İzlediğiniz Diziler

Başlatan dean, 18 Eylül, 2015, 01:19:48

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

doktor1881

onlarca yeni dizi başlamakta hangisine başlayacağıma şasırıyorum
Elimden geldiğince seyretmeye çalışıyor ve forumda paylaşıyorum
Bu arada forum bana oldukça yardımcı oluyor Gözden kaçırdığım dizileri hatırlatan arkadaşlar oluyor ve bazen ben nerede kaldığımı daha önce neler olduğunu yorumlarıma bakarak anımsıyorum ;D ;D

rumar80

Ben de günceli epey yakalamışım:
NCIS
The big bang theory
Grey's anatomy
Blindspot
Game of thrones
Arrow
Flash
Agents of SHIELD
Legends of tomorrow

Ahmet Oktay

Alıntı yapılan: rumar80 - 08 Ağustos, 2017, 15:36:35
Ben de günceli epey yakalamışım:
NCIS
The big bang theory
Grey's anatomy
Blindspot
Game of thrones
Arrow
Flash
Agents of SHIELD
Legends of tomorrow

Şu CBS polisiyelerine başlasam mı diye çok düşündüm ama 10 küsür sezonlara ulaşan diziler olunca ve sezonlar da 20 küsür bölümle olunca caydım hep ;D

Ahmet Oktay

Listemi güncelledim, bu yıl pek dizi izlemediğim için aman aman değişiklikler olmadı listede.

galeme

Güncel olarak şimdilik Happy!, The Good Doctor ve The Big Bang Theory izliyorum. Bu ikisi dışında güncelde olmadığı birçok dizi de var. Doctor Who, Parks and Recration vs.

Yeni sezonlarını beklediğim iki dizi var. Ash vs Evil Dead ve Preacher.

Ahmet Oktay

Listemi güncelledim. Çocukluğumda izlediğim çizgi dizileri ve BBC belgesellerini seri olarak toparlamaya ve sıralı izlemeye başlıyorum. Onları da listeme ekliyorum.

kharon

Alıntı yapılan: galeme - 16 Ocak, 2018, 02:41:58
Güncel olarak şimdilik Happy!, The Good Doctor ve The Big Bang Theory izliyorum. Bu ikisi dışında güncelde olmadığı birçok dizi de var. Doctor Who, Parks and Recration vs.

Yeni sezonlarını beklediğim iki dizi var. Ash vs Evil Dead ve Preacher.

Parks and Recration'i cok gec kesfettim, kesfeder kesfetmez da bitirdim. Harika bir dizi. Ozellikle Office ve benzerlerini sevdiyseniz bunu da cok seveceksiniz.

haysat

Game of thrones / Seyretmeyen yok sanırım.

Supergirl / Öylesine başlayıp tüm bölümlerini seyrettim. Sezon finalin de.

Siren / Farklı  konusu ile beni cezbetti.Deniz kızlarını hangimiz sevmeyiz ki..
Konusu: Bir zamanlar deniz kızlarının evi olduğu yönündeki efsanesi ile tanınan kıyı kasabası Bristol Cove, gizemli bir kızın (Eline Powell) ortaya çıkıp intikam amacıyla küçük balıkçı kasabasına hasar vermeye başlamasıyla altüst olmaya başlar.

The Last Kingdom / 2. Sezon başladığın da fark ettim diziyi. İngiltere ve Viking'leri  konu alan güzel bir dizi. 2. sezon sonrası gelmedi.
Konusu:  Bernard Cornwell'in Savaş Lordu Yıllıkları kitap serisinden uyarlanan Son Krallık;
kefaretin, intikamın ve İngiltere'nin doğuşuna karşı koymanın keşfedildiği çağdaş bir hikâye.
Son Krallık, gerçek tarihi kişilikleri kurgu olaylarla kaynaştırırken Kral Büyük Alfred'i
ve onun İngiltere'yi meydana getirebilecek ayrılmış nice krallığı birleştirme arzusunu
yeniden anlatır.
M.S. 9.yy'da geçen hikâyede, şu an İngiltere olarak bildiğimiz yerde birçok krallık Vikinglerin istilasına
uğrar ancak ileri görüşlü Büyük Alfred'in kralı olduğu Wessex'teki tek krallık bu istilaya karşı koyarak
"Son Krallık" adını alır.

Vikings / Anlatılmaz yaşanır tabiri  bu dizi için sanırım. 3. Sezon biraz sıksa da hikayeye oğulların dahil olması ile 4. ve 5. sezon çoşuyor...

Yellowstone / efsane dizilerden birisi olacak. (Kevin Costner) ismi yeterli sanıırm..
Konusu: "Yellowstone", Amerika'nın Montana eyaletindeki en büyük çiftliği kontrolünde bulunduran, John Dutton'un (Kevin Costner) liderliğindeki Dutton ailesinin şiddet dolu dünyasını izliyor. Bu büyük arazi, yerliler, şehir planlamacıları ve Amerika'nın ilk milli parkı olması gibi nedenlerden dolayı sürekli saldırı altında. İçme suyunun zehirlendiği, cinayetlerin haber olmadığı ve politikacıların satın alındığı bir dünyada Amerika'nın en iyi ve kötü tarafları bir ailenin gözlerinden anlatılacak.

Poldark : Harika bir dizi. Biraz geç fark ettim ama birikmiş bölümleri seyretmek ayrı bir tat veriyor...4. sezon başladı.
Konusu :Winston Graham'ın Poldark romanlarından uyarlanan dizi, 18.yy bize çok güzel anlatıyor.
18. yy'ın sonlarında, Ross Poldark 3 yıl boyunca ordu adına kaçakçılıkla savaştıktan sonra memleketine döner. Dönüşünde babasını ölmüş, orduya katılırken geride bıraktığı sevgilisini başka biriyle nişanlı bulur. Evini ve toprakları bakımsız bir halde bulan Ross Poldark
babasından kalan maden ocağını işletmek için tüm gücünü ortaya koymak zorundadır. Parasız ve yardımcıları olmadan bu işlerin altından nasıl kalkacağını düşünürken,yardım hiç beklemediği bir yerden gelecektir..
HİÇBİRİNİZ ANLAMAMIŞSINIZ
BENİ SİZİN YANINIZA HAPSETMEDİLER
SİZİ BENİM YANIMA HAPSETTİLER !

Nemo

Sahsiyet dizisini izlemeyenler icin tavsiye ederim :) Haluk Bilginer'in oyunculugu cok guzel. Konusu da degisik, bugun gidip kalan 5 bolumu de izleyecegim.

Bunun yaninda Ninja Kaplumbagalar'in 1987 yilindaki serisini izliyorum :P
Özel Alfa Ajanı

dean

Yine güncelledim. Son güncelleme üzerinden 1.5 sene geçmiş. Bir çok şey değişmiş.