All you Need is Kill - Öldür Yeter - Akılçelen - (2 Cilt olarak tamamlandı)

Başlatan Newcomicreader, 01 Ekim, 2015, 22:38:51

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

darkwood

İki ciltte birden, hikayeyi okuyup bitirmek keyifli olacak gibi.
Akıl çelen iyi iş çıkarıyor, tebrikler.
Darkwood Sakinleri..

hennessy

2.Kitabı bir solukta bitirdim. Çizimlerini çok beğendim. İkinci kitapta aksiyon ve olaylar daha net. Mangaya daha çok yer ayırmak lazım çizgi roman arşivimizde aslında güzel mangalar yayınlanıyor ama biz uzak duruyoruz.

Alişan dün bana harika bir manga gösterdi 2016 yılında basacaklar ismini unuttum. Çizimlerine hayran kaldım...
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

Kauss

Filmini izlemedim. Uzun süredir gördüğüm ama yorumlarını filan okumadığım bir mangaydı. Nedense kapağı ve arkasında ki tanıtım bülteni '' beni alma '' diyordu. Geçtiğimiz gün D&R'a girip aradığım comicsleri bulamayınca, boş durmayayım bari 1. cildi alayım dedim. İyi ki de almışım ertesi gün 2. cildi alıp seriyi tamamladım. Serinin kısa olması oldukça cazip, bazen seriler uzayınca bir kaç ciltte verimi düşebiliyor. Ama All you need is kill'de böyle bir şey yok ve beklemediğim bir son ile bitti. Bence kesinlikle alınıp okunması gereken bir manga serisi.

Mrtekin

Alıntı yapılan: Mrtekin - 29 Kasım, 2015, 22:53:25
Aynen, ben de filmini pek beğenmiştim. Mangasında ise aksiyonu istediğim gibi takip edemesem de (manga aksiyon formatı beni yoruyo.), kendini okutuyor.

Sadece 2 cilt olması da bence çok iyi.

Güzel bir karar olmuş, Akılçelen'i kutluyorum.

Uzun bir aradan sonra 2. Cildi de biraz önce okuyup bitirdim. Aksiyon sahnelerini takip etmek cidden zor ama filminden çok daha farklı bir kurgu ile konuyu bağlamaları hoşuma gitti.

Nedir ki; film uyarlaması bence çok daha güzel.

Şu "Oldboy" ne zaman basılacak acaba; basan biri çıkar mı? :-)
They drew first blood...

ferzan

Epey gecikmeli olarak dün akşam okuyabildim iki cildi de...Çıktığı gibi almama rağmen okumak için ertelediğim kitaplardandı...

Tek kelimeyle bayıldım, zımba gibi çizgi romanmış...İlk ciltte olayları idrak etme ve tadına varmanın etkisiyle aldığım haz daha fazlaydı ama ikinci cilt de ilkinin tadını verdi, harika bir uyum içerisinde bal damlata damlata kendini okuttu ve bitti...Gayet tatmin etti beni...

Tanıştığımıza memnun oldum "Öldür Yeter", kolay kolay aklımdan çıkmayacaksın...
Bağnaz okur, memnuniyetsiz beşer, işkilli büzük, sıfır tolerans iksmen, taş kalpli ahkam efendi...

https://ucuztefrika.blogspot.com

hanac