Zagor Klasik Maceralar Dizisi - Lal

Başlatan Kagan, 15 Eylül, 2009, 20:36:40

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ferzan

KM ciltlerin rafta duruşunu seviyorum...O yüzden Zagor KM 99 cilt + 177 fasikül yeni seri elimde olmasına rağmen, 177 sayının ilk dört sayısına tekabül eden KM #100'ü ve devam ederse sonrakileri, yeni seri  fasiküllerin tekrarı olmasına rağmen alıp coşkuyla rafa dizmeye devam edeceğim...
Bağnaz okur, memnuniyetsiz beşer, işkilli büzük, sıfır tolerans iksmen, taş kalpli ahkam efendi...

https://ucuztefrika.blogspot.com

Mrtekin

Lal, KM'lerden iyi ekmek yiyor.

Sürprizleri bu muymuş yani?

Bi de bakalım kaça satacaklar? En son 40.-TL idi. :)
They drew first blood...

Tuco Ramirez

Lalden daha büyük yenilik ve sürprizler bekliyoruz

NIC

Bende daha cesur hareketler bekliyorum

afu

NIC

Alıntı yapılan: afu - 03 Ocak, 2017, 17:53:20
belki julia yayınlarlar  :D

Ben 8 macera birarada ultra klasik Martin Mystere basarlar belki diye düşünmüştüm  ;D

HacıGeraltEmmi

Alıntı yapılan: NIC - 03 Ocak, 2017, 17:59:57
Ben 8 macera birarada ultra klasik Martin Mystere basarlar belki diye düşünmüştüm  ;D

+1  ;D

Tuco Ramirez

Frankofon ve Comics açılımı bekliyorum. Ancak bu sürpriz olur benim için...

rumar80

Comics ve Frankofon keşke olsa ama zor

Tuco Ramirez

Frankofon zor da, comics neden zor olsun.

Mrtekin

Comics olarak Lal'in bir ara "Drizzt Efsanesi" vardı, noldu o iş?
They drew first blood...

pizagor

Alıntı yapılan: tommikser - 03 Ocak, 2017, 14:58:53
Hiç beklemediğim bir sürpriz oldu ve çok heyecanlandım.Gerçekten Zagor sever olarak o kadar sevindim ki anlatamam.Teşekkürler Lal.

'Sarcasm'ın güzel bir örneği olmuş :)
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

rumar80

Lal'in yayıncılık şekli nedeniyle zor dedim.  İki deneme de hemen bitti. Bence bir daha topa girmezler. Keşke yanılsam

yunusmeyra

Alıntı yapılan: designer73 - 03 Ocak, 2017, 13:29:22
Bu çizgi romancılar kafayı yemiş :)
;D
not: demek ki neymiş, "100 üncü defa tekrarı yapılan teksas-tommiks`lerin her sayısı elinde olan, aynı sayıdaki çizgi roman okuru dostun; 101 inci basıldığında sevinmeleri ve tekrar satın almalari fenomeni gerçekmiş"  ;)  ;D ve çok şükür zagor`da bu yola girmiş  :) eee "talep" varsa "arz"da olsun
HULK DEĞERLİ BİR KAHRAMANDIR!
HSD YENİ ÜYELERİNİ BEKLİYOR

köstebek

Alıntı yapılan: yunusmeyra - 04 Ocak, 2017, 02:33:02
;D
not: demek ki neymiş, "100 üncü defa tekrarı yapılan teksas-tommiks`lerin her sayısı elinde olan, aynı sayıdaki çizgi roman okuru dostların 101 inci basıldığında sevinmeleri ve tekrar satın almaları fenomeni gerçekmiş"  ;)  ;D ve çok şükür zagor`da bu yola girmiş  :) eee "talep" varsa "arz"da olsun

sormayın efendim, sormayın...Baksanıza 3,4 mesaj yukarıda Ferzan Bey nasıl da coşkuyla sayılar eksiksiz elinde olduğu halde ciltleri de alacağını söylüyor. :)

İyi de biz evli ve çocuklu olanlar ne yapacak, raflarda yer kalmadı diye Zagor KM'leri daha geçen hafta koliye indirmiştim. Üstelik ben o seriyi 99'a değil 91'de kesmiştim.