Paralel Evren - Şaşkınbakkal

Başlatan tulgan, 22 Eylül, 2015, 17:49:13

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hanac

Anladığım kadarı ile Batman günü sadece bugün geçerli.

Ras Al Ghul

hennessy

Alıntı yapılan: Ras Al Ghul - 31 Ocak, 2017, 19:56:39
Paralel Evrenle ufak bir röportaj yaptık :)
https://www.youtube.com/watch?v=60Y2zo10ln8

Çok güzel olmuş sizden ricam bir okur olarak benim odamda benimle röportaj yapar mısınız....
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

Ras Al Ghul

O günler de gelecek sayın Hennessy ;D 8)

hennessy

rumar80

Fumetti öldü mü sorusu efsane.

HacıGeraltEmmi

Allah rahmet etsin, ne zaman ölmüş :)

hennessy

GÜNGEZGİNİ, VE: ÖYKÜLER, PKNK Üzerine // Çizgi Roman Günlükleri Bölüm #03 ft. Cenk Könül

https://www.youtube.com/watch?v=rgsI3uw4xuk

tulgan

Bu Cumartesi günü dükkanımızda Otisabi - Yılmaz Aslantürk imza günü var.

Herkesi bekleriz :)

hennessy

En kısa zamanda gitmem lazım ayırdığım çizgi roman fasiküllerini almam lazım. Gitmeyen gitsin.

Çizgi romandan anlayan adamların olduğu dükkanları hep başka gözle severim. Keşke yakın olsa bana....

ilke

Murat Abi,

sen bizim dükkana uzak diyorsan diğerleri ne diyecek? Kadıköy-Bostancı dolmuşuna atlayıp 20 dakikada dükkanın 400 metre yakınında iniyorsun.
Dönüşte de 100 metre yürüyüp Bağdat Caddesi'nden dolmuşa binip 20 dakikada Kadıköy'de iniyorsun.

hennessy

Yakışıklı kardeşim

Uzak derken keşke yolumun üzeri olsa her akşam uğraya bilsem manasında söyledim.

Ornek büyülü dükkan 😂

hennessy

1 eylül cumartesi @paralelevrencr 'de @isimsizdunyafanzin imza günü. Gelenlerle görüşmek üzere.

Kauss

Burayı seviyorum. Bu sıralar genç arkadaşlar çalışıyor ve gerçekten bilgililerde. Genç  çalışanlarında samimi ve yardımcı olması, işlerinde iyi olmalarını takdir ediyorum. İsim olarakta çok başarılı. Şansıma buradayken genelde telefonda oluyorum ve neredesin sorusuna, paralelevrendeyim cevabında bir kaç saniye kala kalmaları acayip hoşuma gidiyor  ;D

Tek eleştirim YouTube a Tulgan ve Burç bey geri dönsün :)

ferzan

İlk kez Paralel Evren 'in internet sitesi üzerinden alış-veriş yaptım, son bir haftada üç kez sipariş vermeme sebep oldular ve beklentimin çok ötesinde çıktılar...

Facebook 'tan tüm darlamalarıma nezaketle cevap verdikleri yetmiyormuş gibi istemediğim halde ürünlerin kondisyonlarına yönelik fotoğraflar paylaştılar...Acaba ne zaman sabırları taşacak da benim ekstra kondisyon takıntımdan gına gelecek diye düşünürken, hayatta fark etmeyeceğim ve fark etsem de asla sorun etmeyeceğim çok küçük bir ''iz'' dolayısıyla bizzat arayıp içlerine sinmediği için söz konusu kitabı hediye edeceklerini söylediler ve itirazlarımı kabul etmeyerek beni mahcup ettiler...Ben kitap kondisyonuna 5 dikkat ediyorsam onlar 25 dikkat ediyormuş, onu anladım ve kendi adıma pes ettim...

Bundan sonra İngilizce fasikül ve cilt konusunda ilk adresim olacaklar...Ayrıca bir daha kondisyon sormak mı, tövbeler olsun...Ne göndereceklerse en iyisi ve en yüksek kondisyona sahip olacağına dair zerre şüphem kalmadığı için gözüm kapalı vereceğim her siparişimi...Bir gün İstanbul 'a geldiğimde yolum düşerse de muhakkak kendi yerlerinde ziyaret etmek istiyorum...

Üst düzey ilgileri, titizlikleri ve hızları dolayısıyla buradan bir kez daha teşekkür etmek isterim Paralel Evren sakinlerine...
Bağnaz okur, memnuniyetsiz beşer, işkilli büzük, sıfır tolerans iksmen, taş kalpli ahkam efendi...

https://ucuztefrika.blogspot.com