The Brink

Başlatan Ahmet Oktay, 30 Ekim, 2015, 17:17:29

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Ahmet Oktay

HBO'dan başrollerinde Jack Black ve Tim Robbins'in olduğu bir kara komedi.
Amerika Dışişleri Bakanı Walter Hollander, düşük rütbeli bir memur olan Alex Coppins ve donanma pilotu Zeke Callahan... Kendilerini siyasi bir krizin ortasında bulan bu üç adam, olası bir 3. Dünya Savaşı'nı engellemeye çalışacak.

Fragman : https://www.youtube.com/watch?v=z9SJxSXySSo

Diziyle ilgili şöyle saçma bir durum oldu; HBO sezon ortasında 2. sezon onayı verdi fakat geçtiğimiz günlerde onayı geri çekip dizinin iptal edildiğini duyurdu. Dizi ucu açık bir şekilde bitmemiş, bu nedenle zaten 10 bölüm olmasının da avantajıyla başrolleri için bile izlenebilecek bir dizi olduğunu düşünüyorum. Benim de listemde ama ne zaman izlerim bilemiyorum :)

doktor1881

Bölüm:1 Pakistan'da bir darbe olur.İsrail tehdit altındadır.ABD hükümeti olaya el atar.Ama Pakistan'da işine yarar tek eleman düşük seviyede memur olan Alex'tir. Bol küfürlü olan dizinin ilk bölümü hoşuma gitmedi

Bölüm Notu:5/10

doktor1881

Bölüm:1/2  ABD dişişleri bakanı Walter'in Banshee'deki şerifimizden aşağı kalır yanı yok ;D ;D

Olaya Hindistan'da katılır.Alex tek başına Pakistan ordusunda esirdir

Bölümün başlarındaki tuvalette meydana gelen ''Bölmüyorum ya'' sahnesinde koptum

Bölüm Notu:6/10

Ahmet Oktay

Yine hızlısın Erol Abi :) Yorumlarını takipteyim.

doktor1881

Alıntı yapılan: Ahmet Oktay - 30 Ekim, 2015, 21:01:38
Yine hızlısın Erol Abi :) Yorumlarını takipteyim.
Diziyi getirip gözümün içine sokmuşsun ;D Ne  yapayım dayanamıyorum görünce ;D
Yoksa dizi dikkatimi çekmemişti

doktor1881

Bölüm:1/3 Hindistan bu durumdan yararlanıp Pakistan'ın Keşmir bölgesini işgal etmek istiyor
Pilot Yüzbaşı Zeke askeri mahkemeden kıl payı kurtuluyor
Alex dişişleri bakanı Walter'e ulaşabilmek için canına dişine katıyor

Böyle bir diziyi ülkemize uyarlamaya kalksalar yayınlanmak bir yana yapımcıları ve oyuncuları Silivri'den dışarı çıkamazlar

Bölüm Notu:6.5/10

doktor1881

Bölüm:1/4 Hakkını vermek gerek Dişişleri bakanı Walter ile memur Alex savaşı engellemek için elinden geleni yapıyor

Bölüm Notu:6.5/10

doktor1881

Bölüm:5 Walter İsrael'de istediğini elde etmişken Pierce'nin gelmesiyle şok olur

doktor1881

Bölüm:6 Walter Dişişleri bakanlığından alınmak üzere....
Zepak ve arkadaşı Pakistan'da garip bir İngiliz ailenin evinde...
7 Pakistanlı kız ABD büyükelçiliğine Alex sayesinde sığınırlar ve uluslararası bir kriz çıkar

doktor1881

Bölüm:7 Dizinin şu ana kadar ki en iyi bölümüydü.
Zeke ve arkadaşı son anda ölümden kurtuluyorlar.
Martin; ABD başkanının engellemelerine rağmen görevini yerine getiriyor ve Pakistan'da karşı darbe yaptırarak Raja'yı başbakan seçtiriyor ama.......

Bölüm Notu:7.5/10

doktor1881

Bölüm:8 Dizi genellikle vasat olmasına rağmen son iki bölümde atağa kalktı
Dizide ABD Dişişleri bakanı Walter (Tim Robbins) ve Alex Tablot (Jack Black) harikalar yaratıyor
Beni güldürmüyor dizi ama son iki bölüm  temposuyla bir macera dizisi şeklini aldı.

Alex 7 Pakistanlı kızı kurtarmak için plan üzerine plan yapıyorken Walter'de savaşı durdurmak için çalışırken bakanlıktan azlediliyor

doktor1881

Bölüm:9 Alex-Walter sayesinde Pakistan'da yeni bir darbe olur ama yine bir sorun vardır orda da görev Zeke düşmektedir

doktor1881

Bölüm:10 (Sezon Finali) Pilot Zeke sayesinde sorunlar çözülmüş gibi görünüyor.Ama öyle mi......
Herkes sığınaklara giderken Bakan Walter diplomasiyi konuşturuyordu

Bölüm Notu:8.5/10

İlk 6 bölümde sıkan dizi sonra toparladı.Komedi olarak algılayarak ben hata yaptım.Dizi kara mizah ve hiciv olarak mükemmeldi.Oyunculuk olarak birçok diziden daha üstünlerdi.İlk başlarda ''Ahmet,vaktini boşa harcama'' diyecektim ama karar senin Ben 2 gecede bitirdim Sen daha çabuk bitirirsin

Bu arada 2.sezon iptali kesin mi

Ahmet Oktay

HBO'da devam etmeyecek, tek şansı Netflix - Hulu gibi bir platformun kurtarması.

Pulluk

Ne güzel 2. sezon onayını aldı diye seviniyordum. Şimdi burada iptal haberini görünce oldukça üzüldüm.  ::)
Hayallerine giden yol kutuplardan bile geçse vazgeçme!