QUANTİCO

Başlatan doktor1881, 28 Eylül, 2015, 19:11:59

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

doktor1881

ABC'nin yeni dizisi Quantico drama konusunda iddialı yapımlarından bir tanesi olmaya hazırlanıyor, daha önce benzer senaryolarla başarılı yapımlar ortaya çıkmıştı. FBI ajanlarının yer aldığı dizide görev şehri kötülerden korumaktır. Dizinin öne çıkan yıldızları " Aunjanue Ellis, Priyanka Chopra, Jake McLaughlin" isimleri olurken çekimleri kanalın sahibi olduğu "ABC stüdyoları" da yapılmaktadır. Yönetmeni Marc Munden, senaristi Joshua Safran'dır. Dizinin ilk sezonunda 13 bölüm yer alacaktır.

Quantico Dizi Konusu

FBI akademi yeni ajanlarını aramaktadır, Alex Parrish'ın adaylık başvurusunun kabul edilmesiyle hayatı değişecektir. Akademiye birçok öğrenci kabul edilmiştir ancak verilen görevlerdeki başarılarına göre elenerek sadece başarılı olanlar yeni ajanlar olacaktır ancak Amerika'ya yapılmış en büyük terörist saldırısının ardından tüm adaylar şüpheli konumuna gelecektir. Alex bu saldırıdan şans esiri kurtulmuş olsa da FBI gözünde en büyük şüpheli odur ya gerçeği ortaya çıkartacaktır yada bu saldırı onun üzerine atılacaktır

doktor1881

Bölüm:1 (Güncel) Sağlam bir başlangıç yaptılar.FBI ya gelen yeni stajerlerin tanıtıldığı ve herbirinin sırlarının araştırıldığı güzel bir bölümdü
Gelecek bölümlerde bizi daha iyi bölümlerin beklediği izlenimini aldım
Bölüm Notu:8.5/10

doktor1881

Bölüm:2 (Güncel) Arkadaşlar mükemmel bir dizi kesinlikle kaçırmayın.Homeland'ın ilk sezonu gibi bir entrika var
Tek kusuru patlama öncesi okul dönemi ve patlama sonu macera dönemi karışık gidiyor Sıralı olsa daha iyi olurdu
Ajan Parrish etrafında dönüyor olaylar
Bölüm Notu:9.5/10

doktor1881

Bölüm.3 (Güncel) Dizide tempo bu bölümde düşsede son anları ile şok etti
Yeni başlayan diziler içinde en güzeli bu (bence)
Bölüm:8/10

Mrtekin

Bunu radarıma aldım. Teşekkürler, Erol Abi.
They drew first blood...

doktor1881

Alıntı yapılan: Mrtekin - 15 Ekim, 2015, 09:28:32
Bunu radarıma aldım. Teşekkürler, Erol Abi.
Pişman olmayacağının garantisini veririm.Beğenmezsen kütüphanemden istediğin kitap hediyemdir ;D ;D

Mrtekin

Yok, Abi sarmadı. Şu kütüphanenden bir foto alayım, seçimi hemen yaparım. :)
They drew first blood...

doktor1881

foto işini pek beceremiyorum sen istediğini yaz %90  vardır.Ben bile bilmiyorum kitaplarımın ismini iş yerinde kütüphanede,evde sadece kitaplara ait bir oda ve yazlıkta bir salon kitaplara ayrılmış durumda arar bulurum (Yanlış anlaşılmasın hepsi çr değil, her türden kitap dergi.Bu arada hanım beni tehdit ediyor.Seni boşayacağım diye) :D :D

doktor1881

Bölüm:4 (GünceL) Hiç bir şey göründüğü gibi değildir (Dizinin felsefesi)

Yeni sezon dizileri arasında en başarılı bulduğum Quantico'da tempo bu bölümde biraz düştü

Bölüm notu:7.5/10

doktor1881

Bölüm:5 (Güncel) Dizi iki parçalı gidiyor.Akademi günleri ve bombalamadan sonra.İkinci kısım 10 numara....
Alex Parrish özgür bağımsız basının  gücünü arkasına alarak FBI ya kafa tutuyor

Bölüm Notu:7.5/10

doktor1881

Bölüm:6 (Güncel) Pazartesi günü Walking Dead'den sonra bu dizide de hayal kırıklığına uğradım
Basit ikili ilişkilerin gündeme getirildiği gereksiz bir bölüm.Ana konudan bu kadar uzaklaşılmaz

Bölüm Notu:5/10

doktor1881

Bölüm:7 (Güncel) Tempo düşüklüğü bir bölüm sürdü.
Müthiş bir bölüm oldu .Olaylar yine islami teröre bağlandı ???

Bölüm Notu:9/10

doktor1881

Bölüm:8 (Güncel) Sırlar,sırlar Bölüm boyunca herkesin sırları olduğu görüldü,
Parissh zekasıyla hem FBI dan kaçmaya çalışıyor hem de kendini aklamaya çalışıyor

Bölüm Notu:7/10

doktor1881

Bölüm:9 (Güncel) Önümüzdeki hafta yarı final
Gizemlerden kafam döndü. Güzel bir dizi ama biraz soluklanıp bazı sırlar aydınlatılmalı

Bölüm Notu:7/10

doktor1881

Bölüm:10 (Güncel) Bombayı koyan kişi ortaya çıktı ama patlatan o değilmiş ::)
Sırların bazıları aydınlanırken aslında daha karanlığa gömülüyor

Bölüm Notu:6.5/10