Coffin Hill - Çizgi Düşler

Başlatan hanac, 20 Ekim, 2015, 10:07:03

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

pearl jam

Alıntı yapılan: köstebek - 20 Ekim, 2015, 16:27:09
İşte üzerinde düşünülecek önemli bir konu.

Ayrıca bir soru da ben sorayım. Afu Bey'in hazırladığı aylık listelere bir bakın, son 3 ayda kaç Vertigo basılmış ülkemizde...

satmıyor mu köstebek bey ? zamanında vertigolar için içiniz rahat olsun demiştiniz. :) galiba iki ayda bir vertigo periyodu fazla geldi.

köstebek

Hayır satıyor, evet, ama iki ayda bir bence fazlaymış... Elbette bu benim kişisel görüşüm, parayı veren patronlar bilir asıl mevzuyu...

Yine de Vertigo okurlarının, hatta "tayt giyip pelerin takmayan kahramanları" anlatan çizgiroman okurlarının "öncelikler"i konusunda biraz düşünmeleri gerekiyor... 

Mrtekin

Tabii ki zevkler ve renkler ama söylemeden de edemiycem.

Coffin Hill'i çok mu aradınız? Amerikan Horror Story:Coven'da da benzer hikayeler gördük.

Açıkçası beni Northlanders ya da DMZ ya da Vertigo Noir Polisiyeler daha çok heyecanlandırırdı.

They drew first blood...

Ralph

Alıntı yapılan: Mrtekin - 20 Ekim, 2015, 17:40:40

Coffin Hill'i çok mu aradınız? Amerikan Horror Story:Coven'da da benzer hikayeler gördük.

Açıkçası beni Northlanders ya da DMZ ya da Vertigo Noir Polisiyeler daha çok heyecanlandırırdı.

Kesinlikle çok daha iyi şeyler basılabilirdi Vertigo'dan buna katılıyorum. Başta konuyu okuyunca çekimser kalmıştım ama çizimler ilgimi cezbetti. Açıkçası ben kötü bir karar olmadığı düşüncesindeyim ama daha iyileri olabilirdi tabi.

vertigo ve Çizgi DÜşler'e de güveniyorum açıkçası. Başlayacağım bir seri olacak. Outcast ile birlikte sabırsızlıkla bekliyorum.

rumar80

Adını daha önce duymadığım bir çizgi roman. Mutlaka şans vereceğim.

Nightrain

Mesela Jeff Lemire harikasi Sweet Tooth. 6 ciltcik, 2 ayda bir ciksa 1 senede biterdi.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

nicholaihel

+1

ghostrider

Transmetropolitan ya da Ex Machina daha iyi bir tercih olurdu.Türkçe okumayı istediğim seriler bunlar.
Büyük güç büyük sorumluluk gerektirir.

köstebek

Alıntı yapılan: ghostrider - 20 Ekim, 2015, 20:35:24
Transmetropolitan ya da Ex Machina daha iyi bir tercih olurdu.Türkçe okumayı istediğim seriler bunlar.

Artık kısmet. Onları da diğer yayınevlerinden okuruz belki...

rumar80

Bir ara ortalıkta transmetropolitan yayınlanacak diye bir tevatür dolaşıyordu ama...

baba alsana

Ilginc bir seriye benziyor guncelide kisa zamanda yakalayacagiz sanirim. Bahsettiginiz diger serileride cok merak ediyorum var mi bildiginiz basilacak olan ?

hanac

Nightrain

Güya Aylak Kitap basacakti. Adamlar senelerdir cr basmiyor.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

emre ozdamarlar

Bence iyi secim Coffin Hill, cizimleri ve tarzi modern, genc okuyucunun ilgisini ceker, piyasaya yeni cizgi roman okuyuculari bile kazandirir.

dean