Gifted

Başlatan dean, 15 Ekim, 2015, 01:44:07

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

doktor1881

Radarımdan kaçan diziyi siteleri incelerken rastgeldim 2. sezon 5. bölüm yayınlanmış durumda
Bu arada forumda dean arkadaşımız dizi ile ilgili bayağı bilgi vermiş

doktor1881

Bölüm:1/1  X-Men kaybolmuş,insanlar mutantları avlıyor. Sistemin güçlü adamlarından biri baba olması sebebiyle sistem karşıtı duruma düşüyor ;D ;D ;D Seyredilebilir bir dizi havasını ilk bölümde verdi

Bölüm Notu:7.5/10

doktor1881

Bölüm:1/2 Dizi 2. bölümüyle insanı sarmaya başladı.Strucker ailesi parçalamış,Polaris hapishanede zor zamanlar geçiriyor
45 dk sıkmadan su gibi aktı.Geri dönüp baktığımızda pek bir şey olmamış gibi duruyor ama

doktor1881

Bölüm:1/3'' Artık dostlarlayız '2 Bölümün ana felsefesi.
Dizi gerçekten güzel gidiyor senaryoyu ilmik ilmik örüyorlar

Bölüm Notu:8/10

doktor1881

Bölüm:1/4 Bir başyapıt değil çok eksikleride mevcut ama yine de güzel seyredilebilir X-men'i seven arkadaşları tatmin eder
İnsan sevdiği için her şeye katlanır Firar çabaları izlenebilir olmuş

doktor1881

Bölüm:1/5 Dizide devamlı 15 Temmuz olaylarına atıf yapılıyor (Bize de cuk oturuyor)
Strucker ailesi yeni katıldıkları topluma ait olduklarını hissettirmek için çok uğraşıyorlar

doktor1881

Bölüm:1/6 Sentinel servis ile Mutant yeraltı örgütü arasında savaş kızışıyor Artık kan dökülmesinin zamanı geldi

doktor1881

Bölüm:1/7 ABD dede FOX kanalında yayınlanan dizinin raitingleri fena değil.Bölümleri arka arkaya seyredince keyif alıyorsunuz
Markos'un kartelle çalışması başını belaya sokar
Bu arada Sentinel Servis-Trask Endüstri birlikteliği diziyi bir üst kulvara taşıyabilir

doktor1881

Bölüm:1/8 Her ölüm acıdır ama senin başına gelen en acıdır felsefesini destekleyen bir bölüm oldu
Bölüm sonlarına doğru çalan müzik ve her kişiyi tek tek göstermeleri diziye renk katıyor

Bölüm Notu:8.5/10

doktor1881

Bölüm:1/9 Bölümler ilerledikçe hikaye yerine oturuyor ve daha zevk veriyor Fazla görsel efekti olmayan dizi senaryosu ile sürüklüyor
Bu arada Telepat Mutant Esme ne ayak. Çok gıcık bir tip

Bölüm Notu:8.5/10

doktor1881

Bölüm:1/10 Durgun geçen bölüm sonlara doğru sürpriz yaptı.'' Vay be'' dedirtti

Bölüm Notu:9.5/10

doktor1881

Bölüm:1/11 İvme bu kadar düşürülür mü inanamadım.Bölüm yaratmak için bunca çaba niye tüm hikaye 5 bilemedin 10 dk da anlatılırdı
Tam bir hayal kırıklığıydı.Baskındaki mantık hatalarını hiç saymıyorum

Bölüm Notu:3/10  (Hayal kırıklığında paydası var)

doktor1881

Bölüm:1/12 İki bölümlük sezon finalinin ilk kısmında Mutant Yeraltı örgütü ve Frost kardeşlerin planladığı operasyon başarıya ulaşacak mı
Andy Strucker karanlık tarafa daha  da yaklaşıyor

Bölüm Notu:7/10

doktor1881

Bölüm:1/13 (Sezon Finali) Woow dedirten final lakin göşterişli değil sade ama derinden
Mutant yeraltı örgütü karargahı,sentinel servis tarafından tesbit ediliyor ve.........

Bölü Notu:9/10

hennessy

Merak ettim izleyeyim
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları