The Superior Spider-Man "Now" - Marmara Çizgi.....Evine Geri Döndü.....

Başlatan ercoktay, 29 Eylül, 2015, 21:29:20

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ercoktay

Biraz önce D&R'da Superior Spiderman 1 cildi gördüm :) Panini sonunda çıkarmış arkadaşlar. HC bir yayın ve üzeri fiyatı 25 tl idi. Acelem vardı alamadım. Ama fotosunu çektim :)

hanac

Hayırlı olsun. % 85 yanıldı.  :)

Bkz. http://altinmadalyon.com/altin/index.php/topic,8513.0.html

Yakında Fantastik Dörtlü de çıkar o zaman.

dean

Kapak, font, dizayn çok kötü. O sayı bir yazısı nedir. Gözüm kanadı resmen. Niye böyle bu ?

hanac

Aslında Panini'den beklenen fasikül yayını idi.

maeglin

Hic bilmiyorum bunu cizim baski kalitesi ne durumda acaba? Panini biraz muamma

dean

Animvader

Vay be bu günleri de mi görecektik  :) Panini'den font falan filan beklemeyin arkadaşlar.İngiltere'de de dergi şeklinde, cep boyutta falan yayın yapıyorlar.Bu fiyata HC, öpüp de başımıza koyalım.Ama daha Marmara Çizgi'nin gelmesine çok varken keşke Superior Spider-Man ile başlamasalardı.

İnternette falan hiç tanıtımı da yok, ne kendi sitelerinde ne idefix, d&r'da.Google'a "panini çizgi roman" yazdım, 4.sırada bizim forum çıktı.İnternette satılırsa gayet uygun olur fiyatı indirimle.

connyapku

Fasikulleri muhafaza etmek zor oldugundan dolayi  her zaman cilt olarak basilmasini tercih ederim. Superior serisi fena degildir, tavsiye ederim.

Caped Crusader

Amazonda Hardcover Spider-Man cildi 248 sayfa , softcover 120 sayfa görünüyor.Bizde ki kaç sayfa acaba? Eğer 248 sayfa ise fiyatı çok çok uygun.Ama kapak dizaynı da gerçekten kötü görünüyor.

Caped Crusader

Alıntı yapılan: Animvader - 29 Eylül, 2015, 23:25:54
Büyük ihtimalle oversized olarak yazan 248 sayfa olanı.Çünkü cildin adı Amazing Spider-Man 698-700'de geçen Dying Wish'in Son Dilek olarak çevirilmesi gibi duruyor.O ciltte de 698-700+ S.S. 1-5 varmış.

O zaman 248 sayfa + HC 25 tl çok iyi fiyat.D&R'da incelemek lazım ama kapaktan anladığım kadarıyla cildin işçiliğinin iyi olacağını sanmıyorum.

Animvader

Alıntı yapılan: Caped Crusader - 29 Eylül, 2015, 23:43:47
O zaman 248 sayfa + HC 25 tl çok iyi fiyat.D&R'da incelemek lazım ama kapaktan anladığım kadarıyla cildin işçiliğinin pek iyi olacağını sanmıyorum.

Paninide işçilik aramak yanlış olur bence.Hem fiyatıyla hem dağıtım ağıyla çizgiromanın daha çok insana özellikle çocuklara ulaşmasını sağlayabilir.

Nightrain

Fiyat harika. Benim asil bekledigim GOTG tabii ki. 8)
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

Ahmet Oktay

darkwood

Fiyat ve HC olmasının hatırına bu kapağa katlanacağız artık.  :P
Darkwood Sakinleri..

İnancomic

Internetten ne zaman alabılırız acaba bılgısı olan yada goren varmı