmüyen bölümde bende vardım, mesut sansürlemiş.
*Resmimi hayal ederim ve daha sonra hayalimi resmederim.
Vincent Van Gogh

s.b

İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

s.b

İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

darkwood

Sami baba, fotolar şahane toplantı bahane.  ;D
Darkwood Sakinleri..