BLINDSPOT..

Başlatan V, 29 Eylül, 2015, 19:52:39

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

V

Hafızasını kaybetmiş halde Times Meydanı'nın ortasında, tüm vücudu dövmelerle kaplı halde bulunan  kadını( Jane Doe)ve onunla ilgilenen FBI ekibinin hikayesini anlatan yeni gizem ve polisiye dizimiz Blindspot başladı.. Kurt Weller isimli bir ajanının koruması altına aldığı Jane'in vücudunda bulunan dövmelerin, bir suç haritası gibi olduğu ve her bir dövmenin bir suçun çözümünün kapısını açacağı fark edilir.Dizinin ilk iki bölümü yayınlandı..
"İstemem,eksik olsun.."

doktor1881

Siz seyrettinizmi ???
Konu olarak güzele benziyor

dean

Biraz önce pilot bölümü izledim. NBC yazdan beri Blindspot için çok büyük gaz vermişti ama ben beklentilerin çok altında bir yapımla karşılaştım. İlerleyen bölümlerde bir patlama yaşar mı (çok zor) bilemiyorum. Lakin şu anki haliyle son derece sıradan bir dizi.

doktor1881

Bölüm:1 Büyük ümitler bağlanan dizi beklentileri karşılayacak mı onu zaman gösterecek
Konu belli ama olaylar nereye bağlanacak orası muamma
Bölüm sonundaki sahne esrarı arttırdı
İlerleyen bölümlerde dizi hakkında daha net fikrimiz olur (5. bölüm yayınlanmış)

Bölüm Notu:7.5/10

Pulluk

5. bölümden sonra bırakmaya karar verdim. Jane Doe'nun her bölümde en az 3 kez "Noldu bana?" demesinden fenalık geldi. Ayrıca oyuncuların kimyası da pek tutmamış maalesef.
Hayallerine giden yol kutuplardan bile geçse vazgeçme!

rumar80

Bu sezon başlayan diziler içinde ratingi her bölüm artan tek diziymiş.

Ahmet Oktay

Dizi NBC tarafından 2. sezon onayı aldı.

doktor1881

O zaman tempo artırıp bu dizide günceli yakalamak lazım

doktor1881

Bölüm:2 Dövmenin sırrının çözülmesi sonuçu Binbaşı Gibson'a dolayısı ile Dron operasyonuna ulaşırlar
Nedense dizi beni heyacanlandırmıyor,donuk bir şekilde izliyorum

Bölüm Notu:6/10

doktor1881

Bölüm:3 Mücevher soyguncusu eski komandolar ve Jane'nin kimliğinin ortaya çıktığı bölümde tempo güzeldi.
Bu bölüm dizinin ileride daha güzel olacağını gösteriyor

Bölüm Notu:8.5/10

doktor1881

Bölüm:4 Dövmeler bu sefer HKM (Hastalık Kontrol Merkezi) işaret ediyor
Dövmeler olacak her türlü terör eylemlerini bilen kişilerce Jane'nin vucuduna işlenmiş.
Dolayısı ile eylemlere müdahele edilince , eylem şartı olgunlaşmadan eylemler uygulamaya konuluyor ;D

Bölüm Notu:8/10

doktor1881

Bölüm.5 Dövmeler bu sefer BÇD (Belediye Çalışma Derneğini) işaret eder.İki terörist orayı basar ve rehine alıp, haksızlığa uğradıklarını söyler.
Ama her şey göründüğü gibi değildir

Bölüm Notu:8/10

doktor1881

Bölüm:6 Yazılım casusluğu ile başlayan bölüm Rus silah kaçakçıları ile devam etti.
3.5 kişilk FBI ekibi tüm olaylara yetiyor >:(
Bir de maşallah gizli dosyalara (Dövme) FBI ya gelen her sanık da göz atıp fikir söylüyor[/url] Bizim semt karakolunda bile böyle lakaytlık olmaz

Bölüm Notu:5/10

doktor1881

Bölüm:7 Analist Patterson ve sevgilisi kütüphanede yeni bir dövmenin sırrının peşinde iken Jane ve Kurt ıssız bir kasabada(Dracyln) aranan bir kaçağı Guerrero'yu buldular.Bütün olaylar Günışığına çıkıyor

Bölüm Notu:7/10

doktor1881

Bölüm:8 Günışığı projesi hakkında bilgi sahibi olurken(Seyredenler)  ekibimiz boş durmayıp NYPD içinde yozlaşmayı çözdüler

Bölüm Notu:5/10