Sevmediğiniz Çizgiromanlar - TOP 5

Başlatan kalidor, 16 Ekim, 2015, 11:19:32

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

kalidor

En sevdiklerimizi yazdık şimdi de sevmediğimiz çizgiromanların 5 adetini yazalım bakalım
Crom! Ölüleri Say...

HacıGeraltEmmi

1 - Nathan Never
2- Kinowa
3- Tenten
4- Saguaro
5- Teksas-Tommiks-Tombraks bilumum essegesse
....devamı gelecek...

Ralph

Ben de şahsen sevmediğim 5 çizgi roman bulamam.

1-Dylan Dog(Nefretimsin!)
2-Tom Braks(Saçmalığın Nirvanası)
3-Yalnız Kurt ve Yavrusu

Bu kadar :)

Animvader

1-Zagor
2-Tex
3-Brendon
4-X-Men(Karman çorman olduğu dönemler)

kalidor

5 olarak güncelledim, zorlamayalım :)

Zamanında okuyup da beğenmediğimiz bir daha almam diye düşündüklerimizi yazsak daha objektif olur.
Crom! Ölüleri Say...

altay1944

1-zagor
2.süperman
3-batman
4.tüm kostümlüler...
Yarabbi bildir de
ben beni bileyim. Beni bilen ben ile kendime geleyim. Benim bensizliğim
ile ben seni bileyim. Seni bilmeyen beni ben neyleyeyim...

Hz. Mevlânâ

rumar80

Saguaro
  Brendon
  Caravan
  Aklıma gelirse eklerim

haziran00

1-) Tüm taytlı kahramanlar (yoldan geçen adamın iç sesine kadar balonlanması, bitmek bilmeyen aynı düşmanlarla savaş, gerçekçilikten uzak, amerikan propagandası yapmaları, konu bitince saçma sapan paralel evren hikayeleri, satış maksatlı farklı kitaplarda devam etmesi vs. vs.)
2-) Tommiks (tam yakaladı derken, hasmını elinden kaçırması beni hep kahretmiştir)
3-) Mangalar 1-2 istisna dışında.
4-) Zembla
5-) Todd (bir anda alıma geldi :D)

dean

Alıntı yapılan: haziran00 - 16 Ekim, 2015, 13:57:33
1-) Tüm taytlı kahramanlar (yoldan geçen adamın iç sesine kadar balonlanması, bitmek bilmeyen aynı düşmanlarla savaş, gerçekçilikten uzak, amerikan propagandası yapmaları, konu bitince saçma sapan paralel evren hikayeleri, satış maksatlı farklı kitaplarda devam etmesi vs. vs.)

egeman45

1- Martin Mystere
2- Tenten.. (bir kaç macerasını okumustum ve nedense bana çok soğuk gelmiştir hep)
3- X-Men...(özellikle klasik maceraları, sırf kitabı bitirmek için okunan gerekli gereksiz uzun diyaloglar falan filen daralttı baya beni)
4- Diabolik

kalidor

Benim yazacaklarım genel olarak ya mini seri ya da one-shot çizgiromanlar

Caravan
Üçüncü Ahit
Karabasan
Şafak Ayazı
Bilek Kesenler
Crom! Ölüleri Say...

Ralph

Alıntı yapılan: egeman45 - 16 Ekim, 2015, 14:53:27
1- Martin Mystere
2- Tenten.. (bir kaç macerasını okumustum ve nedense bana çok soğuk gelmiştir hep)
3- X-Men...(özellikle klasik maceraları, sırf kitabı bitirmek için okunan gerekli gereksiz uzun diyaloglar falan filen daralttı baya beni)
4- Diabolik

Martin Mystere mi ???

Nightrain

Fumettilerin geneli diyeyim. Sevemedim nedense. ;D
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

battlehammer

1- Teksas, Tommiks, Tex, Swing ve bilimum türevleri konusuz, hiç hikayesi olmayan western akımı
2- Tarzan, Zembla ve türevleri yine konusuz, orman tandanslı çizgi romanlar.
3- Vampirella ve benzeri sadece bulvar gazetesi tipi ikinci sınıf seks satışıyla tutunan tüm çizgi romanlar.
4- Green Lantern. yeşil fener diye kahraman mı olur ya? bir düşün ben ne yazıyorum diye, lütfen!
5- herhangi bir konusu olmayan, çeşitli dövüşlerden ibaret olan ve bunu konu diye yutturan mangalar. (Bir iki özgün örnek hariç mangaların hepsi)

sevmemek zayıf bir ifade bu arada, varlıklarından rahatsız oluyorum daha uygun.

Mansiyon ödülü. frankenstein, dracula ve nevi şahsına münhasır edebiyat celebritylerini (hehe) içeren özel bölüm yayımlayan ve çok marjinal, çok özel bir iş yaptığını düşünerek, bir de utanmadan bunlarla ilgili uzuuun uzun ön sözler yazan >=70iq adamcıkları çizgi romancıları.

Ralph

Alıntı yapılan: battlehammer - 16 Ekim, 2015, 16:19:34
1- Teksas, Tommiks, Tex, Swing ve bilimum türevleri konusuz, hiç hikayesi olmayan western akımı
2- Tarzan, Zembla ve türevleri yine konusuz, orman tandanslı çizgi romanlar.
3- Vampirella ve benzeri sadece bulvar gazetesi tipi ikinci sınıf seks satışıyla tutunan tüm çizgi romanlar.
4- Green Lantern. yeşil fener diye kahraman mı olur ya? bir düşün ben ne yazıyorum diye, lütfen!
5- herhangi bir konusu olmayan, çeşitli dövüşlerden ibaret olan ve bunu konu diye yutturan mangalar. (Bir iki özgün örnek hariç mangaların hepsi)

sevmemek zayıf bir ifade bu arada, varlıklarından rahatsız oluyorum daha uygun.

Mansiyon ödülü. frankenstein, dracula ve nevi şahsına münhasır edebiyat celebritylerini (hehe) içeren özel bölüm yayımlayan ve çok marjinal, çok özel bir iş yaptığını düşünerek, bir de utanmadan bunlarla ilgili uzuuun uzun ön sözler yazan >=70iq adamcıkları çizgi romancıları.

Green Lantern'i hatırlatmanız hoş oldu. Her şeyi geçtim, bir süper kahramanın zayıf noktası "tahta" olur mu ya :)