JBC Yayıncılık : Batman Kara Şövalye Dönüyor

Başlatan Jedmau, 16 Eylül, 2015, 15:18:53

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Nightrain

Jedbang'den siparişleri teslim alan var mı? Benim Batman hala gelmedi. Ayrıca siteden takipte edemiyorum nerede olduğunu.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

shiroyasha

Benimki cumartesi günü geldi. Yanında silindir bir kutuda 2 poster ve zarf içinde tüm ayraçlardan da birer tane vardı ;) tabi birde batman günü etiketi :P

Agamotto

Alıntı yapılan: Nightrain - 06 Ekim, 2015, 09:27:55
Jedbang'den siparişleri teslim alan var mı? Benim Batman hala gelmedi. Ayrıca siteden takipte edemiyorum nerede olduğunu.

Benim cumartesi gününden beri kargoda olmasına rağmen elime ulaşmadı halbuki dün mesaj atmışlardı gün içerisinde gelecek diye.

Nightrain

Bana mesaj bile gelmedi. Havale yoluyla aldım (banka kartı bile geçmiyor sitede), bugün kontrol ettim, havale gitmiş. Acaba görmediler mi? ;D

rumar80

Ben Altan'dan aldım.
  Yıllar önce Milliyet bir kısmını Cumartesi eki olarak vermişti.
   Sonra tamamını orjinal okudum.
  Sıra Türkçe'de

nicholaihel

Alıntı yapılan: Nightrain - 06 Ekim, 2015, 09:27:55

Aynı durumdayım. Siz de Kingdom Come ile beraber sipariş vermiştiniz değil mi? Gecikmeden ötürü 6 ekimde postalanacak deniyordu. O sebeple bugün/yarın e-postama bilgi mesajı düşer diye bekliyorum bende. Telefonum arızalı oradan bilgi de alamayacağım, e-posta atıyorlardır inşallah.

Nightrain

Evet, Kingdom Come ile birlikte almıştım. Sanırım ikisini bir gönderecekler. Öyleyse daha iyi, ayrı ayrı kargo parası ödemekten kurtulurum.

Agamotto

Alıntı yapılan: Agamotto - 06 Ekim, 2015, 15:17:56
Benim cumartesi gününden beri kargoda olmasına rağmen elime ulaşmadı halbuki dün mesaj atmışlardı gün içerisinde gelecek diye.

Derken kargo bugün kargo elime ulaştı :) öncelikle posterler nasıl gelecek diye endişe ederken hiç sıkıntısız bir şekilde rulo paketin içinde geldi jbc'ye buradan teşekkür ediyorum :)

Tuco Ramirez

Aldığım Ciltin alt sırt kısmı kapaktan ayrıldı.  İplik dikiş olmasa sayfalarda ayrılırdı büyük ihtimal. Aradaki boşluğa yapıştırıcı döküp yapıştırsam mı, yoksa aldığım yerden değiştirsem mi karar veremedim...

Ralph

Alıntı yapılan: Tuco Ramirez - 06 Ekim, 2015, 21:31:36
Aldığım Ciltin alt sırt kısmı kapaktan ayrıldı.  İplik dikiş olmasa sayfalarda ayrılırdı büyük ihtimal. Aradaki boşluğa yapıştırıcı döküp yapıştırsam mı, yoksa aldığım yerden değiştirsem mi karar veremedim...

Eğer bu şekilde aldıysanız veya durduk yere olduysa(çünkü baskısı çok kaliteli) elbette ki gidin değiştirin. Ama sizin  hatanızdan kaynaklıysa kaliteli bir yapıştırıcı da iş görür.

pizagor

Yayınlanmasının üzerinden 30, ilk okumamın üzerinden 15 sene geçmiş, ama lezzetinden hiçbir şey kaybetmemiş.

Aksamayan, keyifle okunan bir çeviri (ne kadar metin yoğun bir albüm olduğunu göreceksiniz), güzel baskı... Sadece iki sayfada önemsiz konuşma balonlarından kırpılma var o kadar... Teşekkürler JBC...
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

Tuco Ramirez

Alıntı yapılan: Ralph - 06 Ekim, 2015, 22:23:20
Eğer bu şekilde aldıysanız veya durduk yere olduysa(çünkü baskısı çok kaliteli) elbette ki gidin değiştirin. Ama sizin  hatanızdan kaynaklıysa kaliteli bir yapıştırıcı da iş görür.

Değiştirmek için götürdüğüm yerde (dükkan ismi vermeyim) hepsinde aynı sorun vardı maalesef. Kimsenin aldığı ciltte bu sorun çıkmadı mı?

Sakızlı Ohannes Paşa

Bu serinin 3. parçası geliyor herkesin malumu. NYCC'dan gelen habere göre şubat ayında bir de one shot 48 sayfalık prequel geliyormuş. Yazarlar Miller ve Azzarello yine. Çizer ise John Romita JR. Güler misin ağlar mısın. Yıl olmuş 2015 yeteneği JRJR'yi ikiye katlayacak hakettiği değeri görmeyen bir sürü adam var piyasada. Hala buna veriyorlar. DC'den bir yol olmaz.

Animvader

Alıntı yapılan: Sakızlı Ohannes Paşa - 10 Ekim, 2015, 21:29:14
Bu serinin 3. parçası geliyor herkesin malumu. NYCC'dan gelen habere göre şubat ayında bir de one shot 48 sayfalık prequel geliyormuş. Yazarlar Miller ve Azzarello yine. Çizer ise John Romita JR. Güler misin ağlar mısın. Yıl olmuş 2015 yeteneği JRJR'yi ikiye katlayacak hakettiği değeri görmeyen bir sürü adam var piyasada. Hala buna veriyorlar. DC'den bir yol olmaz.

Sayfanın her tarafına yapılmış çizgilemeler, ödemliymişçesine şişkin silindir suratlar, ya bunun babası iyi çizerdi ama sırf adı aynı diye insan bu kadar tutunmaz ki piyasada.

Nightrain

Abartmayin! Gayet iyi bir cizer ve kendine has bir tarzi var. Abartili cizmiyor hic değilse.