The Superior Spider-Man "Now" - Marmara Çizgi.....Evine Geri Döndü.....

Başlatan ercoktay, 29 Eylül, 2015, 21:29:20

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

nikopol

35$ etiket fiyatli kitabi 25 tl'ye satiyorlarsa bravo. Belki boyutlari ayni degildir, cunku ABD edisyonu "oversized hardcover" diye geciyor. 2013-2014 arasinda yayinlanan seri 3 hardcover ciltte toplanmis; softcover olarak ise 6 cilt. Umarim Panini kisa zamanda seriyi tamamlar.

Spider-man okuru degilim, ama yakin donemde yayimlanmis islerin Turkceye cevrildigini gormek sevindirici. Bizim insanimiz neden ABD'yi, Fransa'yi, Italya'yi, Japonya'yi 10 sene geriden takip etmek zorunda olsun. Gonul ister ki bu ciltler ABD ile ayni zamanda bizde de ciksin.

Ekleme: Bu serinin baslamasi Marmara'nin Spider-man'lerine de iyi gelebilir. Onlar icin fazladan publicity/gorunurluk saglanmis olacak.

ercoktay

Bu arada dikkatinizi çekti mi bilmem ama issn numaralı çıkmış. Yani dergi formatı gibi süreli yayın. Kdvsi daha düşük :). ISBN değil.
Bu nedenle ben mesela bu kitabı ot ve kafa dergi gibi dergilerin standında gördüm :)

Nightrain

Bu ciltte

Amazing Spider -Man 698-700, Superior Spider -Man 1-5

arası sayılar varmış. Netten satışa çıksada alsam.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

BAHADIR

Herkes gibi bende aynı yorumda bulunacağım... Kapak insanı Spiderman'dan soğutur... İç grafikleri, balonlamayı ve kullanılan fontu düşünmek bile istemiyorum...

Ahmet Oktay

Alıntı yapılan: ercoktay - 30 Eylül, 2015, 09:38:03
Bu arada dikkatinizi çekti mi bilmem ama issn numaralı çıkmış. Yani dergi formatı gibi süreli yayın. Kdvsi daha düşük :). ISBN değil.
Bu nedenle ben mesela bu kitabı ot ve kafa dergi gibi dergilerin standında gördüm :)

Bu durumda Migros, Carrefour gibi dergi satılan marketlerde falan da bulunabilir. Umarım iç işçiliği fena değildir, Migros'ta falan denk gelirsem bir bakarım.

xmenac

Panini'nin ülkemizde çizgi roman yayınlaması çok sevindirici bir haber.

Nightrain

Alıntı yapılan: Ahmet Oktay - 30 Eylül, 2015, 11:12:14
Bu durumda Migros, Carrefour gibi dergi satılan marketlerde falan da bulunabilir. Umarım iç işçiliği fena değildir, Migros'ta falan denk gelirsem bir bakarım.

Gazetecilerde bile bulunabilir bence. Umarım öyle olur.

Animvader

Grafikler, balonlama falan zaten profesyonel olmaz o konuda beklentim yok, bari içinde bulmaca, eğlence köşesi falan olmasa  :D

Ahmet Oktay

Alıntı yapılan: Nightrain - 30 Eylül, 2015, 11:56:40
Gazetecilerde bile bulunabilir bence. Umarım öyle olur.

Dergi de satan gazeteci pek kalmadığı için bilerek yazmamıştım. Maalesef dergiler de yavaş yavaş çizgiroman gibi satış ve dağıtım ağı olarak küçülüyor gözlemlediğim kadarıyla. Ama yayıncının Panini olduğunu göz önüne aldğımızda, Panini'nin dergilerini, çıkartma albümlerini satan her yerde görebiliriz bu albümü.

rumar80

Kadıköy'e bugün öğlene kadar hala verilmemişti.
   Altan ile konuştum. sorunu çözmeye çalışıyorlardı. Guardians of the galaxy, Death of wolverine de çıkacaklar arasındaymış.

Nightrain

GOTG ulan! Umarım çeviri ve grafikler güzeldir.

maeglin

Sayfaları çizimleri falan da merak ettim açıkcası şu an ulaşma şansımda yok alan olursa bizlere de biraz örnek sunsun :D

Chuck

Alıntı yapılan: rumar80 - 30 Eylül, 2015, 15:48:30
   Altan ile konuştum. sorunu çözmeye çalışıyorlardı. Guardians of the galaxy, Death of wolverine de çıkacaklar arasındaymış.

Fantastic Four yok mu ?
+ Her girdiğim yol çıkmaz sokakla son buluyor
- O halde yeni bir harita bulmalısınız

yalcinerol345

Alıntı yapılan: İnancomic - 30 Eylül, 2015, 00:12:44
Internetten ne zaman alabılırız acaba bılgısı olan yada goren varmı
İnternetten zor gibi.İdefiks sitesinde Panini yayınları yok.Bakalım nasıl satın alacağız.

pizagor

Alıntı yapılan: rumar80 - 30 Eylül, 2015, 15:48:30

Fantastic Four hakkında bir bilgi yok mu Umar?
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...