İlknokta.com

Başlatan İnancomic, 21 Ekim, 2015, 19:43:40

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

İnancomic

Arkadaslar bu bı uyarı mesajı ılknokta.com dan bısey almayın 6 tane cızgı roman  aldım yaklasık 20 gun once ve daha 2 gun once geldı ama bı kıtap eksık bılen bılır zaten sıtelerınde ne kargo takıbı var ne bısey kargo gelene kadar hangı kıtabın gonderılmedıgını bıle bılemıyorsunuz neyse aradım acmadılar kac tane maıl attım ne doonus var ne bısey sıze onerım o sıteden almayın .

İnancomic

Konuyu yanlıs yere acmısım bılgısayara gecınce duzeltıcem

Ralph

Bu tarz şikayetleri konu alan bir bölüm olmalı forumda.

Tüketiciyi mağdur eden online kitap sitesi ve kargo şirketlerini yazıp afişe edebiliriz.

Harun Ça

Maillere dönüş yapmadıkları doğrudur ama mesai saatleri içinde ararsanız ulaşabiliyorsunuz. Banada Deadpool Deadpool'u Öldürüyor yerine Marvel Evrenini Öldürüyor göndermişlerdi, aradım yarın doğrusunu gönderiyorum sizde hatalı kitabı gönderin dedi karşı ödemeli yolladım doğru kitabımda geldi. Tedarik aşamasında bulunamayan kitap olduğu zaman böyle bekletebiliyorlar. D&R gibi stokdakileri önce gönderip bulunamayanları temin edilince gönderseler müşteri memnuniyeti açısından daha iyi olur tabii.

İnancomic

Yarın gene arıyıcam ınsallah ulasabılırım ama cok eksık bır sıtelerı var mesela bana gondermedıklerı kıtap hawkeye bır sılah olarak yasamım bu sıtede temın edıldı yazıyordu. Kargo takıp dıye bı olaylarıda yok . Gonderdıklerı kargoda kestıklerı fısde gondermedıklerı kıtapda var mesela D&R da yollamadıkları kıtabın fısını kesmıyorlar

Nightrain

Eskiden iyiydi bu site. Demek ki sonrafan bozdular.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

battlehammer

Bildiğim kadarıyla fiyatları piyasaya göre bir tık ucuz olmasına rağmen en kötü çalışan kitap sitesi bu. Youtube vlogları, bloglar, internet ilknokta ile ilgili şikayetlerle dolu. Bu yüzden hep fiyatları ilgimi çekse de hiç sipariş vermedim;

https://eksisozluk.com/ilknokta--1483360

HacıGeraltEmmi

İlknokta önceleri iyiydi, sorunsuz gönderiyorlardı kitapları. Zamanla ne olduysa siparişler geç göndermeye başladılar, istenilen kitap yerine kafalarına göre kitap yolladıkları oldu, kitaplarında kıvrılma, aşınma görüldü. Bu tür sorunları birkaç kez yaşayınca indirim oranları herkesten iyi de olsa tümden kestim alışverişi.
İdefixten çok alışveriş yaptım hiç sorun yaşamadım. Paketleri özenli, gönderimleri hızlı. umarım bozulmaz.

frodo

İlknokta şuan paketleme konusunda ne durumda acaba mağlum Vaiz serisi tamamlandı ve set olarak satışa çıktı. Yine burada duyduğum %50 ind. benimde aklımı çeldi. Tekrar öyle bir indirim olursa alabilirim. Kitap ,çizgi roman alan varsa yorumları yol gösterecektir.
"Yaşayan pek çok kişi ölümü hak eder. Ölülerden bazıları da yaşamı. Yaşamı onlara verebilir misin? Ölüm hakkında karar vermekte aceleci olma. En bilgeler bile her sonucu bilemez"

Bloodslince

Alıntı yapılan: frodo - 18 Mayıs, 2020, 16:41:26
İlknokta şuan paketleme konusunda ne durumda acaba mağlum Vaiz serisi tamamlandı ve set olarak satışa çıktı. Yine burada duyduğum %50 ind. benimde aklımı çeldi. Tekrar öyle bir indirim olursa alabilirim. Kitap ,çizgi roman alan varsa yorumları yol gösterecektir.

Özenli paketleme ve özellikle İthaki Yayın grubu alırsanız hızlı kargolanır. Bir sorun yaşarsanız hemen değiştiriyorlar merak etmeyin.

Nerden alırsak alalım, iyi bazen iyi paketleme bile hasara yol açabilir, şans işte. Genel olarak iyidir İlknokta, rahatlıkla kullanabilirsiniz.
"Gotham'ın beyaz şövalyesini aldım ve bizim seviyemize indirdim. 
Çok zor olmadı.
Bildiğin gibi delilik yerçekimi gibidir.
Sadece hafifçe itmek gerekir."
[shadow=red,left]Joker[/shadow]

frodo

Alıntı yapılan: Bloodslince - 19 Mayıs, 2020, 16:49:33
Özenli paketleme ve özellikle İthaki Yayın grubu alırsanız hızlı kargolanır. Bir sorun yaşarsanız hemen değiştiriyorlar merak etmeyin.

Nerden alırsak alalım, iyi bazen iyi paketleme bile hasara yol açabilir, şans işte. Genel olarak iyidir İlknokta, rahatlıkla kullanabilirsiniz.
Teşekkürler, artık bu siteyi de kolaçan ederim.
"Yaşayan pek çok kişi ölümü hak eder. Ölülerden bazıları da yaşamı. Yaşamı onlara verebilir misin? Ölüm hakkında karar vermekte aceleci olma. En bilgeler bile her sonucu bilemez"

cizgifikir

Siparişi verdikten iki gün sonra elime geçti, İstanbul'dan Adana'ya. Özenli kargosu sayesinde hiç bir zarar yoktu. Tüm aldıklarım İthaki'den değildi bu arada.

karayel2018

ithaki indirimi dolayısıyla ayın 16'sında 35 kitap aldım bir kitap temin edilemedi yazıyor 3 gündür. bekliyorum.

memospinoz

Daha çıkmamış bir kitap olabilir mi acaba?
Mesela "Yokuştaki Salyangoz" yarın çıkacak.

karayel2018

evet yokuştaki salyangoz.