Ant-Man and the Wasp (2018) - Phase 3/20

Başlatan dean, 08 Ekim, 2015, 18:59:20

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

dean

Ant-Man'in devam filmi resmi olarak duyuruldu. Film 6 Temmuz 2018'de vizyona girecek.

hanac

Ant Man filminin sonunda gösterilen Wasp kostümü.

dean

Michael Pena'nın ikinci filmde geri döneceği kesinleşti. Çekimler 2017'de başlayacak.

dean

Filmin çekimlerinin Haziran ayında Atlanta'da başlayacağı duyuruldu. Yönetmenlik koltuğuna ise ilk filmde olduğu gibi Peyton Reed oturacak.

dean

4Chan kaynaklı bazı dedikodular var. Onları sırasıyla yazacağım. Ant-Man and The Wasp'tan başlıyorum.

- Janet Van Dyne için Michelle Pfeiffer ile görüşülüyormuş.

- Mad Genius diye tanımlanan Elias Strickler rolü için stüdyo Christopher Waltz'u istiyormuş. Elias Strickler ismi direk aklımıza Egghead'i getiriyor. İsminde ufak bir oynama var sadece.

- Whirlwind rolünün adayı ise Kevin Durand.

- Filmde ayrıca Eric O'Grady karakterininde çıkacağı söyleniyor.

- Falcon ve Hawkeye'ında cameo yapacağı dedikodular arasında.

dean

Michael Douglas, Ant-Man and the Wasp filmi için Hank Pym rolüne döneceğini onayladı.

dean

Dedikodulara göre Jeremy Renner filmin kadrosunda olacakmış.

dean

Filmde Goliath'ın da olması bekleniyor.

dean

Michelle Pfeiffer, Janet Van Dyne olarak açıklandı. Goliath ise Laurence Fishburne oldu.

xmenac

Fishburne hem DCEU'da hem de MCU'da epey ön planda rol almış olacak. Perry White rolü devam edecek mi acaba?

dean

dean

Filmin kadrosuna katılan yeni oyuncular şu şekilde; Hannah John-Kamen - Ghost, Walton Goggins - Sonny Burch, Randall Park - Jimmy Woo. İlk filmden T.I., David Dastmalchian ve Judy Greer gibi isimlerde rollerine geri dönecek.

dean

Filmin çekimleri başladı. Kısa bir video ile duyuru yapıldı. Yeni logo ve kısa videoyu aşağıda bulabilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=Ew7hvsnSbAY

pizagor

İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

dean

Kostüm güzel olmuş. İlk filmin after credits sahnesinde gösterilen kostüm ile son derece benzer şekilde tasarlanmış. Kostümün yanında Hope van Dyne'da büyük bir değişiklik var. O da saçları. Her zaman uzun saçı, kısa saça tercih eden biri olduğum için bu halini daha çok beğendim.