D&R Disney Infinity

Başlatan Harun Ça, 04 Ekim, 2015, 19:31:08

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Harun Ça

D&R'larda Disney Infinity 1.0-kaldığını pek sanmıyorum- ve 2.0 figürleri güzel indirimde. Etiket fiyatı 39,90 normalde 29,90'a satılıyordu şuan 18,50. Online sitede fazla çeşit kalmamış ama mağazalarda çoğu bulunabilir. Tabii sadece Marvel Heroes yok Star Wars ve diğer Disney animasyon karakterlerinin figürleride mevcut.

maeglin

Aynı indirim mağazada da geçerli mi?

Harun Ça

Alıntı yapılan: maeglin - 04 Ekim, 2015, 19:45:08
Aynı indirim mağazada da geçerli mi?

Mağazalarda geçerli diye duymuştum. Fırsatım olmadığı için online siteye bakayım dedim, orda vardı. Bu akşam bi d&r'a uğrayabilirsem alacaklarım var o zaman tekrar haber veririm.

maeglin

Alıntı yapılan: Mic-Har - 04 Ekim, 2015, 19:47:45
Mağazalarda geçerli diye duymuştum. Fırsatım olmadığı için online siteye bakayım dedim, orda vardı. Bu akşam bi d&r'a uğrayabilirsem alacaklarım var o zaman tekrar haber veririm.

Siz yazınca ben gidip bakayım dedim hemen mağazalarda da geçerli 19.90 kaptım hemen Ronan ve Yondu'yu :D Drax'ıda yarın alırım artık

Harun Ça

Alıntı yapılan: maeglin - 04 Ekim, 2015, 21:00:16
Siz yazınca ben gidip bakayım dedim hemen mağazalarda da geçerli 19.90 kaptım hemen Ronan ve Yondu'yu :D Drax'ıda yarın alırım artık

Yakınımdaki mağazada kalmamış hafta içi diğerine bakacağım, Gerçi netten Hulk, Cap. ve Venom aldım :D

maeglin

Alıntı yapılan: Mic-Har - 04 Ekim, 2015, 22:07:57
Yakınımdaki mağazada kalmamış hafta içi diğerine bakacağım, Gerçi netten Hulk, Cap. ve Venom aldım :D

40 lira iken vardı onlar almak istememiştim :D şimdi bakayım bende

Bilal0

Arkadaşlar bir tane alabilecek olsaydınız hangisini alırdınız?
20 tl fiyatı ne kadar zaman için geçerli, figürlerin stok durumu nedir?
Bu arada oyunu oynamıyorum, sadece figür amaçlı almak mantıksız mı sizce?

nicholaihel

Ben pahalıyken "Bu D&R hiç indirim de yapmaz ki, alıyorum ülen" deyip almıştım. Bir iki güne kalmadı olmadık bir indirim yapıldı. Çok kızgınım bu figürlere çok!

:)

maeglin

Alıntı yapılan: Bilal0 - 24 Ekim, 2015, 23:28:36
Arkadaşlar bir tane alabilecek olsaydınız hangisini alırdınız?
20 tl fiyatı ne kadar zaman için geçerli, figürlerin stok durumu nedir?
Bu arada oyunu oynamıyorum, sadece figür amaçlı almak mantıksız mı sizce?

Ronin, Loki, Hulk bunları almıştım yine bunlardan birini alırdım sanırım genel görünüş açısından da hoşuma gitmişti. 20 TL ben sormuştu. 3.0'lar çıktığı için ellerindekini eritmeye çalışıyorlar ama süre tam net değil sanırım. Figür olarak sergilenebilecek durumda olağanüstü değil hatta çok uzun süre beklemesi durumunda soyulma falan da olabiliyor bazılarında ama figür olarak da alınabilir bu fiyat aralığında şahsen.

Nightrain

Bulursam Thor ce Capi alicam.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

noir

İnternette ve çevremdeki mağazalarda thor ve ironman aradım ama bulamadım eğer bulan gören varsa ve bilgilendirirse sevinirim