Zagor Klasik Maceralar Dizisi - Lal

Başlatan Kagan, 15 Eylül, 2009, 20:36:40

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

memospinoz

Zagor Klasik Maceralar serisinin 13. cildinin tekrar basımında Zagor Hellingen'i bir kez daha hüsrana uğratıyor. Bu ciltteki Seminoller macerasında ise Zagor yeni bir dost ediniyor ; Seminollerin lideri Manetola !

384 sayfa

memospinoz

Zagor Klasik Maceralar serisinin 112. Cildinde, geçen ciltte başlayan kahramanlarımızın ve Bat Batterton'un şeytana tapanların tarikatı ile olan mücadelesi sona ererken, Gallows Kalesinden kaybolan altınların peşinde nefes nefese yeni bir macera başlıyor.

384 sayfa

dean

Geçen ciltte başlayan macera bu cildin ilk sayısında sona ererken yeni başlayan hikayede Zagor ve Çiko gemileri yanıltarak kayalıklara çekip, karaya oturmalarını sağlayarak yüklerine el koyan bir çeteye karşı mücadele ediyor.

Sayfa Sayısı: 384
  Etiket Fiyatı: 55 TL

pizagor

Lâl bir dönem sigara sansürü uygulamıştı hatırlarsanız. Zagor KM'lerde de bu durum vardı. İlk sansür Zagor KM 39'da idi. Bakalım ikinci baskılarında da sansür olacak mı, sansürsüz çıkarsa bunları da kuvvetle muhtemel yeniden satın alırım...
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

memospinoz

Zagor KM 39 Uncensored Uncut Unrated Edition Hardcover "250 limited edition" 500₺
;D

pizagor

Alıntı yapılan: memospinoz - 21 Temmuz, 2020, 17:08:29
Zagor KM 39 Uncensored Uncut Unrated Edition Hardcover "250 limited edition" 500₺
;D

Aldım, hayırlı olsun. Kargo @hanactan...
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

memospinoz

Seminoller macerası bu ciltte sona ererken, dostlarımız kızılderili avukat Satko ile tanışır. Cildin sonunda yer alan « Kurtlar ! » macerası Zagor'un kült maceralarından « Kurtadam »ın başlangıcını oluşturuyor. 

384 sayfa

karayel2018

zagor klasik maceraların tamamı yeniden basılacak mı ? basılacaksa ne kadar sürer tamamını yeniden basmak ? 300 liraya kadar fiyat istiyorlar bazı sayılar için. almaktansa beklemek daha mantıklı sanırım.

aa

Bence kesinlikle almayın ve bekleyin. LAL aralıkları uzun olsa da periyodik olarak basmaya devam ediyor.
Esse Gesse Hayranı...

-brendon-

Zagor klasik maceralar 15 2. Baskısı çıktı mı acaba ?

Dylandog

Alıntı yapılan: -brendon- - 13 Ağustos, 2020, 03:46:03
Zagor klasik maceralar 15 2. Baskısı çıktı mı acaba ?
yok daha çıkmadı  geçen ay daha yeni  14 sayı çıktı benim tahminim 3-4 ay sonra zagor km 15 sayı çıkar

-brendon-

14 ün iç kapağında çıktı diye reklam vermişler ondan sordum

gamlıbaykuş

Alıntı yapılan: -brendon- - 13 Ağustos, 2020, 13:27:48
14 ün iç kapağında çıktı diye reklam vermişler ondan sordum

Çıktıdan ziyade çıkacak sayının reklamı o diye biliyorum.
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

-brendon-

Tamam sağolun.Çıkınca burdan haberimiz olur 😀

memospinoz

Ramath'ın Geçmişi - Yeşim Taşından Tılsım - Esrarengiz Kaynak - Göl İnsanları

Ramath'ın geçmişini öğrendiğimiz maceranın ardından Baltalı İlah esrarengiz bir kaynağın suyu sayesinde özel güçlere sahip kızılderililerle mücadele ediyor.