ALTIN MADALYON... SUSKUNLAR

Başlatan köstebek, 27 Ekim, 2015, 17:44:01

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

battlehammer

vaay, arkadaş haddimizi bildirmiş ayak üstü. ne olur yazdıklarımı oku, aksi halde yaşayamam şahsen. bu yersiz öz güveni nereden buluyorsunuz acaba, kim bilir ne çocukluk travmaları var altında.

rumar80

Beyler
   Basit bir tartışmayı başka mecralara lütfen taşımayin. Eğer olgunluk içinde cevap veremiyorsaniz hiç vermeyin.
   Bu başlığı açarken dostumuzun amacı sadece okuyan üyelerimizi harekete geçirmek idi. Yoksa kimin ne yapacağına ya da yapmayacagina yön vermek değil. 
   Lütfen saygı ölçüsünde yazmaya devam edin.
    Sevgiler

Ralph

Alıntı yapılan: siyahderikoltuk - 29 Ekim, 2015, 00:41:25
Peyami'ye +- ek olarak
Her yeni çıkacak çrnin altına  -işte beklenen haber, -işşte buuu, -neredeyse 1 sene oldu gibi post kasacak yazı yazmak;
Her çıkan çrden sonra -cilt küçüktü, -orjinal ebatından 0,00002mm küçüktü gibi mızmızlanmak;
Her yayınevi sahibini/çalışanını forumda görünce  -arkadaş şu çr nerde, -şu ne zaman çıkıyor, -söz verdin eylülde kasım geldi batman nerde diye bunaltmak;
Çıkan her yayını bütün sahaflar, gel kardeşim ben sana kargo yaparım derken gidip netten alıp, sonra da -nerde benim kargom, nerde benim takip numaram, -başlarım böyle siteye diyerek baymak
BENİM TARZIM DEĞİL.
Bu sitede gerek yorum, gerek güncel bilgi gerekse haber verme işini hakkıyla yapan sevgili dean,rumar,ferzan yeni yeni animvader gibi çok beğendiğim isimler var. Yazmam, adam bu işin kompedanı daha ne söyleyeyim :). Olsa olsa arada fikrini sual ederim. Ama Allah aşkına iki kelime yazıp ardına UGH ekle, şu nerde bu nerde diye sızlan dur. Yazmayı bırak bazı postları okumasamda olur. Naçizane benim fikrim budur.

Birebir tartışmaya girmek pek adetim değildir bu mecrada. Yazma/yazmama konusu tartışıldı, yazmamanın foruma verebileceği zarar söylendi vesaire vesaire... Buna mukabil elbette yazmamak tercih Peyami adlı üye çok güzel açıklamış mesela neden yazmadığını ancak ben şunu anlayamadım: Belli başlı örnekler vermişsiniz, "BU BENİM TARZIM DEĞİL" demişsiniz. Kimse size "bu tarz" yazın diye bir dayatmada bulunmamıştır eminim. Siz bu yazılanları yavan buluyorsanız -ki hakkınızdır- "kendi tarzınızda" yazabilirsiniz, biz de takdir ederiz. Saydıklarınızdan okumama sebebi çıkabilir, yazmama sebebi değil.

siyahderikoltuk

Alıntı yapılan: Ralph - 29 Ekim, 2015, 08:42:03
Birebir tartışmaya girmek pek adetim değildir bu mecrada. Yazma/yazmama konusu tartışıldı, yazmamanın foruma verebileceği zarar söylendi vesaire vesaire... Buna mukabil elbette yazmamak tercih Peyami adlı üye çok güzel açıklamış mesela neden yazmadığını ancak ben şunu anlayamadım: Belli başlı örnekler vermişsiniz, "BU BENİM TARZIM DEĞİL" demişsiniz. Kimse size "bu tarz" yazın diye bir dayatmada bulunmamıştır eminim. Siz bu yazılanları yavan buluyorsanız -ki hakkınızdır- "kendi tarzınızda" yazabilirsiniz, biz de takdir ederiz. Saydıklarınızdan okumama sebebi çıkabilir, yazmama sebebi değil.
Anlatmak istediğim, neden gün başına mesaj oranımın 0,0005 olduğuydu. Yoksa dediğim gibi fikir danışmak uğruna muhakkak foruma başvuruyorum.
Alıntı yapılan: battlehammer - 29 Ekim, 2015, 07:46:21
vaay, arkadaş haddimizi bildirmiş ayak üstü. ne olur yazdıklarımı oku, aksi halde yaşayamam şahsen. bu yersiz öz güveni nereden buluyorsunuz acaba, kim bilir ne çocukluk travmaları var altında.
Battlehammer, neren uf olduki?

Mrtekin

Biraderler,

Basit bir meseleyi, abartıp, büyütüp farklı bir yere taşıdınız.

Umar Abi'nin dediği gibi, olayı saygısızlık ve birbirimizi gereksiz ve de nedensiz yere kırma/üzme noktasına da taşımayalım, kararında bırakmayı bilin.

Burası, interaktif bir yer, forum kuralları, karşılıklı saygı/anlayış (ve çok özlediğimiz sevgi)  dairesinde isteyen istediği şekilde yazabilir, istediği gibi sevinebilir, istediği şeyi de eleştirebilir. Kiminin "tarzı" kimine uygun gelmez, itici-irrite edici de gelebilir, o zaman da okumazsınız olur biter, kimsenin kimseden salt yazdığı ya da salt okuduğu için hesap sorması gibi bir durum da yok, abartmayın artık, forumun istediğiniz şekilde keyfini sürün...

They drew first blood...