Dev Albüm 25!

Başlatan caretta, 27 Ekim, 2015, 17:48:48

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

caretta

"Küba Asileri"adlı dev albüm(special)ü  Çizgi Düşler Aralık 2014'de yayınladı.Her ne kadar Köstebek Bey bu albümün öteki Teks serileri kadar ilgi görmediğini belirtmişse de Aralık ayına yaklaştığımızdan ötürü 25.sayının durumunu sorayım dedim.Bir seri katil,müstakbel kocalarına gitmekte olan bir vagon dolusu kadın.Bunlar bile maceranın ilginçliği için yeterli.Kimbilir kıdemli çapkın Carson yol boyunca kadınlarla ne muhabbetler yapıyordur!
Köstebek Bey "Pek satmayan bu seriyi senede bir sayı yayınlamayı düşünüyoruz"demişti.Yani o kadar satılmayan çizgi romanınız var ki bir tane de
satışı ağır olan  Teks olsun.24.Sayı galiba 35.00 liraydı.Satmamasına fiyatı neden mi acaba?Oğlak yayınevi 12 yıllık yayın hayatında tam 23 dev albüm
yayınladı.Çizgi Düşler de daha ilk sayıda su koyvermesin ve bu sayıyı yayın listesine alsın diyorum.

köstebek

Ben de istiyorum abi de, durum henüz belli değil. Hiç ortada dev albüm lafları falan dolaşmıyor. Varsa yoksa kitap fuarı, ıvır zıvır. :)

Mrtekin

Maliyet nedeni ile, Büyük Albüm'ün de "boyutuna" dokunmayın da, Abi.

Bari, Teks zevkimizin de Can'ına ot tıkmayın :)
They drew first blood...

köstebek

Alıntı yapılan: Mrtekin - 27 Ekim, 2015, 18:29:30
Maliyet nedeni ile, Büyük Albüm'ün de "boyutuna" dokunmayın da, Abi.

Bari, Teks zevkimizin de Can'ına ot tıkmayın :)

MrTekin,

Ot tıkanan şey "Can" değil, "Çan" ... :)

bkz. https://tr.wiktionary.org/wiki/%C3%A7an%C4%B1na_ot_t%C4%B1kamak

Dediğim gibi senin Canın sağ olsun...
Şu anda etraftaki her şey ve herkes fuar geyiğinde...

Mrtekin

Köstebek,

Telefon böyle azizlikler yapıyor. Zaten siz de doğrusunu bilmiyorsunuz. "Tıkmak" değil "Tıkamak" dan da laf sokabilirdiniz. ;D

Neyse, hepimizin Canı sağolsun. :)
They drew first blood...

haziran00

çok güldüm size  ;D ;D ;D ;D alemsin sende köstebek abim :) hakikaten Teks Dev için bastırmak lazım :)

Mrtekin

Maliyet nedeni ile Teks Dev'i, Teks Cüceye çevirdiklerinde ben daha çok gülücem, Korkmaz. :)

Üstüne, "Cüce boyut da işlevseldir, performansından memnun kalırsınız." lafını söylediklerinde daha da fazla.  ;D

Netice itibarı ile, her yol, Tyron Reis'e çıkıyor.
They drew first blood...

hanac

Kapak da benden olsun.

AU4

İtalya'da dev albümün 30. sayısı çıkmış. Biz hala 25. sayıyı bekliyoruz.

Mrtekin

Alıntı yapılan: Mrtekin - 28 Ekim, 2015, 08:15:29
Maliyet nedeni ile Teks Dev'i, Teks Cüceye çevirdiklerinde ben daha çok gülücem, Korkmaz. :)

Üstüne, "Cüce boyut da işlevseldir, performansından memnun kalırsınız." lafını söylediklerinde daha da fazla.  ;D

Netice itibarı ile, her yol, Tyron Reis'e çıkıyor.

;D ;D ;D ;D ;D ;D

Raflara sığacak maliyet etkin "Mini" Dev Albüm Teks yaklaşımı ile; Teks zevkimizi yerle yeksan ettiniz. Daha Teks yayıncılığının 2. Yılında bunu yapıyorsanız artık. Tebrikler.
They drew first blood...

köstebek

Alıntı yapılan: Mrtekin - 07 Ocak, 2016, 09:32:13
  ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Raflara sığacak maliyet etkin "Mini" Dev Albüm Teks yaklaşımı ile; Teks zevkimizi yerle yeksan ettiniz. Daha Teks yayıncılığının 2. Yılında bunu yapıyorsanız artık. Tebrikler.

Dur, hemen alevlenme Baytekin, demekten başka bir şey söyleyemiyorum şu aralar...

Mrtekin

Çizgi Düşler'in resmi açıklaması;

"Teks Dev boyutu küçültülerek normal sayıların boyutunda basılıyor olacak. Her iki boyutta basılması veya yüksek fiyatla sınırlı sayıda basılması düşünülmüyor."

Aynen devam. Oğlak gözümde daha bir büyüdü şimdi.
They drew first blood...

OZAN BALIM

Bugün kargodan cüce Teks çıktı, çok canım sıkıldı. Special seriyi kaç paraysa verelim de normal boyutunda okuyalım. Bu furya Can kitabevinin mini kitap versiyonuna çıkacak söyleyeyim. Pahalı bir keyfimiz vardı o da kaçtı..

seastar1000

Küçük dev albüm u Okudum macera çok güzel çizimler harika birde hakiki büyük boy olsaymis tadindan yenmezdi diyorum

s.b

TEK SÖZDE DEV ALBÜM 25 - OREGON'A YOLCULUK
YAZAR: GİANFRANCO MANFREDİ                          ÇİZER: CARLOS GOMEZ

İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN