Outcast

Başlatan dean, 18 Ekim, 2015, 00:13:29

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Ahmet Oktay

Güzel bir dizimiz daha olacak gibi.

Nightrain

12 sayisi olan cr nin neyini dizi yapiyorlar onu anlamadim. Ayda bir yeni sayi yayınlandığı düşünülürse guncele gelince ne yapacaklar?
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

dean

Alıntı yapılan: Nightrain - 18 Ekim, 2015, 12:32:24
12 sayisi olan cr nin neyini dizi yapiyorlar onu anlamadim. Ayda bir yeni sayi yayınlandığı düşünülürse guncele gelince ne yapacaklar?

Çıkış noktasını alırlar. İlk sezondan sonrada çizgi romandan ayrılırlar. Ama haklısın tabi daha 12 sayı yayınlanmış çizgi romanın dizisi ilginç. Hatta prodüksiyon'un başlangıç tarihini düşünürsek ortada herhalde 3-4 sayı felan vardı başlangıçta.

Ahmet Oktay

İlk bölüm internete düştü.

Nightrain

Dün FX Türkiye, Facebook üzerinden canlı yayınlamıştı. Fakat çizgi romanını okumadan izlemeyeceğim. Arkabahçe çabuk yayınlasa.

doktor1881

5
Bölüm:1 (GünceL) Cinemax kanalı kaliteli diziler yayınlıyor.Bölümün ilk 20 dk sını hiç bir şey anlamadan seyrettikten sonra diziye ısındım.Dizi 1973 yapımı The Exorcist'en esintiler taşıyor.Joshua rolundeki küçük çocuk 10 numara oyunculuk çıkarıyor.Dizi izleme sitelerindeki yorumlarda izleyenler ikiye ayrılmış durumda ve çok tartışıyorlar.Ben çok beğenenler tarafındayım

Bölüm Notu:9/10

Ralph

Güya Aralıkta çizgi romanı geliyordu...

Nightrain

Fragmanı yayınlandıktan sonra basacağız demişlerdi. Haziran'da çıkar sanırım.

doktor1881

Bölüm:2 Anahtar kişi olan Kyle etrafında dönen bir bölümdü.
Tür olarak hoşlandığım dizinin bu bölümü çok ağır bir tempoda geçti.Yalnız son 3-4 dk sı olanlar merak uyandırdı

Bölüm Notu:5/10

doktor1881

Bölüm:3 (GünceL) Cehveri olan dizi ne yazık ki gerekli patlamayı yapamıyor
Ekran başında her an bir şey olacak diye bekliyoruz ama.....

Bölüm Notu:5/10

doktor1881

Yaratıcılığını Robert Kirkman'ın yaptığı Cinemax'ın korku serisi Outcast'in ikinci sezon ilk fragmanı yayınlandı.

İlk sezonu on bölümden oluşan dizi, ikinci sezon onayını daha başlamadan almıştı. Dizide 8 yaşından itibaren şeytan tarafından ele geçirilen Kyle Barnes'ın (Patrick Fugit) hikayesi konu edilmektedir.
İlk sezonu eleştirmenler tarafından genel olarak olumlu değerlendirilen dizi Rotten Tomatoes sitesinden 10 üzerinden 8.1 puan ve 39 yorum ile %79 derece elde etti. Metacritic sitesinden ise 28 inceleme ile başarısı %70 olarak değerlendirildi.
2. sezon prömiyer tarihi henüz açıklanmadı

İkinci sezon başlama haberi ile diziyi yarım bıraktığımı farkettim Dolayısı ile ilk sezonu bitirmek gerekliliği ortaya çıktı

https://youtu.be/E-xREieV8io