İzlediğiniz Diziler

Başlatan dean, 18 Eylül, 2015, 01:19:48

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Animvader

Alıntı yapılan: dean - 29 Eylül, 2015, 01:23:50
  Kendi iletime "bıraktıklarım" diye bir başlık ekledim. O diziler ise zamansızlıktan, ya da araya başka şeyler girdiği için bıraktığım diziler değil. Direk beğenmediğimden izlemeyi kestiğim diziler. Genelde vasat bulsam bile başladığım dizileri izlemeye devam eden bir insanım. Ama bu dizilerle yıldızım kesinlikle uyuşmadı.

Luther dışındakilere katılıyorum kötü diziler de Luther'i niye bıraktın?Gerçi ilk sezondaki kurguyu ve anlatımı diğer sezonlarda yakalayamıyor ama Idris Elba faktörü izletti bana.

dean

Ben İngiliz dizilerini sevemedim gitti. Seyrettiğim tek İngiliz dizisi Sherlock. Onu da Sherlock Holmes olduğu için izliyorum. İngiliz dizileri bana korkunç derecede soğuk geliyor. Luther'ı 3 bölüm izledim. Ama bir türlü Dünyasına giremedim.

doktor1881

Alıntı yapılan: Animvader - 29 Eylül, 2015, 01:26:32
Luther dışındakilere katılıyorum kötü diziler de Luther'i niye bıraktın?Gerçi ilk sezondaki kurguyu ve anlatımı diğer sezonlarda yakalayamıyor ama Idris Elba faktörü izletti bana.
Kötü dizi kavramı kişinin zevklerine göre değişir.Çok tartışıılr
Bazı diziler çok iyidir ona da kimsenin bir şey diyeceği yoktur

FlashForward (Bence mükemmel)
The Event
Alkatraz
Revolution(Raytingleri düşük olmasına rağmen benim favorimdi)
Terra Nova (Maliyeti yüksek diye iptal edild ibence çok güzeldi)
Touch

Bunlardan benimde yarıda kaldığım var vakit darlığından
Yazmadıklarımıda seyretmediğimden fikir beyan edemeyeceğim

Ahmet Oktay

Aralık başında falan listemi yeniden bi güncellerim herhalde. Bu ay güzel diziler var.

6 kasımda Master of None diye bir komedi yayınladı Netflix. Jessica Jones kadar reklamı olmadı, ben de geçen hafta öğrendim böyle bir dizi yayınlanacağını.
15 kasımda AMC'nin Into The Badlands'i başlıyor.
20 kasımda Netflix'in Jessica Jones'u, Amazon'un The Man In The High Castle'ı var.

emre ozdamarlar

Into The Badlands'in fragmanina göz attim, kesin sezon ortasi iptal olur diye dusunuyordum ki 6 bölumluk bir mini dizi oldugunu ögrendim. Yine de izlenmez :)

The Man in the High Castle ise direk izlenir, fragman kalite kokuyor.

aaciltan

Marvel'in Luke Cage dizisi bence iddialı bir yapım.
13 bölümlük ilk sezonu bitti. Yavaş ve sağlam ilerleyen senaryosu ile sıkmadan izlettiriyor.
Tayt giyen süper kahramanlara nazaran daha oturaklı ve gerçekçi olması çekici geldi.
Öneririm...

Mrtekin

Çok ama çok geriden geliyorum dizi konusunda. Vakit bulabilirsem; "Billions"'u kesinlikle aradan çıkarmak istiyorum.

Netflix'den Marco Polo Season2, Jessica Jones S1, Voltron ve Luke Cage'i de sıkıştırabilecek miyim; bakalım...
They drew first blood...

rumar80

Düzenli olarak NCIS, blindspot ve the big bang theory izliyorum.
   Bunun dışında game of thrones ikinci sezona başladım.

dean

Bu sayfaya bayadır ileti yazılmamış. İyi oldu. Bu fırsatla bende dizileri güncelledim.

Ahmet Oktay

Ufak bir güncelleme yaptım listemde. Muhtemelen yıl sonu tekrar güncellerim.

Caped Crusader

Bende güncelledim. Son bir yılda Game of Thrones, Dexter, Hannibal gibi sağlam dizileri bitirmişim. Radarımda şu an The Wire, Sons of Anarchy, The Sopranos dizileri var. Bakalım bu yıl nasıl olacak.

Mrtekin

They drew first blood...

Ahmet Oktay

Listemi güncelledim. A Series Of Unfortunate Events'la yıldızım barışmadı nedense, filmini çok sevmiştim ilk çıktığında halbuki. Crisis In Six Scenes'e de Miley Cyrus için bakacaktım, hepi topu 6 bölüm ama sıkıntıdan patlayıp bıraktım izlemeyi.

YERDENİZ

Star Trek DS9 3 sezona geçtim , Andromeda 4 sezonu bitirmek üzereyim, Gane Of Thornes, Doctor WHO güncellerindeyim, Z Nation'a yeni başladığımdan 2 sezondayım, Animeler de cabası..

dean

Bu başlığı ben unutmuştum. Hemen güncelleyeyim.

Edit: Şimdi güncelledim. Ama beni bıraktıklarım arasındaki Twin Peaks baya rahatsız etti. Uzun zamandır ona geri dönmek istiyordum. Yeni sezonda geldiği için bir kere daha şans vermem gerekecek.