The Superior Spider-Man "Now" - Marmara Çizgi.....Evine Geri Döndü.....

Başlatan ercoktay, 29 Eylül, 2015, 21:29:20

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

pearl jam

Biz de cr firmalarina kiziyorduk reklam yapmiyorlar diye.. panini nin yaptigina bak  :)

Nightrain

Panini'nin buraya gelip şunu yayınlayacaz, bunu yapacaz demesini beklemiyorum tabi, fakat sessiz sedasız Örümcek Adam çıkartmalarıda garip geldi. Sosyal Medya'da reklam yaptıklarını hiç görmedim.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

rumar80

Alıntı yapılan: pizagor - 30 Eylül, 2015, 22:03:50
Fantastic Four hakkında bir bilgi yok mu Umar?

Altan bu kadarını söyledi Özgür

afu

bugün istinye park d&r de inceledim kitabı.
öncelikle bulmaca, boyama vb  bölümleri yok.
yky'nin samuray, tetikçi vb ebatlarında.
cilt işçiliği çok kötü değil.
kitabı çr veya dergiler bölümünde değil, çocuklar için ayrılmış bölümde diğer aylık çocuk dergileri ile sergilemişler  ;)

Nightrain

"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

afu

Alıntı yapılan: Nightrain - 01 Ekim, 2015, 16:24:42
Yazı fontları nasıl peki?

beni rahatsız etmedi. ama çok detaylı incelemediğimi de belirteyim. hafta sonu kadıköy'de yatırırız masaya artık :)

pizagor

İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

shiroyasha

darkwood

İçi fena görünmüyor, yazı da süprizler yolda diyor. Fazla bekletmezler umarım.  8)
Darkwood Sakinleri..

Ahmet Oktay

İç sayfalar fena gözükmüyor, teşekkürler GeFORCE. Bu arada nereden aldığınızı da sorayım :) Bugün Migros'a baktım ama bulamadım.

shiroyasha

Evet iç sayfalar hiç fena değil ;) d&r 'larda çocuk dergilerinin yanında bulunabiliyor ;)

Agamotto

Şu panini işini baya uzun zamandır heyecanla bekliyordum zamanında orijinal boyutta heroes çizgi romanını basmışlardı baskı kalitesi ise zamanın çizgi romanlarına göre daha iyiydi ve fiyatı da 8.50 tl idi. Az önce kapağa baktım tam 22.000 adet basılmış :o

Animvader

Alıntı yapılan: Agamotto - 02 Ekim, 2015, 00:05:51
Şu panini işini baya uzun zamandır heyecanla bekliyordum zamanında orijinal boyutta heroes çizgi romanını basmışlardı baskı kalitesi ise zamanın çizgi romanlarına göre daha iyiydi ve fiyatı da 8.50 tl idi. Az önce kapağa baktım tam 22.000 adet basılmış :o

Üşenmedim, araştırdım Türkiye İstatistik Kurumuna göre 2008 yılındaki 8,5 tl bugün 15 tl ediyormuş.Paramız %50 değer kaybetmiş 7 senede.

s.b

Bu arkadaşlar yüksek adet satmanın imkansız olduğunu anlayınca tıpkı Heroes'de olduğu gibi işi yarı yolda bırakırlar.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

Animvader

Alıntı yapılan: s.b - 02 Ekim, 2015, 11:29:04
Bu arkadaşlar yüksek adet satmanın imkansız olduğunu anlayınca tıpkı Heroes'de olduğu gibi işi yarı yolda bırakırlar.

Abi şu sahneyi bir düşünsene aile bir pazar günü markette dolaşıyor, dergi reyonuna geldiklerinde ufaklık kitabı görüyor ve "aaa spaydımen, anne alalım alalım nolur alalım" demeye başlıyor, baba kitabı eline alıyor ve arkasını çevirip fiyatına bakıyor 25 tl'yi görüp e iyi çok da pahalı değilmiş deyip alıyor. ;D Bence hem fiyatı hem de diğer çocuk dergileriyle beraber olmasından dolayı satışı baya iyi olabilir.