Se.x Education

Başlatan afu, 26 Ocak, 2019, 23:12:14

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

afu

The X-files'taki Dana Scully'i özlediniz mi?
2019 yapımı bu dizide sarışın bomba olarak tekrar ekranda.

Lisedeki gençlerin cinsel yönden davranış rahatlıkları ve okul yönetiminin bu konuya yaklaşımı biraz abartılı (sanırım).
Lakin dizi zevkle izleniyor. Bir deneyin derim. (+18)

https://www.imdb.com/title/tt7767422/?ref_=nv_sr_1

Nightrain

Abi  kelimesini neden sansürledin? ;D
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

afu

noktasız yazınca forum direkt siliyor kelimeyi.  ;D

Nightrain

Alıntı yapılan: afu - 27 Ocak, 2019, 00:07:46
noktasız yazınca forum direkt siliyor kelimeyi.  ;D

Benimki silinmiş bile  :D
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

haziran00

Güzel ve eğlenceli bir dizi ex education tavsiye ederim :)

ZGeralt

Ergen dizisi diye önyargılı bakıp uzak durmuştum :) IMDB puanını görünce (8.4) bir şans verdim. İlk iki bölüm itibariyle baya eğlenceli. Gençlik dizisi klişeleri elbette mevcut ancak benim gözüme çok batmadı. Şu an keyifli gidiyor.
Bu arada evet, Emma Mackey  Margot Robbie'ye çok benziyor :)

ZGeralt

3 günde bitirdim diziyi.

Bir kaç sahnede kahkaha attırdı, bir kaç sahnede cringe (buna Türkçe karşılık bulmalıyız) yaşattı. Bazı mesajları çok yüzeysel ve kör göze parmak verdi, bazıları için ise cesaretlerini takdir ettirdi.

Dikkat Spoiler İçermektedir !!!!!! -------------------------

Sanırım 3. bölümdeydi Meave'in kürtaj sahnesini ayrıca tebrik ve takdir ediyorum. Her zaman travmatik bir şekilde anlatılan, büyük bir trajediye dönüştürülen kürtaj meselesinin çok daha "normal" olarak gösterilmesi benim nazarımda değerli. Hele ki erkeklerin kadın hakları ve kadın bedeni hakkında sürüyle laga luga yapmaya devam ettiği bir dönemde...

Dikkat Spoiler Bitti ...................................

Kusurlarına ve klişelerine rağmen son yıllarda izlediğim en iyi gençlik dizilerinden biri, kesinlikle eğlenceli. Vaadettiğini büyük oranda karşılıyor.

7/10