JBC Yayıncılık : Batman Kara Şövalye Dönüyor

Başlatan Jedmau, 16 Eylül, 2015, 15:18:53

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

nicholaihel

Azerbaijan'daki qardaslarimizda jbc'den sipariş etsinler artık, ingilizceden iyidir :)

İnancomic

http://forum.donanimhaber.com/m_110353059/tm.htm
bu adresdekı arkadasş kitabınızı yasa dısı satıyor ilgilenırsınız artık bana da ihbar ödülu olarak bir ayraç :) büyük şehirlerden uzağiz alamıyoruz ayraç

Kauss

Bunun korsanını 10 tl e satabiliyorsa tebrik ederim valla kusura bakmayında :)

Ralph

Bayramdan sonraya kalacak... Bayram bitmek bilmez şimdi. :)

Bu arada korsan satan arkadaş işi şakaya vurmuş. Bu korku ona yeter sanıyorum.

Chuck

Alıntı yapılan: Chuck - 21 Eylül, 2015, 18:27:27
İdefix'de stokta gözüküyor. Dağıtıma çıktı mı ?

Dağıtımı yapılmış. Bugün dr de gördüm biraz inceledim. Baskı kalitesi her zamanki gibi muhteşem. Hikayenin güzelliğini de bayramda sonra göreceğim. .
+ Her girdiğim yol çıkmaz sokakla son buluyor
- O halde yeni bir harita bulmalısınız

Ralph

Ben İdefix'ten tüm yeni Jbc'leri sipariş ettim. Kingdom Come ve Kara Şövalye Dönüyor Temin süresi 5 gündür diyor ve stokta gözükmüyor bende.

Chuck

Şu an bende de öyle gözüküyor ama dün temin süresi yazan yerde stokta diyordu. Bayramda kargo çalışmamasından olabilir bu değişim. .
+ Her girdiğim yol çıkmaz sokakla son buluyor
- O halde yeni bir harita bulmalısınız

Ralph

An itibariyle Kara Şöalye Dönüyor'U kargolamışlar. Kingdom Come temin sürecinde.

Jedmau

Nightrain

"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

Ralph

Arife günü İdefix'ten sipariş etmiştim, bugün elime ulaştı. Okumaya fırsatım olmadı henüz. Ancak baskısı muhteşem diyebilirim.

Nightrain

O konuda şüphem yok zaten. Piyasada en iyi baskıyı JBC yapiyor.

Harun Ça

Alıntı yapılan: Nightrain - 28 Eylül, 2015, 16:46:10
Acaba Jedbang'de kargoya vermiş midir?

Güncelleme :
Arkadaşlar Merhaba,
Matbaamızda ufak bir sorun varmış , Kingdom Come 6 Ekim'de dağıtıma çıkacak. Jedbang Collectibles üzerinden Kingdom Come sipariş vermiş okurlarımız şayet başka alımları varsa ve Kingdom Come için diğer siparişlerinin beklemesini istemiyorlarsa lütfen info@jedbang.com adresine mail atsınlar. Hemen işleme alalım.
Bu istemsiz gecikme için özür dileriz.
Sevgiler
JBC Yayıncılık

Nightrain

nicholaihel

Önceden istemek (her ne kadar sabırsızlanıyor olsam da) iki kez kargo masrafına yol açacak sanırım. Yüreğimize taş basıp bekleyeceğiz o zaman Kara Şövalye'yi :(

:)