Coffin Hill - Çizgi Düşler

Başlatan hanac, 20 Ekim, 2015, 10:07:03

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

memospinoz

Aklıma doğrudan bu kitap geldi.

dean

hennessy

Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

memospinoz

Sırlar. Yalanlar. Cadılık.

Eve Coffin, New England'ın en varlıklı ailelerinden birinin varisidir. Fakat Coffinler sıradan bir aile değildir. Kökleri Salem'e dek uzanan bir cadı soyundan gelmektedirler

Ormanda geçirdikleri seks, uyuşturucu ve cadılıkla yüklü bir gecenin ardından, Eve, çırılçıplak, her yeri kana bulanmış halde ve oraya nasıl geldiğine dair en ufak bir şey hatırlamaksızın uyanır. Arkadaşlarından biri kayıp, diğeri psikiyatri koğuşunda, biri de olaydan Eve'i sorumlu tutmaktadır.

Olaydan yıllar sonra Coffin Hill'e dönen Eve, çok geçmeden, on yıl önce o gece ormanda serbest bıraktığı karanlığın hâlâ aralarında olduğunu keşfedecektir. Karanlık varlık, bu unutulmuş kasabanın her köşesine sızıp ruhunu karartmakla, sırlarını ortaya döküp intikam planını sahnelemekle meşguldür. Eve'in o karanlığı durdurmasının tek yolu kendi karanlığının büyümesine izin vermektir.

New England'ın tekinsiz coğrafyasını arka planına alan COFFIN HILL 1. Cilt: GECE ORMANI, insanın güç ve intikam için yapabileceklerini keşfe çıkıyor. Black London serisinin tanınmış tanınmış yazarı Caitlin Kittredge, çizgi romana zekice, büyüleyici tarz katıyor. Çizer İnaki Miranda (FAIREST) övgü toplayan çalışmalarındaki dinamik anlatımı COFFIN HILL'e de taşıyor.

Bu ciltte COFFIN HILL # 1-7 sayıları bir araya getirilmiştir.

Sayfa Sayısı: 145
Etiket Fiyatı: 30 TL

Ahmet Oktay

Bu serinin kalan 2 kitabı ne zaman yayınlanacak? İlk kitabı aldım bekletiyorum, tamamlansın okuyayım diye.

haysal

Alıntı yapılan: Ahmet Oktay - 26 Temmuz, 2017, 09:48:00
Bu serinin kalan 2 kitabı ne zaman yayınlanacak? İlk kitabı aldım bekletiyorum, tamamlansın okuyayım diye.

İkinci kitabın hazırlıkları bitmek üzere. İnşallah birkaç ay içerisinde raflarda yerini alacak.

çizgidüşler

Planımız Ağustos ayının 2. Yarısında basmak, aksilik olmazsa ağustos bitmeden okumuş olacaksınız.

Ahmet Oktay

Cevaplar için teşekkürler, inşallah aksilik çıkmaz ve plana uygun şekilde yayınlanır.

dean

dean

Eve Coffin genç yaşına rağmen pek çok şey oldu: Varis. Günah Keçisi. Polis. Kahraman.

Şimdi tüm bunlara yeni bir sıfat daha ekliyor: Mahkûm.

Geçmişte çaylak Boston polisi olarak Buz Balıkçısı adıyla bilinen seri katili yakaladığı için alkışlanan Eve, diğer bir polisi öldürdüğü için hapiste. Fakat gerçekler bundan çok daha karışık... ve çok daha korkunç bir kötülükle dolu. O kötülük, Eve'i almaya geldiğinde ise hapishane duvarları onu koruyamayacak.

Bu sırada Eve'in Coffin Hill'deki aile evi, onun gençlik haline benzer genç cadılar için tapınak haline gelmiş ve tüm cadılar meclislerinin kökünü teker teker kazımak isteyen gizemli bir grup için de gözlem sahası olmuştur.

Eve, ismini temizlemek ve sevdiklerini koruyabilmek için kariyerinin başlangıcı ve aynı hızla sonu olan vakayı yeniden ele almak zorunda. Buz Balıkçısı'nı nasıl yakaladığı ortaya dökülürken, buzun altından daha ne gibi kötülüklerin açığa çıkacağı belirsiz...

Caithlin Kitteridge ve Inaki Miranda'dan oluşan yaratıcı ekibin beğenilen gizemli korku-gerilim hikâyesi, Coffin Hill 2. Cilt: Karanlık Uğraşlar'da devam ediyor ve Eve Coffin'in en karanlık anına ışık tutuyor. Bu ciltte #8-14 sayılı fasiküller bir araya getirilmiştir.

Sayfa Sayısı: 160
Etiket Fiyatı: 34 TL

Phyron

Bu serinin 3. kitabı da çıktı ve seri sona erdi. ben de serinin sona ermesiyle okumaya başladım bakalım nasıl olacak

NIC

Bu seriyi alip almama konusunda kararsiz kaldim, okuyanlar iki satir yazs ada itkilensek.

alan ford

3. kitabı henüz almadım ama benim çok sevdiğim bir seri oldu bu. Hemen her cadı hikayesinde olduğu gibi aslında bir büyüme hikayesi Coffin Hill'de. Ursula Leguin'in dediği gibi gerçek yolculuk geri dönüştür. Kitabımızın kahramanı da yıllar önce sorunlu bir şekilde ayrıldığı kasabaya geri döner ve olaylar başlar. Bir derdi olan ve eli yüzü düzgün bir biçimde anlatan bir seri. Üçüncü kitaptan sonra daha detaylı yazarım üşenmezsem
kaçmayı denemek bir tutsağın görevidir

NIC

Sağol Doğa :)

Fuara kadar beklentimi düşük tutuyorum belki CH iyi gelir,sepete atiyorum...

rumar80

Bu aralar coştum.  O yüzden durulma zamanı geldi
Büyük ihtimalle ben de fuarı beklerim.